DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Jamo S 809
Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809 Jamo S 809

Jamo S 809

14 980 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

14 980 Kč

Popis

Regálové reproduktory hrají důležitou roli v každém audiosystému, stejně tak i pro domácí kino jsou nepostradatelnými. Je možné postavit je do police nebo připevnit ke stěně, avšak některé si zaslouží čestné místo na designovém stojanu, držáku. Vybírat takový reproduktorový set je ideální jedině se znalostí parametrů, funkčnosti, konstrukčních údajů. Soft dome tweeter s měkkou kalotou pro hladkost a rafinovanost výšek, woofer polyfiber pro vyváženost akustického nízkého závěru – oba dva užité měniče mají pro tento modul zásadní význam.

 

  • Připraveno pro snadnou integraci Dolby Atmos
  • Systém připojení čekající na patent (připojení Jamo S 8 ATM)
  • Elegantní, moderní design
  • WaveGuide akustická technologie
  • 25mm tweeter
  • 3x 127mm woofer
  • Cena za pár

 

Přednosti a preference

Zásadním aspektem je integrovaná technologie vlnovodu, jenž se zajímá především o vysokofrekvenční reálný a dynamický zvuk. V hledáčku specialistů je též port směřující dozadu, který dovoluje lepší nízkofrekvenční rozšíření. Kompaktní konstrukce kabinetu napomáhá flexibilitě umístění, bezešvá magnetická krycí mřížka kromě ochrany a bezpečnosti dodává elegantní ráz komplexnímu designu.

 

Velký zvuk v malé skříni

Tyto reproduktorové soustavy jsou spíše menší velikosti, ovšem přesto umožňují mimořádný výkon a univerzální umístění v prostoru, a to i v případě, stanou-li se samotným dvou-kanálovým ozvučným systémem interiéru. Jsou představiteli módního stylu a vkusu, není co vytknout. Průmysloví návrháři nepodlehli menším rozměrům korpusu zcela, speciální úpravy jsou nositeli výjimečného akustického výstupu. Plný zvuk i v malé skříni – to je opravdová proměna.

 

JAMO Studio 8

V inovativní firemní sérii nejsou tyto reproduktory jediné. Regálové reproduktorové soustavy S 803 a dvojice bratrských sloupů dovolují plánování konfigurace systému. Přepracované a modifikované modely jsou v duchu nadčasovosti konstruovány právě pro audiofily, kteří hledají specifikované úpravy, speciální prostředí, špičkový materiál a nový evropský design. Ucelenost konstrukčních postupů je skvělým počinem, který řeší také životní prostředí. Plně magnetické mřížky nepotřebují otvory ani push piny, čistý profil přední části ozvučnice kopíruje minimalistický design. Varianty barev (černá, ořechová a bílá) ožívají v esteticky hodnotných sympatických variacích na skříních a ručně aplikované dřevěné akcenty dodávají podmanivý přírodní vzhled.

 

Technickým údajům lze důvěřovat

Jednou ze základních specifikací je frekvenční odezva, která zabírá pásmo 76 – 26 000 (+/- 3 dB) s dělícím kmitočtem 2 kHz. Citlivost zvuku dosahuje 85 dB při 2,83 V / 1m. Provozní výkon udává 60 / 120 W a impedanční charakteristika je 8 Ohm. Kabinety z materiálu MDF o velikosti 285 x 156 x 163 mm jsou osazeny 25 mm tweeterem a 102 mm Polyfiber wooferem, jsou bass-reflexovým typem s portovým slotem vyvedeným dozadu.

 

Kompletní provedení, komplexní dojem

Společnost JAMO je profesionálem ve svém oboru. Díky letitým zkušenostem na poli audio techniky dokázala velké věci, týkající se komplexních proměn a inovace reproduktorového zboží. Pánové Jacobsen a Mortensen při zakládání svojí společnosti v roce 1968 jistě netušili, kam až pokrok a věda zajde v oblasti technologických postupů a procesů. Série Studio 8 pohnula postavením společnosti směrem kupředu - potěšující novinky, zdařilá vylepšení, moderní vizáž a image výrobků jsou cennou devízou na cestě za dalšími výsledky. Další nové výrobky procházejí přísným testováním, stmelují se ve specializovaných řadách a naznačují nový směr, kterým by se mohla audio vizuální technika v příštích letech ubírat. Proč si koupit reproduktorový set S 801? Není třeba žádných dilemat. Postačí dostatečné informace, trocha hudební představivosti, a výsledek je na spadnutí.

