CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
JBL Control X
JBL Control X JBL Control X JBL Control X JBL Control X JBL Control X JBL Control X JBL Control X JBL Control X

JBL Control X

7 390 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

7 390 Kč

Popis

Možná právě ony chybí interiéru k jeho dokonalému ozvučení, k ozvláštnění kvalitou i překvapivým designem, a také nerušivým, přesto však dokonalým akustickým kontaktem. Tyto unikátní dvoupásmové reproduktory mohou však sloužit také při exteriérové eventualitě. Jsou pevné a stylové, ikonické, kompaktní a jejich funkce udávají velmi dobrou úroveň. Jejich využití je zřejmé: v robustních skříních se rodí zvuk neslýchaných kvalit, je ho hned plná místnost i plný venkovní prostor.

 

Nadupané technologiemi i funkcemi 

Vyspělé inovativní technologie společnosti jsou vítané pro zásadní kladné změny a netušeně silná vylepšení. Zejména díky akceptované technologické lahůdce s názvem Sony High Definition Imaging (HDI) vlnovodu je tento set ohromujícím - přesné a přímé znázornění, přirozená rovnováha a pozoruhodnost každého sebemenšího detailu. Na pomoc však musí být povolán 133 mm woofer a s ním také ruku v ruce 25 mm CMMD Lite tweeter, oba ve vzájemné symbióze dodávají vysoce výkonné nízkofrekvenční zvuky, spolu s výraznými, čistými vysokofrekvenčními zvuky v libovolné poloze, ať už venku či uvnitř – tedy hodí se, slangem jednoduše řečeno, do každého počasí.

 

Čistý desing a precizní zvuk

Návrhy inženýrů, designérů a akustických odborníků jsou kupodivu v těsném souladu zejména z toho důvodu, že poskytují po všech stránkách přesný, vyvážený, plnohodnotný a autentický zvuk, který navíc zvládá dokonalou integraci s domácím systémem. Kónusový měnič o průměru 133 mm (polypropylénový grafitem naplněný kuželovitý woofer) slouží pro hluboké, hutné, silné a výkonné basy. Specifický High Definition Imaging (HDI) vlnovodu je takovou třešničkou na dortu JBL kvality. Kupolovitý tweeter o průměru 25 mm založený na systému CMMD Lite disponuje jasným, výrazným, detailním zvukem a dolaďuje kontrastní pasáže. Kompaktnost celého setu i elegantní, zaoblené linie směřující k modernímu nadčasovému vzhledu, jsou korunovány čelním i zadním lemem z chránící gumové složky.

 

Specifika, výbava a pozitiva

Co je na nich tak zvláštního, pro co si vybrat právě tyto reproduktory? Hledisek a důvodů může být hned několik. Portovaný systém ozvučnice, vysoce kvalifikované napojení na receiver či multi zónový zesilovací přístroj, dostatečné zesílení, pozlacené připojovací svorky nebo i speciální držáky, kterými je možno připevnit tento ozvučný systém ke stěně. Přitom s nimi lze jednoduše otáčet, naklánět je a směrovat je libovolným směrem, nejlépe k uchu posluchače. Taktéž je však lze upevnit v přísně vodorovné poloze. Jaký kolor se hodí do daného interiéru? Rozvážit tuto otázku je možné, neboť je na výběr bílé či černé provedení a úprava. Frekvenční odezva se pohybuje mezi 90 – 20 000 Hz, hraniční frekvence je 2300 Hz, doporučen je výkon o zesílení 20 – 100 W. Co se týče zpracování výkonové složky, pak vrcholová hodnota je 200 W, oproti 50 W průměru. Akustická citlivost je 87 dB, nominální impedance pak 8 Ohm.

 

Příslušenství

V balení lze kromě dvou reproduktorových beden JBL Conrol X o rozměrech 235 x 165 x158,8 mm s hmotností 2,63 kg nalézt také například návod k obsluze, dvojici odpojitelných mřížek a 2 kusy upravitelných držáků, které jsou určeny k montáži na stěnu. V černé barvě umí být diskrétním, o to však lepším společníkem na cestě za oblíbenou hudbou či jinou audio produkcí. Relaxační meditace? Žádná neznámá věc, v kvalitní akustické podobě je zcela nenahraditelnou metodou k rychlé obnově sil a relaxaci.

 

Technické parametry:

 • Typ ozvučnice: Portovaný systém
 • Nízkofrekvenční převodník: 5,25" (133 mm)polypropylénový grafitem-plněný kónus wooferu
 • Vysokofrekvenční převodník: 1" (25 mm)CMMD® Lite kupolovitý tweeter
 • Doporučený zesilovací výkon: 20 – 100 W
 • Zpracování výkonu (vrchol./nepřetžitý): 200/50 W
 • Frekvenční odezva (-3 dB): 90 Hz – 20 kHz (zvukově izolovaný)
 • Citlivost (2.83 V@1 m): 87 dB
 • Nominální impedance: 8 ohmů
 • Hraniční frekvence: 2300 Hz – 12 dB/oktáva
 • Vstupy: Pozlacené 5-pásmové připojovací svorky
 • Rozměry (V x Š x H): 235 mm x 165 mm x158,8 mm
 • Hmotnost: 2,63 kg

 

Obsah balení:

 • 2 x reproduktory JBL Control X
 • 1 x návod na obsluhu
 • 2 x odpojitelné mřížky
 • 2 x upravitelné držáky pro montáž na stěnu

 

Rozbalení bílých JBL Control XPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Control X

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 90 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 87 dB