CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
JBL Arena 170
JBL Arena 170 JBL Arena 170 JBL Arena 170 JBL Arena 170 JBL Arena 170 JBL Arena 170

JBL Arena 170

Běžná cena: 11 490 Kč

Special Price 8 499 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 11 490 Kč

Special Price 8 499 Kč

Popis

Dvoupásmová sloupová reproduktorová soustava se může pyšnit stylovým vzhledem, skvělým akustickým výkonem za velice dostupnou cenu, výrazným a přesným zvukem s žádoucí dynamikou. Ve svém tradičním štíhlém a trendy pojetí je elementem, který v sestavě ozvučovací aparatury rozhodně nesmí chybět. Podepřena tím nejlepším studiovým reproduktorem na světě, vlastním JBL M2 Master Reference monitorem, je jednou z charismatických štíhlobokých dam, které ve světě zvuků znamenají senzaci.

JBL – neznáme se?

Americká značka audio elektroniky pojmenovaná po svém zakladateli, James Bullough Lansingovi, je známá již od roku 1946 svou produkcí – převodníky, ovladače, reproduktory. Zpočátku skromná firma se postupem času rozrostla na kvalifikovanou, zkušenou a fungující společnost se spoustou patentů a objevů, jenž úspěšně aplikuje do svých výrobků. Tradice, schopnosti vývojových inženýrů a unikátnost jednotlivých komponentů, ale i celých JBL modulů při použití v sestavách reproduktorů pro ozvučení je hotovým balzámem pro uši.

HDI jako výzva

High Definition Imaging je nový systémový krok, týkající se konstrukce inovovaného vlnovodu, který se tak stává zjevem nové série Arena. Nenechá nikoho v klidu a dává všanc hodnotný, charakteristický akustický výkon s přijatelnou cenovou alternací, na kterém se taktéž spolupodílí JBL reproduktory - woofer o průměru 178 mm (polycelulózový) a 25 mm tweeter s jemnou textilní kupolí. Tyto vysoké podlahové reproduktory sehrají jedinečnou roli při umístění v kompletní sestavě, jíž se mohou stát kvalifikovanou součástí. Společně s regálovými reproduktory, centrálním reproduktorem a subwooferem tvoří velmi dobře fungující 5.1 reproset, se kterým se již dají ve větším prostoru dělat zázraky.

Ze zákulisí technických dimenzí

Typově se jedná o bass-reflexovou sestavu s otvorem vyvedeným do zadní části skříně, pracující v rozsahu frekvencí od 44 do 40 000 Hz. Akustická citlivost dosahuje hranice 87 decibelů a nominální impedance činí 8 ohmů. Doporučen je zesilovač s výkonem 20 – 200 W. Oba kabinety 959 mm vysoké, o šířce 217 mm a hloubce skříně 283 mm vynikají umírněným, směrem k zadní stěně zúženým konstrukčním designem a váží dohromady 25 kg.

Líbivé na první pohled

Vizuální dojem z podařeného setu je hodnocen na výbornou, ať už je zvolena barevná úprava v černé nebo bílé variantě. Zajímavou je dále i svou zvláštní povrchovou barevnou úpravou kolem vlnovodu a převodníků. Neokoukaným se zdá být minimalistický styl mřížky a zdobení broušenými kovovými lištami. MDF vyztužené profily eliminují akustické nerovnoměrnosti a při prvním zaznění zpečetí unikátní autentický zvukový dojem, jenž při poslechových aktivitách včetně využití u kino systémů je zcela mimořádný. Celá sestava je pečlivě zkonstruována, ale i prověřena a vyzkoušena. Praktickou roli hrají u produktu užitečné aplikovatelné hroty, které imitují podstavu, vhod přijdou obzvláště při umístění v místnostech s kobercovým povrchem. V interiéru se sloupový reproduktor skutečně nese na vlnách hudby a obliby stávajících spokojených uživatelů, ovšem největší devízou, která hraje do karet výhodám a kladům JBL Arena, je dojem dokonalého, nadčasového vzhledu.

Neskutečný zážitek

Dokonalý hudební zážitek zajistí nejenom model sloupových reproduktorů samostatně, spíše je uchopitelný v celku kvalitně postavené soustavy. Uživatelské recenze, reference a kladná hodnocení včetně doporučení svědčí o dobrém jménu progresivní a chvályhodné společnosti JBL, studiová hodnota je povýšena na esteticky hodnotné zboží a proto má soustava i jednotlivé komponenty celou řadu příznivců a obhájců.

Technické parametry:

  • Doporučený výkon zesilovače: 20 – 200 W
  • Frekvenční odezva: 44 Hz − 40 kHz
  • Citlivost: 87 dB
  • Nominální impedance: 8 ohmů
  • Hraniční frekvence: 2.1 kHz − 18 dB/oktáva
  • Typ ozvučnice: Bass-reflex prostřednictvím dozadu proudícího otvoru
  • Rozměry (V x Š x H): 959 mm x 217 mm x 283 mm
  • Hmotnost: 12.5 kg
  • Cena za pár

Obsah balení:

- JBL Arena 170
- návod na obsluhu
- hroty pro použití na koberciPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Pepan
12.06.2017

Velký zvuk

Reproduktory jsem koupil s Harman/Kardon AVR 161 a sedlo si to k sobě velmi dobře. Zvuk je čistý, plný.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Arena 170

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 44 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 87 dB
Šířka (mm) 217 mm
Výška (mm) 959 mm
Hloubka (mm) 283 mm
Hmotnost (kg) 12,5 kg