 

Jamo série 8Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Řadit podle ASC
Dobrý den, měl bych zájem o Jamo S 809, moc se mí líbí v bílé barvě.Nyní mám v obýváku repro od logitechu z 5500 :) Nemám žádné zkušenosti co se týče audia.Je mi jasné že bude potřeba zakoupit i nějaký receiver, ale vůbec nevím jaký pořídit.Můj rozpočet mám max do 30 000kč.Chci se zeptat jestli budou stačit zatím tyto dva reproduktory bez subwooferu když teď mám doma 5+1.Moje hlavní priorita na poslech je 50% filmy 50% hudba převážně ze spotify.I když asi repro logitech z 5500 nepovažujete za repro :) Mému sousedovi se moc nezamlouvají :))))Duní až někdy příliš.....Bydlím v cihlovém domě ve třetím poschodí :) tak vás chci poprosit o radu a nějaké doporučení.Taky asi budu muset koupit i nějaké kabely k připojení a taky se v tom nevyznám.Nevím jestli je potřeba nějaké koncovky na kabely atd.Můžu vám ještě potom zaslat foto mého obýváku ať se dá moje objednávka nějak doladit.Receiver by měl být asi bílej nebo stříbrnej :) Budu moc rád když mi s výběrem pomůžete a rádi poradíte.Děkuji a přeji hezký den
15
Dobrý den. Nevím, které vybrat, tak bych potřeboval poradit mezi Jamo S809 a Wharfedale Diamond 230. Receiver mám ONKYO. Děkuji.
3
Dobrý den,
ty 4 konektory zezadu u Jamo S 809 se zapojují jen v případě dolby Atmos?
Kabely pro atmos v případě, že jsou v předu reproduktory se zapojují do EXTRA SP1 zone2? (myšleno o doporučeného yamaha rx-v685)
1
Dobry den chtěl bych pořídit ty to reproduktory Jamo S 809 ,mam receiver pionner VSX 922 .Využití filmy,i trochu hudba budou s tim to receivrem ty to repro dostacujici ?
-2
Dobrý den. Mám receiver yamaha rx-v685, kde je uvedeno v návodu, že při prvním spuštění se má na receiveru nastavit odpor pro repro na 6 ohmů. Dle specifikace mají Jamo 809 8 ohmů. Má tedy ignorovat návod a nastavit 8 ohmů namísto 6 nebo mám dodržet pokyny v návodu. Děkuji.
-3
Dobrý den,
Chtěl bych vás poprosit o radu. Mám doma reciever Onkyo NR686 a zatím žádné reproduktory. Uvažoval jsem právě nad Jamo S809 (případně 807) zatím v kombinaci 2+1 a postupně jsem chtěl dokupovat zbytek. Libil se mi design a taky varianta rozšíření i na Dolby Atmos,ale nejsem si jistý,jestli to vůbec využiju?! Doma koukáme na TV (převážně filmy) a posloucháme hudbu (především Spotify) v poměru 50:50. Přiznám se, že můj jediný parametr byla černá barva, rozpočet do 20 tisíc a možná rozsiritelnost. Místnost je 12x5m,ale obývací pokoj je zhruba polovina. Jak jsem různě hledal, tak jsem narazil ještě na tyto reproduktory: Monitor Audio 200 nebo 300, JBL Arena 180 anebo Dali Zensor 5. A teď mám dilema. Poradíte mi nejvhodnější sestavu? Děkuji!
-12


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo S 809

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm / Střední a nízké frekvence: 3 x 127 mm (polyvlákno)
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 37
Frekvenční odezva do (Hz) 26
Dělící frekvence (Hz) nespecifikováno
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) nespecifikováno
Nominální vstupní výkon (W) 120
Maximální vstupní výkon (W) 240
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Šířka (mm) 191
Výška (mm) 1042
Hloubka (mm) 252
Hmotnost (kg) 12,7