DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo IW 406 FG II
Jamo IW 406 FG II Jamo IW 406 FG II Jamo IW 406 FG II Jamo IW 406 FG II

Jamo IW 406 FG II

4 190 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Ze života známe nejenom vestavěné skříně, vestavné myčky nádobí a jiné zabudované spotřebiče. Aplikované přímo do zdi nebo stropu mohou být tudíž i vestavné reproduktory. Má to své nesporné výhody – namontovat je lze všude tam, kam nemůžeme umístit jiné ozvučení, nebo všude tam, kde nemusí „bít do očí“. Inteligentní JAMO reproduktory jsou vynikajících kvalit. Typ IW 406 FG je 2-pásmovým zařízením, k jehož výbavě patří mimo jiné i rotační, směrovatelný výškový reproduktor.

 

 • Určen pro instalaci do zdi
 • 2 pásmový, vestavný reproduktor
 • Velký zvuk za ne tak velou cenu
 • Nastavitelný výškový měnič se SoundAngle technologií zajistí ušití zvuku přímo na místnost
 • WaveGuide design výškového měniče pro dynamický a otevřený zvuk
 • Nastavitelná impedance umožňuje přizpůsobení reproduktoru zesilovači
 • Magnetická, nabarvitelná mřížka

 

Série Custom 400

Stejně jako série Custom 600 je i tato navržena specificky, zvláštní důraz je kladen na volnost při umístění modulu v prostoru. JAMO technologie AcusticAim dovoluje, aby byly reproduktory tohoto typu montovány ve výšce několika metrů, aniž by to ovlivnilo zvukovou kvalitu. Přepínač lze jednoduše nastavit do polohy -30 stupňů, poté bude zvuk nasměrován dolů tak, aby zacílil hlavní poslechové pozice. Při instalaci reproduktoru ve výšce běžné bude přepínač nastaven na 0 stupňů.

 

Vlnové vedení

Další zajímavostí je technologie, jíž disponuje rotační, směrovatelný výškový reproduktor. Předem je dobré vědět, že akustický vlnovod je fyzická struktura, která umožňuje vedení zvukových vln. Kanály, jimiž se šíří zvuk jsou vlastně přenosové linky. Wave Guide je nová moderní technologie vlnovodu, která se vyznačuje konstantními směrovými vlastnostmi a originální technickou koncepcí. Ze základních konstrukčních daností vyplývá kvalitní, nekompromisní zvuk, přičemž je eliminováno zejména zkreslení přednesu a odrazy v místnosti.

 

Seznamte se

Tento výkonný reproduktor je ideální pro větší obývací prostor nebo interiér, kde je třeba vyšší hlasitosti. Ve svém ohledu je zcela všestranný přístroj, který umožňuje i tzv. hudbu na pozadí, hudbu podkladovou. Disponuje praktickou krycí mřížkou, kterou je možné jednoduše přebarvit na žádaný barevný odstín, ladící s prostředím. Tudíž snadno zapadne do stylu interiéru, navíc zaručuje super zvuk. IW 406 FG využívá 165 mm basový reproduktor a 25 mm titanový DTT tweeter. Díky aplikované Decoupled Tweeter Technology (oddělení tweeteru) dodává pozoruhodně přesný zvuk. Technologie SoundAngle zase dovoluje posluchači doladit vestavný model do poslechového prostoru, byť by potřeby klienta byly sebenáročnější.

 

Co je důležité znát

Specifické údaje se možná zdají být nepodstatné či jsou zatlačovány do pozadí. Jsou ale tím nejdůležitějším a zásadním, co by měli potencionální uživatelé o nově pořizovaném zařízení vědět. Tento reproduktorový vestavný model je vyroben o rozměrech 325 x 231 x 107 mm / 12,8 x 9,1 x 4,2 mm, váží 1,8 kg. Frekvenční rozsah činí 65 – 22 000 Hz při +/- 3 dB. Citlivost zvuku dosahuje 88 dB a impedance je přepínatelná, 4 – 8 Ohm. Při dlouhodobém zatížení má výkon 60 W, krátkodobě až 120 W.

 

JAMO stále překvapuje

Od pánů Prebena Jacobsena a Julia Mortensena, kteří v roce 1968 založili společnost na výrobu reproduktorů by to nikdo nečekal. Jejich neúnavná činnost od doby založení a konstrukce prvních reproduktorů přinesly velké úspěchy, které jsou ve světě audiovizuální techniky doslova revolucí. Tisíce výrobků se rozlétlo do světa a setkalo se s velmi kladnými ohlasy. Pokročilé technologie, špičkové materiály a precizní práce výrobního týmu je základem vynikajících výsledků a obrovské poptávky. Dánské JAMO je nyní moderní renomovanou společností, která umí, a značkou, na kterou je spolehnutí. Takže nezbývá, než vyzkoušet.

 

Technické údaje:

 • Výškový měnič: 1", titan
 • Basový měnič: 6,5"
 • Frekvenční rozsah: 65 - 22000 Hz
 • Impedance: 4 / 8 ohm
 • Rozměry (š x v x h): 231 x 325 x 107 mm
 • Rozměry otvoru do zdi (š x v x h): 199 x 291 x 97 mm
 • Hmotnost: 1,8 kg
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo IW 406 FG II

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Nastavitelnost Korekce, Impedance
Umístění Do stěny
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Citlivost (dB) 88
Šířka (mm) 231
Výška (mm) 325
Hloubka (mm) 107