JBL Bar 5.1

SKU
6925281927485
Hodnocení:
100%
18 990 Kč
Produkt bude k dispozici od: 01.08.2022

Nezapomenutelný filmový zážitek se nezrodí jenom tak sám od sebe. V prostředí kinosálu je efekt zřejmý, málokdo ale ví, že komfortní a všestranný dojem můžeme mít při sledování filmu i v prostředí domácím. V konfiguraci 5.1 je JBL Bar skutečným akustickým kouzelníkem, bezdrátový systém domácího kina je pro epický poslech hudby i filmu jako stvořený.

 

  • JBL 5.1 prostorový zvuk s 510 W výkonu
  • Odpojitelné a baterií napájené reproduktory
  • Impozantní basy ze subwoofera s 250mm měničem
  • 4K propojení přes HDMI a ARC kanál
  • Bezdrátové streamování hudby pomocí Bluetooth
  • Ovládejte JBL BAR ovladačem Vaší TV
  • JBL SoundShift®
  • Výdrž surround reproduktorů až 10 hodin s méně než 3 hodinami nabíjení

 

Vybavení

Zvukový panel disponuje dvěma odpojitelnými prostorovými reproduktorovými soustavami, které fungují bezdrátově a podporu jim dodávají baterie s možností 10- hodinového přehrávání. Surround Sound je podmíněn celkovým výkonem 510 W, 254 mm bezdrátovým subwooferem, technologiemi Bluetooth, S Dolby Digital, Dolby Pro Logic II a DTS. Zvuková karta disponuje funkcemi JBL SoundShift, což představuje podporu rychlého přepínání TV zvuku a zvuku Bluetooth z mobilního telefonu či tabletu. Vše lze ovládat zcela jednoduše s pomocí stávajícího TV dálkového ovladače, jelikož tak je naprogramován zvukový panel, jenž reaguje na dálkový ovladač.

 

Vše je reálné

Tak je zajištěna vysoká kvalita filmového i hudebního zvuku pro domácí komfort. Možnost připojení 4K zařízení dovoluje vstřebávat neuvěřitelné prostorové zážitky z hudby i video her bez drátů během 10 hodin provozu, včetně bohatých a napínavých basů z bezdrátového subwooferu. Umístění modulů v interiéru je díky kompletnímu systému flexibilní.

 

Technická upřesnění a parametry

Spolu s výkonem 510 W činí maximální SPL 104 dB. Frekvenční odezva je dána pásmem 35 – 20 000 Hz. Hmotnost subwooferu je 13 kg, zvuková lišta váží 3,9 kg a prostorové reproduktory pouhých 0,6 kg. Subwooferový modul je vyroben podle rozměrů 440 x 305 x 305 mm, prostorové reproduktory jsou 165 x 58 x 93 mm velké a sound bar disponuje rozměry 1148 x 58 x 93 mm. Při počtu šesti řídících jednotek a tří tweeterů je dostatečně zajištěna akustická funkčnost. Se třemi HDMI video vstupy kompatibilními s 4 K a HDMI video výstupem s audio zpětným kanálem (verze HDMI HDCP 2.2) a audio vstupy analogovým, optickým, Bluetooth je výbava dokonalá.

 

Co je zásadní

TV Remote Control je pomocníkem tohoto designového sound baru, existující TV dálkové ovládání může zároveň spravovat TV i sound bar. Zároveň je aktivováno a umožněno bezdrátové streamování hudby s Bluetooth, vše jednoduše z libovolného mobilního zařízení. Technologická inovace v podobě JBL SoundShift zase umožňuje možnost okamžitého přepnutí mezi zvukem z televize, tabletu či telefonu. True 4K Connectivity s HDMI In a HDMI Out (ARC) dovoluje snadné připojení všech 4K zařízení a upgrade domácí zábavy přináší úroveň Ultra HD.

 

Značka s vykřičníkem

Německá kvalita za výhodné ceny z rukou profesionála – tak může být stručně specifikováno fungování výrobní společnosti JBL na současném trhu audio techniky. Výrobky, které jsou navrženy a s citem i dokonalou vizuální formou, jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů za dodržení precizních výrobních postupů a technologií. Reproduktorové zboží dá potencionálním zákazníkům pocítit sílu zvuku, nejinak jsou na tom sluchátkové sety a audio systémy, určené k všestrannému kvalitnímu ozvučení. Prémiové reproduktory bez drátů s Bluetooth výbavou, sluchátka Android a iOS, zvukové lišty, subwoofery, počítače, domácí kina a mnoho dalšího audiofonního příslušenství je označeno logem JBL. Ve světě přátel dobrého zvuku je tato zkratka známá již dávno, neboť představuje iniciály Jamese Bullougha Lansinga, který už v roce 1927 vlastnil továrnu na výrobu reproduktorových zařízení.

 

JBL BAR 5.1

Výrobce JBL
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - objektové formáty
Surround - kodek Dolby Digital, DTS Digital Surround
Výkon kontinuální (W) 510
Měniče Vysoké frekvence: 3 x 32 mm / Střední a nízké frekvence: 6 x 57 mm / Subwoofer: 250 mm
Frekvenční odezva od (Hz) 35
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 104
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Digitální vstup Optický, USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
HDMI - funkce HDCP 2.2, ARC
HDMI - video propustnost 4K
HDMI - vstupy 3
HDMI - výstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 1148 / 440 / 165 (soundbar / subwoofer / surround)
Výška (mm) 58 / 305 / 59
Hloubka (mm) 93 / 305 / 93
Hmotnost (kg) 3,9 / 13 / 0,6
Vaše hodnocení