JBL Bar 5.1 Surround

SKU
6925281957499
Hodnocení:
100%
16 990 Kč
Skladem

JBL Bar 5.1 Surround

Jak si užít zvuk

Obyčejně si ho každý chce užít co nejlépe – audiofilové si žádají obvykle jak plnohodnotný výkon, silný a energický systém, bohatou výbavu a syté basy. V tomto skvěle designově zpracovaném setu je všechno, co si jenom lze přát. JBL je výrobce, který sám o sobě udává směr i zvuk a jemuž je možné důvěřovat.

 

Přitom stačí tak málo

Soundbar a subwoofer. Spojením těchto dvou komponentů zájemci o dobrý zvuk dostanou, co ukojí jejich touhy a nasytí jejich smysly. Výkonný zvuk díky technologii JBL MultiBeam zajistí dokonalý filmový zážitek a nejsou zapotřebí žádné další reproduktory ani vodiče. S 550 W výstupního výkonu systému jsou filmy a hudba na nové úrovni. Působivý, silný zvuk tak potěší spousty milovníků audiovizuálních kvalit při sledování a poslechu. JBL Bar 5.1 Surround to umí rozbalit.

Ten skvělý pocit hutných basů

Není nic lepšího, než zažít na vlastní smysly precizní basy z mocného bezdrátového subwooferu, který přináší příznivou změnu do akčních filmů a zajišťuje, aby zvukové stopy zněly epicky. Prostorový zvuk tak získává i na panoramatickém rozšíření a je více působivý. Díky němu dvouprvkový set JBL Bar 5.1 Surround poskytuje dokonalý domácí filmový zážitek. Jeho cílem je oživit vše, co chce uživatel sledovat, žene kupředu basy akčního filmu, napětí thrilleru či ukazuje krásu přírodního dokumentu.

Vybavení na jedničku

Vestavěný Chromecast a Airplay 2 navíc umožní komukoliv streamovat a spravovat on-line obsah, Bluetooth zase dokáže, že streamovaná hudba zní opravdu skvěle. Úžasný prostorový zvuk plně podporuje technologie JBL MultiBeam. Pod značkou JBL jsou provozována světová kina již více než 75 let. Nyní je možné si tuto sílu přivést k sobě domů.

Důležité údaje a specifika

Tento typ ozvučení je tvořen zařízeními 5.1 CNTR (Soundbar Unit) a BAR 5.1 SUB (Subwoofer Unit). Výstupní výkon zvukové lišty je 5 x 50 W (celkový výkon tedy činí 550 W), u subwooferu je to 300 W. Zvuk je specifický maximálním SPL 103 dB, frekvenční charakteristikou 40 - 20 000 Hz. Výrobce použil audio vstupy optické, Bluetooth, USB port typu A. Zvuková lišta je 1018 mm široká, 58 mm vysoká, 100 mm hluboká a váží 2,85 kg, kdežto 10,62 kg vážící subwoofer disponuje rozměry 305 x 440 x 305 mm. Podporovány jsou formáty MP3, WAV, použita je Bluetooth verze 4.2, profily A2DP V1.3, AVRCP V1.5. Video provoz funguje díky vstupu HDMI Video1, HDMI video výstupu (s audio zpětným kanálem)1 a HDMI HDCP verze 2.2.

Vítaná změna v interiéru

Tento nový moderně navržený a sestavený JBL Bar 5.1 Surround je skvělý zvukový panel, který může být přidán k jakémukoli televizoru a díky kterému lze si snáze vychutnat zvuk, vyplňující celou místnost. Jeho instalace, připojení a ovládání je velice snadné, také díky integrovaným službám ChromeCast a Apple Airplay 2 je bezdrátový přenos hudby a zvoleného obsahu z prakticky jakéhokoli zařízení k dispozici. Získávání zvuku ve vysoké kvalitě je nyní na dosah. Velká skupina milovníků dobrého zvuku doporučuje tento zvukový panel, protože je podle nich ve srovnání s konkurencí velmi hodnotným a snadno dostupným zařízením. Pod značkou JBL se skrývá velký sortiment - přenosné reproduktory, sluchátka, soundbary a další.

Ukázka soundbaru

Výrobce JBL
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - kodek Dolby Digital
Výkon maximální (W) 550
Měniče Soundbar: 5 x oválné měniče + 2 x 1.25"do boku proudící tweetery Subwoofer: 10"
Frekvenční odezva od (Hz) 40
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 103
THD (%) 1%
Digitální vstup Optický
Digitální výstup HDMI (ARC)
Síťové připojení Wi-Fi
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast
HDMI - funkce HDCP 2.3
HDMI - vstupy 1
HDMI - výstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) Soundbar: 1018 Subwoofer: 305
Výška (mm) Soundbar: 58 Subwoofer: 440
Hloubka (mm) Soundbar: 100 Subwoofer: 305
Hmotnost (kg) Soundbar: 2,85 Subwoofer: 10,62
Příslušenství Dálkový ovladač s bateriemi, Napájecí kabely, HDMI kabel, Sada pro montáž na stěnu se šrouby, Průvodce rychlým startem, Záruční list, Bezpečnostní upozornění
Vaše hodnocení