CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
JBL Bar Studio
JBL Bar Studio JBL Bar Studio JBL Bar Studio JBL Bar Studio JBL Bar Studio JBL Bar Studio JBL Bar Studio

JBL Bar Studio

4 690 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Sledování televizního vysílání nevyjde nikdy z módy – zápasy, hudba, reportáže, filmy, je toho tolik, co lidé rádi sledují. Kromě toho preferují stále častěji kvalitní zvukovou stránku produkce, jelikož mnohé TV nedisponují špičkovou audio výbavou. Skvělým společníkem je kompaktní zvukový panel JBL Bar Studio, poskytující skutečně hvězdný zvuk pro veřejností oblíbené televizní seriály, filmy a hudbu. Jeho štíhlá figura je podpořena pokrokovým designem a jednoduchým ovládáním.

 

  • Zvukový panel vše v jednom s dvojitým basovým portem
  • JBL virtuální prostorový zvuk
  • Bezdrátové streamování hudby pomocí Bluetooth
  • HDMI (ARC) připojení
  • Spolupráce s dálkovým ovladačem televize

 

Prostorový zvuk

Párty ožívá díky interiéru, plném hudby, rozproudit zábavu pomáhá plnohodnotný a všudypřítomný akustický obraz. Pod značkou JBL se skrývá ještě mnohem víc – Bluetooth připojení verze 4.2 skýtá další skvělé přidané hodnoty. Přenositelnost bez drátů činí hudbu mnohem atraktivnější, z libovolného mobilního zařízení a rovnou do reproduktoru jen tak přenášet, streamovat hudbu bylo před nedávnem ještě snem předchozích generací.

 

Snadné propojení i ovládání

Málokdo tuší, že nastavení připojení mezi televizorem a zvukovou lištou (soundbarem) je velmi jednoduché. Postačí k tomu jeden kabel HDMI. Dokonce i ovládání JBL Bar Studia snadno zvládne každý, a to s již existujícím dálkovým ovládáním televizoru. Spolupráce ovladače s televizorem je plně funkční díky TV Remote Control. JBL Bar Studio je navržen ke spolupráci s dálkovými ovladači mnohých současných špičkových televizorů, lze tedy využívat dálkové ovládání domácího TV i k ovládání soundbaru.

 

Co je důležité

Celkový maximální výkon činí 30 W, SPL je 90 dB. Frekvenční odezva je dána pásmem 60 – 20 000 Hz. Zařízení disponuje rozměry 614 x 58 x 86 mm, jeho hmotnost je 1,4 kg.  Akustickou charakteristiku tvoří dva woofery a dva tweetery. Obsahuje audio vstup analogový, optický, Bluetooth, USB. Video je specifikováno HDMI video výstupem s audio zpětným kanálem (Audio Return Channel) a funkční verzí HDMI HDCP 1.4.

 

Surround Sound

Vysílat hudbu bezdrátově z různých mobilních zařízení je možné, zvuková kvalita dokonce vysoko předčí běžná očekávání uživatelů. Sledování filmů je živější, jelikož zvuková lišta typu All-in-One s vestavěným dvojitým basem prostě umí. Televizní seriály, koncerty a hudba, filmové trháky, dokumenty, vše je ve špičkové kvalitě díky designu portů Dual Bass. JBL zvuk je prostorový, doslova zve k bezdrátovému streamování s Bluetooth v záloze.

 

Příslušenství a co v něm najdeme

Kromě tolik žádané zvukové lišty je přibalen také dálkový ovladač, optický kabel, AUX kabel, síťový adaptér. Kutilové uvítají dozajista také sadu, potřebnou k montáži při instalaci lišty na stěnu. Průvodce rychlým startem a nastavením, záruční list a bezpečnostní pokyny jsou samozřejmostí. A představení může začít, jeho akustický ráz ho učiní nezapomenutelným zážitkem.

 

Kdo za to může

Značka JBL je odvozena ze jména zakladatele společnosti, Jamese Bullougha Lansinga. Společnost spatřila světlo světa roku 1946, její centrála se nachází v USA, v Los Angeles. S dalšími významnými „kolegy“, k nimž náleží i Harman Kardon, Infinity, AKG, Lexicon, Marc Levinson, Revel, jsou součástí korporace HARMAN International Industries. Hlavní náplní je distribuce produktů pro výrobce automobilů, spotřebitelů a podniků ve světě. Dále je zájem zaměřen na připojené automobilové systémy, audio vizuální techniku, řešení pro automatizaci a služby podporující internet. Společnost HARMAN se tak řadí k vysoce úspěšným a renomovaným dodavatelům techniky, která je schopna uspokojit širokou, ba dokonce i tu nejnáročnější uživatelskou veřejnost.

 

JBL Bar StudioPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Bar Studio

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Typ soundbaru Aktivní
Basový modul součástí
Surround - objektové formáty
Surround - kodek
Výkon kontinuální (W) 30
Měniče Vysoké frekvence: 2 x 38 mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 50 mm
Frekvenční odezva od (Hz) 60
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 90
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Digitální vstup Optický, USB-A
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
HDMI - funkce HDCP 1.4, ARC
HDMI - video propustnost
HDMI - vstupy 0
HDMI - výstupy 1
Barva Černá
Šířka (mm) 614
Výška (mm) 58
Hloubka (mm) 86
Hmotnost (kg) 1,4

Dokumentace

Produktový list