JBL Live 650BTNC - Bílá

SKU
6925281940811
4 490 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Bezdrátová sluchátka s ANC (aktivní potlačení hluku)

  • JBL Signature Sound
  • Ambient Aware tlačítko, které okamžitě zvýší hlasitost vašeho okolí
  • TalkThru technologie sníží hlasitost hudby a dovolí vám se bavit s přáteli bez sundání sluchátek
  • 30 hodin výdrže baterie s vypnutým ANC
  • 2 hodiny na plné nabití
  • Quick Charge - 15 minut nabíjení na 2 hodiny hraní
  • Hands-free hovory
  • Komfortní padnutí
  • Odpojitelný kabel s mikrofonem a ovládáním

Hudba na živo a bez ruchů

Nejen to, ale mnohem víc slibují stylová a pohodlná sluchátka s velkými náušníky a skvělou výbavou. Jsou určena pro ty, co se nechtějí vázat, jejich over-ear konstrukce se 40 mm velkými reproduktory a širokým frekvenčním rozsahem zaručuje vyvážený a přesný poslech nezávisle na hlasitosti. Ve všech barevných dekorech (černý, modrý, bílý) láká k pohodovému poslechu.

Bezdrátová náhlavní souprava

Již žádné rušivé momenty, jenom čistě průzračný jasně dimenzovaný zvuk, ať už usilujete o dunivé basy, nebo se s oblibou necháte hudbou konejšit. Volitelná funkce aktivního potlačení ruchu má jediný cíl – umožní posluchači kompletně se ponořit do jeho oblíbených skladeb.

BT jako Bluetooth

Tato špičková a dnes již nepostradatelná technologie umožňuje rychlé, pohodlné, ale především jednoduše přepínatelné připojení ke dvěma zařízením zároveň, s celkovou dobou bezdrátového poslechu po celých 30 hodin. Se zapnutým potlačením hluku se doba zkrátí na 20 hodin, což je však zcela dostačující. Vybitá sluchátka lze dobíjet kdykoli velmi rychle dodávaným kabelem přes microUSB a již za čtvrt hodiny je možné vychutnávat si až dvouhodinový poslech. Bez zásuvky je možné sluchátka připojit také kabelem s 3,5 mm jackem.

Velmi dobré vybavení

Sluchátka jsou obdařena multifunkčním tlačítkem a tlačítkem hlasitosti, která jsou umístěna na pravé mušli a poskytují plnou kontrolu nad hovory, včetně dynamického přehrávání skladeb. Je-li třeba, zabudovaný mikrofon umí uživatele spojit s hlasovým asistentem Alexa nebo s hlasovým asistentem Google, stačí lehce poklepat na mušli.

Špičkový vzhled a příslušenství

Sluchátka zaujmou již na první pohled díky svému soudobému atraktivnímu designu. Disponují čalouněným náhlavním mostem a měkkými náušníky, se kterými si uživatel bude připadat jako v bavlnce. Užitečnosti sluchátek napomáhá velmi účelné poskládání do praktického pouzdra. Kožený vzhled je činí žádoucím společníkem pro chvíle relaxu i aktivit. V balení je kromě sluchátkového setu také měkké pouzdro k přenášení, nabíjecí  microUSB kabel, kabel s 3,5 mm jackem a záruční list. Hmotnost sluchátek je 260 g.

Zvuková charakteristika

Specifická náhlavní souprava je vybavena poměrně robustními, přesto však pohodlnými náušníky. Zajištěna je akustická citlivost 100 dB, impedance 32 Ohm a frekvenční rozsah 16 – 20 000 Hz. Maximální příkon je 30 mW. Délka kabelu je praktických 120 cm. Bezdrátová technologie Bluetooth, verze 4.2 zajišťuje hladký, bezkabelový provoz.

Jak fungují sluchátka s aktivním potlačením hluku

ANC neboli Active Noise Cancelling je princip fungování sluchátek s tlumením hluku. Uvnitř každé mušle je mikrofon, který snímá zvuk v těsné blízkosti ucha. Signálový procesor z tohoto zvuku odděluje hluk okolí a přimíchá ho znovu do reprodukovaného signálu, ale v opačné fázi. Tak je okolní hluk účinně eliminován. Existuje-li hudba, na které opravdu záleží, aktivní technologie potlačení šumu je fenoménem, který umožní zablokovat okolní zvuky. Každopádně díky této unikátní technologii, zabudovaným mikrofonům a elektronice lze snadno snížit šumy a ruchy v zájmu zlepšení zvukového zážitku.

Skvělý zvuk JBL

Společnost JBL vznikla v roce 1946 v Kalifornii, od začátku se starala o směr vývoje reproduktorů pro ozvučení nahrávacích studií a kinosálů. V současné době jsme svědky výjimečně kvalitního zvuku reproduktorů, sluchátek JBL, a dokonce i voděodolných reproduktorů, které mohou klidně fungovat i v létě u bazénu.

Představení sluchátek JBL Live 650BTNC

 

Výrobce JBL
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 40
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 100
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) 30
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.) 20
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.) 35
Doba nabíjení (hod.) 2
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm)
Barva Bílá
Hmotnost (g) 260
Příslušenství Audio kabel, nabíjecí kabel, přenosné pouzdro