CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
JBL Endurance DIVE
JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE JBL Endurance DIVE

JBL Endurance DIVE

2 590 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

2 590 Kč

Popis

Se sportem je to podobné jak s hudbou. Jedno nevylučuje druhé. Sluchátka JBL Endurance DIVE jsou konstruována tak, aby držela krok s dobou. Nemají tendenci uživateli jakkoli vadit či ohrozit jeho komfortní zónu. Jsou vodotěsná – viz třída IPX7. Jejich elegantní designová technologie PowerHook se zapíná automaticky v okamžiku, kdy jsou posunuta za ucho, zatímco bezpečný bezdrátový nákrčníkový pás zůstane na svém místě.

 

  • 8 hodin bezdrátového poslechu
  • Funkce Rychlého nabití - 10 minut nabíjení stačí na 1 hodinu přehrávání
  • Vestavěný MP3 přehrávač s kapacitou 1 GB
  • PowerHook™ zaručí stabilitu padnutí a automaticky zapne / vypne sluchátka při nasazení / sundání z uší
  • Technologie TwistLock™ a FlexSoft™ dodávají lehký design a ergonomičnost
  • Vodotěsné s hodnocením IPx7
  • Dotykové ovládání přehrávání a hovorů

 

Výhody a vylepšení

DIVE mají integrovaný MP3 přehrávač s kapacitou 1 GB paměti až na 200 skladeb, ke kterým se lze dostat přes dotykové ovládací prvky na sluchátkách. S výdrží baterie až 8 hodin jsou sluchátka připravena na cestu kamkoli - k bazénu, na trénink, do tělocvičny, do posilovny, vše v průběhu jednoho dne.

 

Funkce

K zásadním funkcím patří až 8- hodinové přehrávání s rychlým nabitím baterie, integrovaný MP3 přehrávač, technologie PowerHook, vodotěsnost, dotykové ovládání, Hands-free telefonické hovory a konečně i ochranné pouzdro. Bezdrátová technologie Bluetooth umožňuje streamovat vysoce kvalitní hudbu po celý 8- hodinový interval, aniž by neuspořádané kabely zasahovaly do jakéhokoli tréninku. Už za 10 minut nabíjení lze sluchátka používat jednu celou další hodinu. Integrace MP3 přehrávače dovoluje komfortně ukládat a vybírat skladby přímo ze sluchátek.

 

PowerHook a další inovace

Tato pokroková technologická vymoženost je v souladu s bezpečným designem zavěšení na uchu, což automaticky zapne nebo vypne napájení při nasazení či skládání sluchátek. Díky technologiím TwistLock a FlexSoft jsou tato sluchátka lehká a ergonomicky tvarovaná, aby zajistila bezpečné ukotvení a stabilitu bez ohledu na charakter pohybu. S technologií IPX7 má tento model takový potenciál, že může být použit např. při plavání, nevadí mu ani zhoršené povětrnostní podmínky.

 

Vybavení

Dotykové ovladače dovolují a umožňují jednoduše spravovat a mít kontrolu nad hudbou i telefonickými hovory. Ovládání přehrávání, pozastavení, hlasitosti a pořadí skladeb funguje jednoduchým dotekem, komfort je totiž na prvním místě. Hands-free telefonické hovory podepřené technologií Bluetooth umožňuí telefonovat bez použití rukou, díky tomu se mohou ruce plně soustředit na jinou činnost. K výbavě slouží praktické a odolné ochranné pouzdro ze silikonu.

 

Technické údaje a charakteristika

Zařízení je osazeno 10 mm dynamickým měničem, přičemž frekvenční odezva se pohybuje mezi 20 – 20 000 Hz. Dodáváno je se třemi velikostmi nástavců do uší, nabíjecí kabeláží, sportovním pouzdrem, záručním listem, bezpečnostním upozorněním a průvodcem rychlým startem. Jestliže se majitel sluchátek pohybuje ve vodě, tak i tam jsou sluchátka JBL Endurance DIVE v bezpečí. Garance kvality a vynikajícího výkonu zesiluje trénink, s odolností proti vodě IPX7 nemá vlhkost ani voda šanci. Konstrukce je elegantní, automaticky se zapíná při posazení za ucho, zatímco bezpečnost zajišťující pásky na krku se nehnou. Bezdrátovému přehrávání s baterií Speed Charge nestojí nic v cestě, technologie Bluetooth navíc dovoluje pohodlný hudební streaming.

 

JBL není jenom zkratka

James Bullough Lansing byl průkopníkem amerického audiologa a reproduktorového designéra, který je v současnosti známý pod zkratkou JBL. Zakladatel renomované společnosti se zabýval zkoumáním reproduktorové techniky, jejíž vývoj tím posunul kupředu. Nyní se společnost JBL - výrobce audio techniky zabývá kromě výroby reproduktorů také vývojem, návrhy a výrobou špičkových sluchátek, nevyjímaje další akustický sortiment, který je díky prvotřídní kvalitě v oblibě široké klientské obce.

 

JBL Endurance série sluchátekPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je slyšet okolní prostředí při poslechu hudby. Jedná se mi o bezpečnost např. při jízdě na kole, to je dobré aby člověk slyšel i okolní ruch.
Předem děkuji za odpověď.
-9


Recenze

Zákaznické recenze

R.
08.08.2018

Skvělé

Skvělý zvuk (metal, rock), výborně drží

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Endurance DIVE

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Hlasový asistent
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Dosah signálu (m) 10
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Vodotěsnost IPX7
Výdrž baterie (hod.) 8
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Doba nabíjení (hod.) 10 minut nabíjení pro 1 hodinu výdrže baterie
Mikrofon Handsfree
Konektor
Příslušenství 3 páry špuntů různé velikost, nabíjecí kabel, sportovní pouzdro