JBL Bar 2.0 All-In-One

SKU
6925281959400
Hodnocení:
90%
5 290 Kč
Skladem

JBL Bar 2.0 All-in-One

Kvalitní zvuk z jediné ozvučnice

Soundbar, zvuková lišta, bar nebo i jinak lze nazývat zařízení, které dokáže vydávat kvalitní a dobře prokreslený zvuk z jediné ozvučnice. JBL reproduktor vyniká velmi protáhlým vodorovným tvarem, umožňujícím jeho umístění nad nebo pod plochý televizor. Je tak přirozeným doplňkem TV a nenarušuje vzhled místnosti.

 

Není soundbar jako zvuková lišta

Každý výrobce ví, že záleží na konstrukční rafinovanosti zařízení. Tento typ ozvučení dobře vypadá a neobtěžuje oči viditelnými kabely. Vše je úhledně schováno za zařízením a připojeno rovnou k televizoru. Některé zvukové lišty zase nabízejí možnost rozložení jejich bezdrátových komponentů na různých místech v interiéru. Navíc příjemně překvapují i cenou, která je výrazně nižší než u rozsáhlých reproduktorových soustav.

All-in-One

Model 2.0 All-in-One je akusticky promyšlený reproduktor, který se snaží nabídnout stejně věrnou iluzi prostorového zvuku, jako to umí klasická reproduktorová soustava. Tento designově povedený reproduktor kvalitou zvuku dosahuje na hranici plnohodnotného domácího kina a je ideální volbou pro atraktivní kombinaci slušného zvuku, elegantního designu a příznivé ceny.

Zvuk jak řemen

Kdo by nemiloval hluboké basy, které potvrzují muziku. S tímto soundbarem je možné vylepšit si drama napjatého thrilleru, slyšet řev sportovního týmu nebo se pokochat nejnovějším albem. JBL Bar 2.0 All-in-One je skutečným zařízením s nálepkou „vše v jednom“, s hlubokými basy pro skvělé filmy i oblíbenou hudbu. Zvuk v jeho podání umí své posluchače obklopit a veškeré audio probudit k životu. Stačí tedy jen upgradovat na zvukový zážitek bez dalších kabelů nebo reproduktorů. Návštěva kina z domácí pohovky je tak dokonalým luxusem a komfortem s balíčkem popcornu, vestavěný Dolby Digital poskytne autentický filmový zážitek přímo v pohodlí domova.

Kompaktní design

S tímto kompaktním, výkonným a snadno použitelným zvukovým panelem je zvuk dodán pouhým připojením HDMI ARC nebo optickým kabelem. Vestavěné rozhraní Bluetooth znamená, že lze snadno streamovat hudbu ze smartphonu nebo tabletu. Technologie Dolby Digital, JBL Surround Sound a inteligentní režim dodají neuvěřitelný zvuk, ať už jde o sledování nebo poslouchání čehokoli. Připojit se, zapnout a obklopit se zvukem JBL – to je vše.

Specifika a parametry

Celkový výstupní výkon reproduktoru je 80 W. Výstupní výkon zvukové lišty dodává 2 x 40 W. Spotřeba energie v pohotovostním režimu je menší, než 0,5 W. Specifická pro zvuk je frekvenční odezva v pásmu 70 - 20 000 Hz. K dispozici jsou audio vstupy - optický, Bluetooth, USB. Výrobce udává rozměry zvukové lišty 614 x 58 x 90 mm, hmotnost činí 1,61 kg. Podporovány jsou formáty souborů MP3, WAV, kodeky MPEG 1 Layer 2/3, MPEG 2 Layer 3, MPEG 2.5 Layer 3. K funkčnosti přispívá technologie Bluetooth, verze 4.2. Video užívá HDMI video výstup (s audio zpětným kanálem).

Z uživatelských recenzí

Jedna z uživatelských recenzí uvádí, že JBL vytvořil další úžasný produkt s prvotřídní kvalitou zvuku a vynikajícími funkcemi. S připojením Bluetooth je vše hračka. Hlasitost lze ovládat pomocí spárovaného zařízení nebo pomocí ovládacího prvku, který je dodáván s tímto úžasným zvukovým barem. Konstrukce je jednoduchá a elegantní. Zvuková lišta může být zavěšena s lehkostí. (Hodnocení produktu je převzato z webových stránek výrobce.)

 

Výrobce JBL
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - kodek Dolby Digital
Výkon maximální (W) 80
Měniče 2 x oválné měniče
Frekvenční odezva od (Hz) 70
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Digitální vstup Optický, USB-A, HDMI
Lokální streamování Bluetooth
HDMI - vstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 614
Výška (mm) 58
Hloubka (mm) 90
Hmotnost (kg) 2,6
Příslušenství Dálkový ovladač s bateriemi, Napájecí kabely, HDMI kabel, Sada pro montáž na stěnu se šrouby, Průvodce rychlým startem, Záruční list, Bezpečnostní upozornění
Vaše hodnocení