DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

JBL Quantum 800

SKU
QUANTUM800BLK
Hodnocení:
100%
5 590 Kč
Skladem

Být stále o krok napřed

Tak přesně tohle umějí v JBL, společnosti založené Jamesem Bullough Lansingem, průkopnickým americkým zvukovým inženýrem a designérem reproduktorů. Společnost je známa širokým sortimentem kvalitní audio elektroniky, vyrábí přenosné reproduktory, sluchátka, soundbary a další zboží.

 

Zvuk, se kterým lze přežít

Stále nějakou tu míli před konkurencí je JBL se svými vylepšenými audio modely, lákajícími k bezchybnému poslechu. Náhlavní souprava JBL Quantum 800 navíc dává výhodu s přesným umístěním prostorového zvuku, bezeztrátovými 2,4 GHz a funkcí Bluetooth s duálním bezdrátovým připojením. Propaguje aktivní potlačení šumu, pohodlí s paměťovou pěnou a výdrží až 14 hodin. Navržena je pro úplné ponoření se do hudebního světa.

Zvukové výhody

JBL Quantum SOUND Signature je skutečnou zvukovou výhodou v bitvě. Mikrofon je nositelem jasných interakcí se systémem chatování, se hrami s certifikací DISCORD, je kompatibilní také s Team Speak. Ergonomický design s koženými polštáři z paměťové pěny zajistí pohodlí po celé dlouhé hodiny užívání. Náhlavní souprava JBL Quantum 800 poskočila zjevně o úroveň výš, ať už  očima zkušených profesionálů nebo nových hráčů her.

Parametry a upřesnění

Frekvenční charakteristika pasivně dosahuje 20 - 40 000 Hz, frekvenční charakteristika aktivně činí 20 - 20 000 Hz a frekvenční charakteristika mikrofonu je 100 - 10 000 Hz. Zařízení funguje s maximálním příkonem 30 mW, akustickou citlivostí 95 dB SPL / 1 kHz / 1 mW a maximálním SPL 93 dB. Citlivost mikrofonu je -40 dB V / 1 kHz / Pa a impedance má 32 Ohm. Produkce pracuje s komponenty různých rozměrů – 50 mm dynamické ovladače jsou zásadními pro provoz a funkčnost produktu. Jeho hmotnost přitom činí 410 g.

Specifika ovládání a připojení

Tento model určuje 2.4 G výkon bezdrátového vysílače, 2.4 G bezdrátová modulace a 2.4 G bezdrátová nosná frekvence 2403,35 MHz - 2479,35 MHz. Přenos energie probíhá přes Bluetooth, frekvence Bluetooth je 2,402 GHz - 2,480 GHz, verze profilu Bluetooth je A2DP 1.3, HFP 1.6 a verze Bluetooth 5.0. Napájení zajišťuje Li-ion baterie (3,7 V / 1300 mAh), se zdrojem napájení 5V 2A, přičemž čas nabíjení jsou 2 hodiny. Doba přehrávání hudby s vypnutým osvětlením RGB je až 14 hodin.

Sluchátkový fenomén

JBL sluchátka jsou dílem kvality, dílem preciznosti a dílem skvělého designu. To vše není samozřejmé, ale je to spíše uměním a důkazem, že věci jdou dělat různě, v tomto případě tedy velmi dobře. Uživatelé se ztotožňují ve faktu, že sluchátka skutečně skvěle působí. Jsou sice dost robustní, ale například děti je mohou používat bez rizika poškození a mohou také snadno změnit velikost. Kvalita zvuku je nejvyšší, jaká kdy byla použita pro hraní her a poslech hudby. Jestliže někdo Quantum 800 používá, rozhodně neslyší nic nežádoucího. Poslechový zvuk je skvělý, i když si děti hrají vedle, v obývacím pokoji. Také je možné snadno nastavit PS4. Celkově umějí sluchátka velmi ohromit – a to nečekaným jedinečným velkým zvukem, který je pro posluchače při poslechu hudby dostatečně vysoký. Ne každý však poslouchá rád hudbu trochu hlasitěji, proto má JBL v nabídce pro každého něco – stačí se jen rozhlédnout, zaposlouchat se a vybrat si.


Výrobce JBL
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 50
Frekvenční odezva od (Hz) pasivní: 20/ aktivní: 20
Frekvenční odezva do (Hz) pasivní: 40000/ aktivní: 20000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 95
Maximální výkon - SPL (dB) 93
Bezdrátový přenos Bluetooth
Výdrž baterie (hod.) 14
Doba nabíjení (hod.) 2
Mikrofon
Konektor Jack (3,5 mm)
Barva Černá
Hmotnost (g) 410
Příslušenství USB nabíjecí kabel/3,5 mm audio kabel/USB bezdrôtový hardvérový klíč/Ochranná pěna na mikrofón/Rychlé start
Vaše hodnocení