JBL Bar 5.0 MultiBeam

SKU
6925281975202
10 490 Kč
Skladem
Sleva 1 000 Kč PRO REGISTROVANÉ

Zažijte 3D prostorový zvuk u vás doma


Vaše filmové nebo herní zážitky vás nyní pohltí víc než kdykoli předtím díky nepřekonatelné kombinaci technologie JBL Multibeam™ a Virtual Dolby Atmos®. Ucítíte zvuk všude kolem vás a ocitnete se uprostřed akce pomocí výkonných hlubokých basů, bez nutnosti použití subwooferu. Neskutečně jednoduché streamování hudby a možnosti použití ve více místnostech zajišťují technologie Chromecast built-in™, AirPlay a Alexa Multi-Room Music (MRM). Díky Bluetooth můžete také přehrávat hudbu přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu. Elegantní design JBL Bar 5.0 MultiBeam s mřížkovým vzorem a kovovým povrchem dokonale splyne se zařízením vašeho domova. Je kompaktní a snadno se používá – soundbar ovládejte pomocí ovladače vaší TV nebo použijte dodávaný intuitivně navržený ovladač.

Funkce

  • Dolby Atmos® a prostorový zvuk MultiBeam™
  • Pulzující basy bez potřeby samostatného subwooferu
  • Chromecast built-in™, AirPlay a Alexa Multi-Room Music (MRM)
  • Ultra HD 4K Pass-through s Dolby Vision™
  • HDMI eARC
  • Automatická kalibrace MultiBeam™
  • Multi-room možnosti
  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • Podporuje ovládání hlasem

Dolby Atmos® a prostorový zvuk MultiBeam™

Vytvořte ze svého filmového nebo herního zážitku něco výjimečného. Zabudovaný Virtual Dolby Atmos® vytváří vzrušující a pohlcující 3D zvuk. Technologie MultiBeam™ vysílá neskutečný zvuk JBL do všech částí místnosti a vytváří širokou zvukovou scénu. Uslyšíte tak i ty nejmenší detaily svých oblíbených filmů, seriálů, hudby nebo her bez nutnosti instalovat více reproduktorů. Užijte si novou dimenzi filmů a her.

Pulzující basy bez potřeby samostatného subwooferu


Váš domácí filmový zážitek bude mnohem výraznější a intenzivnější díky hlubokým pulzujícím basům, o které se postarají 4 zabudované pasivní zářiče.

Chromecast built-in™, AirPlay a Alexa Multi-Room Music (MRM)


Díky AirPlay, Alexa Multi-Room Music a Chromecast built-in můžete streamovat váš oblíbený online obsah v úžasné zvukové kvalitě snadno pomocí jednoho poklepání prstem.

Ultra HD 4K Pass-through s Dolby Vision™


Dolby Vision je 4k video formát s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), který získává stále větší popularitu a je součástí rostoucího počtu 4k HD Blu-ray přehrávačů, stejně jako některých oblíbených streamovacích služeb. Ve spojení s naším 4k průchodem si užijete stejně bezchybnou kvalitu zvuku jako videa.

HDMI eARC


Pomocí HDMI eARC si můžete užít zvuk ve vyšší kvalitě včetně Virtual Dolby Atmos® ve vašem JBL Bar 5.0. Jednoduše a pohodlně připojte svůj Dolby Atmos přehrávač buď k televizi nebo k soundbaru.

Automatická kalibrace MultiBeam™


Kalibrace soundbaru zajistí ten nejlepší prostorový zvuk nastavený přesně na základě tvaru a rozložení místnosti.

Multi-room možnosti


Chromecast built-in™ a Alexa Multi-Room-Music umožňují vytvořit si nastavení pro více místností, takže můžete poslouchat stejnou hudbu ve všech pokojích nebo v každé místnosti jinou.

Bezdrátové Bluetooth streamování

Nemáte právě náladu sledovat film nebo si zahrát hru? Nevadí, s kompaktním soundbarem JBL Bar 5.0 MultiBeam si můžete také užít bezdrátové streamování hudby přes Bluetooth z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Podporuje ovládání hlasem


Už máte jiné zařízení s Google Assistant, hlasovým ovládáním Alexa nebo Siri? Jednoduše je propojte se soundbarem a začněte streamovat hudbu pomocí hlasových pokynů.
Výrobce JBL
Typ soundbaru Aktivní
Surround - objektové formáty Dolby Atmos
Výkon maximální (W) 250
Měniče 5 x 48 mm x 80 mm oválné měniče + 4 x 75 mm pasivní zářiče
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 20 000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 92
THD (%) 1
Digitální vstup Optický, USB-A
Síťové připojení Wi-Fi
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast
Barva Černá
Šířka (mm) 709
Výška (mm) 60,5
Hloubka (mm) 100,5
Hmotnost (kg) 2,8
Vaše hodnocení