DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
JBL PartyBox 1000
JBL PartyBox 1000 JBL PartyBox 1000 JBL PartyBox 1000 JBL PartyBox 1000 JBL PartyBox 1000 JBL PartyBox 1000 JBL PartyBox 1000 JBL PartyBox 1000 JBL PartyBox 1000

JBL PartyBox 1000

24 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

JBL Partybox 1000 nabízí nebývalý výkon a autentické audio zážitky, na které jen tak nezapomenete!

  • Světelné panely vytváří působivou show, která ohromí davy a dodá ten správný vizuální zážitek
  • Maximální výkon až 1100 W!
  • Díky náramku s technologií Air Gesture můžete váš Partybox 1000 ovládat na dálku za pomocí gest
  • Vstup na mikrofon nebo kytaru, dálek pak analogový vstup Jack 3,5 mm nebo RCA stereo vstupy
  • USB vstup pro přehrávání hudby z USB klíčenky nebo pro nabíjení externích zařízení (mobily, tablet)
  • Možnost propojení s druhým partyboxem skrze TWS (True Wireless Stereo) prostřednictvím bluetooth nebo nebo je můžete propojit skrze RCA vstupy/výstupy
  • Díky rukojeti a skrytým kolečkům je transport reproduktoru JBL Partybox 1000 velice snadná
  • Podložka pro DJ´s umožňuje nahrávat různé tóny jako bicí, kytaru nebo piano a vytvářet tak smyčky (loop)

Skvělý výkon a nezapomenutelné zážitky

Hledáte úžasný zvuk na domácí párty? Tento hrací box umí šokovat – je zcela unikátní jak po sluchové, tak vizuální stránce. Nabízí nebývalý výkon a autentické audio zážitky, které korunují světelné efekty. Reproduktory JBL je možné si vzít s sebou, kam je libo.

Působivá show

Tato žhavá novinka je z dílny JBL, díky svému potenciálu ohromí davy a zajistí tu pravou, nefalšovanou večírkovou náladu. Co je chvályhodné? Díky náramku s technologií Air Gesture je možné Party Box 1000 ovládat i na dálku za pomocí gest. To vše s maximálním výkonem až 1100 W.

Klíčové aspekty reproduktoru

K dispozici je vstup pro mikrofon nebo kytaru, dále pak analogový vstup Jack 3,5 mm nebo RCA stereo vstupy. USB vstup slouží pro přehrávání hudby z USB nebo pro nabíjení externích zařízení (mobil, tablet). Naskýtá se možnost propojení s druhým Party Boxem přes TWS True Wireless Stereo, prostřednictvím Bluetooth technologie nebo je lze propojit skrze RCA vstupy a výstupy. Díky rukojeti a skrytým kolečkům je transport reproduktoru JBL Partybox 1000 velice snadný. Výhodou pro DJs je

podložka, dovolující nahrávat různé tóny jako bicí, kytaru nebo piano a vytvářet tak smyčky.

Proč si pořídit Party Box?

JBL Party Box 1000 je výkonný reproduktor s legendárními měniči JBL, který navíc ovládne pořádnou světelnou show. DJ svítící party náramek navíc přináší ještě lepší zábavu. Připojením dvou reproduktorů Party Box lze bez potíží zdvojnásobit zážitek z dobré akce.

Jeden z větších bratrů

JBL Party Box 100 se svými 160 W je proti svému příbuznému troškař. Začátek párty je na spadnutí, produkce může začít kdykoliv a kdekoli, plně se podřizuje svému uživateli. Úžasná epická světelná show podle světelných vzorů RGB LED nebo barev prozáří každou párty a prolomí ledy. Když je tedy po ruce Party Box 1000. Jeho další příbuzní (modely 200, 300) umějí zajistit provoz, který tak hned neskončí. S hlasitostí není problém, takže zahradní slavnost může začít. Party Box 1000 si navíc dovoluje zvolit perfektní světelnou show nebo nechá hudbu vybrat náladu, také je možné přepnout do playlistu z USB flash disku nebo streamovat ze zařízení, kompatibilního s Bluetooth.

Charakteristika a upřesnění

Zařízení disponuje vstupy USB port, 3,5 mm Aux-in, Mic / Guitar s ovládáním hlasitosti a výstupy Aux out. TWS - True Wireless Stereo dovoluje na párty připojit až 2 reproduktory s pomocí technologie Bluetooth. Zařízení funguje s frekvenční odezvou 30 - 20 000 Hz. Ovládání a připojení je jednoduché, bezdrátové připojení plně podporuje pokročilá technologie Bluetooth.

JBL - co umí

Audio společnost JBL je na trhu od roku 1946, kdy byla založena J. B. Lansingem. Již od počátků společnost JBL usiluje o výrobu kvalitních zvukových aparatur, sluchátek a klasických reproduktorů. Značka je i dnes využívána v profesionálních nahrávacích studiích, ozvučuje většinu kin v USA a hudební sály po celé Evropě. Po dlouholeté činnosti se mění k lepšímu i dostupné technologie. Asi nejlepším a nejmodernějším produktem společnosti JBL je unikátní designový reproduktor Authentics L16, jenž byl oceněn EISA Award, jako nejlepší produkt sezóny 2014-15 v kategorii kompaktních hi-fi systémů.

 

Ukázka reproduktory JBL Partybox 1000Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL PartyBox 1000

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Lokální streamování
Nadstandardní BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Hlasový asistent
Digitální vstup USB-A
Analogový vstup RCA, Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line)
Vlastní baterie
Nabíjení jiných zařízení
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Barva Černá
Šířka (mm) 397
Výška (mm) 1050
Hloubka (mm) 390
Hmotnost (kg) 34,7