CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Jamo S 807
Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807 Jamo S 807

Jamo S 807

Běžná cena: 12 990 Kč

Special Price 11 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 12 990 Kč

Special Price 11 990 Kč

Popis

Je to opravdu povedená dvojka. Dílensky precizně zpracované a akusticky podmanivé reproduktorové soustavy pod vlajkou JAMO odrážejí tradici dánské značky, čistý novodobý design a špičkové technické zpracování. Výsledkem je sofistikovaný akustický výsledek, který vyvolává neopakovatelný zážitek. Společně s menší dvojicí reprobeden pak může být nositelem plnohodnotného zvuku domácího kina, a to nejenom po stránce zvukové, ale i vizuální a estetické. Elegantní kompaktní celek se odmění svým posluchačům více než královsky.

 

  • Připraveno pro snadnou integraci Dolby Atmos
  • Systém připojení čekající na patent (připojení Jamo S 8 ATM)
  • Elegantní, moderní design
  • WaveGuide akustická technologie
  • 25mm tweeter
  • 2x 127mm woofer
  • Cena za pár

 

Co znamená stát nohama pevně na zemi

Stabilní podlahový reproduktor S 807 disponuje skvělým Dolby Atmos systémem, proto je jeho postavení v interiéru neotřesitelné. Patentovaná bezproblémová upevňovací technologie se ruku v ruce s elegantním, moderním designem, potkává právě v tomto modelu. Modul může nabídnout ještě více, ve trojím barevném provedení je tak mnohem atraktivnější. Čistě bílé provedení nebo havraní čerň, a pro zájemce o přirozený dojem je tu ještě design ořechového dřeva.

 

Síla zvuku spočívá v technologických inovacích

Dolby Atmos je nejnovější technologií s podporou 3D plného a živého zvuku, kterou v roce 2012 představila americká firma Dolby Laboratories. Poprvé byla vyzkoušena ve filmu Rebelka. Jejím předchůdcem je významný akustický systém Dolby Digital, který však nepoužívá předem definované zvukové kanály, ale pouze jeden datový proud. Na pomoc je také povolána akustická technologie WaveGuide, neboli speciální vlnovodová inovace. Ta vychází z unikátní konstrukce, vlastností i schopností prémiového tweeteru a jedinečnosti wooferů. Integrovaný program WaveGuide zaostřuje vysokofrekvenční zvuk na úroveň dynamické reprodukce v reálném čase, kdežto port s přední spouštěcí trubkou zvládá mnohem lepší rozšíření nízkého kmitočtu, včetně flexibilního umístění.

 

Hlavní aspekty

Kabinety skříní jsou vyrobeny dle rozměrů 915 x 191 x 252 mm, osazeny jsou 25 mm měkkým kupolovitým výškovým měničem a duálním polyfiberovým basovým reproduktorem. Funkce prémiového tweeteru zajišťuje hladké, rafinované a vysoké frekvence, se dvěma polyfiberovými basovými řidiči pak spoluutvářejí vyvážený a harmonický zvuk s nízkým filmovým koncem. Integrovaný program WaveGuide korunuje seznam předností a schopností kooperace všech užitých akustických systémů a vylepšení.

 

Seamless Dolby Atmos Integration

Elegantní kovové spojovací prvky na horní straně skříně vyjadřují velmi moderní průmyslový vzhled, a také slouží coby spojovací bod pro reproduktor S 8 ATM Dolby Atmos. Patentovaný konstrukční systém dovoluje připojení všech vodičů na zadní straně, čímž účinně zamezuje nevzhlednému či nečistému reproduktorovému vodiči, který má za úkol zachovat dekorum. Krásný a zvláštní estetický vzhled je typický právě pro sérii JAMO Studio 8.

 

Specifika a důležitá data

Frekvenční odezva se pohybuje v pásmu 42 – 26 000 Hz (+/- 3 dB). Akustická citlivost je dána 90 dB při 2,83 V / 1 m. Výkon funguje na hranici 100 / 200 W, impedance je 8 Ohm. Tweeter je osazen Soft Dome technologií s jemnou kalotou, nízké frekvence ovládají dva 127 mm reproduktory, přechodový kmitočet je 2 kHz. Výchozím konstrukčním materiálem je MDF, což bass-reflexový typ modulu umocňuje a zkvalitňuje.

 

Komplexní proměna je znakem této série

Přepracování a modifikace vysokých předchůdců snadno ustojí pokrokový vývoj, který přináší změny k dobru.  Správná volba materiálu, čisté provedení, minimalistické linie a jedno velké plus v podobě evropského designu je ideálním řešením pro lepší životní prostředí městského stylu.

 

Jamo série 8Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, mám v plánu koupit tyto reproduktory a hledám k nim vhodny stereo zesilovac. Muzete prosim nejaky doporucit? Vyuziti bude doma na hudbu a filmy. Surround nemam v planu kupovat, protoze na to nemam misto. Dekuji za pripadne rady
0


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo S 807

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm / Střední a nízké frekvence: 2x 127 mm (polyvlákno)
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 42
Frekvenční odezva do (Hz) 26000
Dělící frekvence (Hz) 2000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) nespecifikováno
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální vstupní výkon (W) 200
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Šířka (mm) 191
Výška (mm) 915
Hloubka (mm) 252
Hmotnost (kg) 11,4

Doporučujeme