CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
JBL Cinema SB150
JBL Cinema SB150 JBL Cinema SB150 JBL Cinema SB150 JBL Cinema SB150 JBL Cinema SB150 JBL Cinema SB150 JBL Cinema SB150 JBL Cinema SB150

JBL Cinema SB150

6 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Domácí kino si zaslouží kvalitní akustické zázemí. Ideálním řešením je volba 2.1 soundbaru a kompaktního bezdrátového subwooferu. Tato kompatibilní stylová a vysoce elegantní dvojka má našlápnuto v této sekci mezi elitu. Zvuk podpořený Dolby Digital technologií je takřka bezkonkurenční. Toto optické digitální audio zařízení lze snadno připojit k HDTV a kvalita zvuku bude naplněna, všechno bude slyšet tak, jak to má být.

 

 • Užijte si zvuk jako z kina s Dolby Digital
 • Optický digitální zvuk - připojení k TV přiloženým optickým kabelem
 • Bezdrátové BlueTooth streamování z telefonu nebo tabletu
 • Silný, kompaktní 6,5" bezdrátový subwoofer s nezávislým ovládáním hlasitosti
 • Zvukové předvolby: Movie (film), Music (hudba) a News (zprávy)

 

Vzdušné zámky s JBL

Americká prestižní společnost s tímto označením začala fungovat roku 1946. Zasloužil se o to zejména James Bullough Lansing, který od počátku toužil vylepšovat reproduktory a audio techniku přivést k dokonalosti. Plných 70 let, to už je pěkná řádka zkušeností, které nesou efektivní výsledek. Výzkum v této společnosti se zabýval modifikacemi a inovacemi, což JBL předurčilo k držení nejvyšších met mezi konkurencí. Světově uznávaná značka existuje díky  profesionálním konstruktérům, designérům a týmovému duchu, reproduktory z této firmy mají pyšně našlápnuto do světa. Dlužno dodat, že podobných úspěchů se společnosti podařilo dosáhnout také v sekci sluchátek, jenž prošly výraznými obměnami.

 

Cinema zvuk

Oživení v podobě zvukové lišty se subwooferem je jistou šancí na úspěch. Ozvučení nabývá na kvalitě, Cinema zvuk má totiž zvláštní charakteristiku. Model JBL Cinema SB150 se představuje jako velký filmový zázrak, který vytrhne diváky z klidné domácí atmosféry. Je plně kompaktní, s bezdrátovým subwooferem dovoluje streamovat oblíbenou hudbu z telefonu nebo tabletu, s využitím Bluetooth technologie. Komfort je podpořen třemi různými nastaveními ekvalizéru - News, Music, Movie. Bonusem je i samostatně nastavitelná hlasitost subwooferu, což přispívá k lepší kontrole nad basovým výkonem. Velmi jednoduše se lze propojit jediným kabelem s libovolnou plochou televizní obrazovkou.

 

Stylová, moderní, pokroková

Vcelku originální jen 1,5 kg vážící zvuková lišta disponuje rozměry 800 x 90 x 65 mm. Aktuální frekvenční rozsah se pohybuje mezi 45 – 20 000 Hz, s maximální SPL 96 dB. Celkový výstupní výkon je dán 150 W. Proto je hodnocena zákaznickou klientelou jako produkt s vynikající zvukovou kvalitou, technologicky vyspělý a hodnotný, ne však nejdražší mezi podobně vybavenými modely.

 

Vzhled versus funkčnost – co je prioritní?

Hodnotu produktu bezkonkurenčně zvyšuje vizáž, image, designové provedení, barva, zvuková charakteristika. A to všechno nese tento kompletní produkt renomované značky na trh. Vypovídá o letité snaze výrobního týmu, o jejich zkušenostech a know-how, jenž dělá skvělý výrobek ještě lepším. Uchopitelný a gradující ve svém ztvárnění zaujme nejednoho potencionálního zájemce, protože v jakémkoli interiéru bude vypadat jako king s uhrančivým zvukem, který se umí posluchačům zavrtat pod kůži. Faktem je, že v náročné konkurenci věhlasných značek má možnost uspět a probojovat se do čelní linie soundbarů s vynikající výbavou. Pastva pro oči a uši je trefným synonymem pro tento ukázkový model.

 

Krok za krokem ke stále dokonalejšímu audiovizuálnímu  zážitku

Doby, kdy televize a rozhlas byly tím nejpokrokovějším na světě jsou dávno pryč. Černobílé obrazovky a chrčící zvuk rádií překonávaly po léta stále nové a nové modely audiovizuální techniky. Pokrokové technologie, moderní materiál, unikátní zpracování, testování a variabilita využití výrobků třetí generace by lidem v minulém století způsobila minimálně šok. Lidé tohoto tisíciletí jsou však vybaveni vkusem, citem, inteligencí a vysokými nároky, proto vyhledávají stále modernější produkty a prostředky ke zlepšení kvality života.

 

Technické údaje:

 • Frekvenční odezva: 45 - 20000 Hz
 • Maximální SPL: 96 dB
 • Celkový zesilovačí výkon Cinema SB150: 150 W
 • Optický vstup
 • Rozměry (š x v x h): 800 x 90 x 65 mm(soundbar); 120 x 300 x 410 (subwoofer)
 • Hmostnost: 1,5 kg (soundbar); 4,2 kg (subwoofer)
 • Balení (š x v x h): 870 x 145 x 438 mm

 

Obsah balení:

 • 1x JBL Cinema SB150 soundbar
 • 1x JBL Cinema SB150 subwoofer
 • 1x dálkový ovladač
 • 1x 3,5 mm kabel
 • 1x optický kabel
 • 2x napájecí kabel
 • 1x příslušenství pro montáž na stěnu
 • 1x průvodce rychlým startem

 

Rozbalení soundbaru JBL SB150Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Cinema SB150

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Frekvenční odezva od (Hz) 45
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Barva Černá