CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
JBL Reflect Contour 2
JBL Reflect Contour 2 JBL Reflect Contour 2 JBL Reflect Contour 2 JBL Reflect Contour 2 JBL Reflect Contour 2 JBL Reflect Contour 2 JBL Reflect Contour 2 JBL Reflect Contour 2 JBL Reflect Contour 2

JBL Reflect Contour 2

2 464 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

2 464 Kč

Popis

Výrobci sluchátek myslí i na sportovce. Bezdrátová sportovní sluchátka do uší jsou navržena právě pro jejich ouška. Sortiment značky JBL je po desítky let vylepšovaný, populární zvuk inovativních sluchátek bezkonkurenčně vylepší život všech aktivních lidí. Zajímavá je nejenom 10- hodinová životnost baterie s rychlým nabíjením, ale také všudypřítomná technologie Bluetooth, která přenáší zvuk po dobu 10 hodin, je-li to třeba.

 

  • JBL Signature zvuk
  • 10 hodin bezdrátového přehrávání
  • Zvýšená bezpečnost uchycení
  • 3-tlačítkový ovladač přehrávání a hovorů
  • Ergonomické špunty
  • Odolný vůči potu (IPx5 voděodolnost)

 

Bezpečné uchycení

Aby byl tento set maximálně stabilní, využívá technologii Dual Lock – kombinaci patentovaných zesilovačů Freebit s designem ušního háčku. Tak je zcela zajištěn komfort a pohodlí uší uživatelů i při náročných aktivitách. Bezdrátová sluchátka nesmějí chybět na žádném tréninku, jsou dokonale uzpůsobena osobnímu vkusu, jelikož jsou navržena s odolnou, lehkou hliníkovou konstrukcí a zapínáním do uší, tak jsou připravena k volitelné změně. Komfort přináší také trojice velikostí nástrojů pro zvýšení hlasitosti Freebit a snadného ovládání hudby, včetně hovorů. K tomu slouží dálkový ovladač se 3 tlačítky a mikrofonem. Reflexní kabel představuje zviditelnění během noční aktivity. Plných 10 hodin výdrže baterie dovoluje pokračovat v pohybu téměř bez přestávky. Stiskem tlačítka lze také pohodlně spravovat hovory a přistupovat k hlasové asistenci.

 

Specifika sluchátek

Dynamické ovladače o velikosti 5,8 mm zajišťují prvotřídní funkčnost ve frekvenčním rozsahu 10 – 22 000 Hz. Nominální impedance dosahuje 14 Ohm, platí podpora BT 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, kodeku SBC. Frekvenční rozsah vysílače Bluetooth je 2.402 - 2.480 GHz, výkon je do 4 dB m. K dispozici je nabíjecí lithium-iontová cylindrická baterie (3.7 V 2x85 mAh). Komplexní hmotnost sluchátek je pouhých 18 g. Nechybí ani Micro USB kabel, sloužící pro rychlé nabití.

 

Design versus funkce

Design JBL produktů bez drátů je dán specifickou technologií, vyvinutou výrobcem. Zajímavé je, že nabíjení trvající pouhých deset minut umí zajistit byť jen jednu hodinu provozu. Jasnost volání je velmi dobrá, k dispozici je dálkové ovládání se 3 tlačítky, což maximálně usnadňuje navigaci. Jedním stiskem tlačítka se zařízení zobrazí v nastavení Bluetooth, načež dojde k okamžitému spojení. Velikost bezdrátového dosahu, JBL reflexní kabely a špičkový zvuk jsou zásadními aspekty kvality. I když je hlasitost těchto sluchátek velmi dobrá, měli by si zájemci o neustálé zvyšování hlasitosti uvědomit, že každá akustika má své hranice.

 

Zvuk je to, co slyšíme

V hluboké sekci zvuků umí Reflect Countour 2 zpracovat příjemné, hluboké a zábavné basy. Faktem je, že sluchátka se ideálně hodí pro hip-hop, EDM, pop. Středové pásmo je velmi vyrovnané, přestože se zvuk může zdát malinko rozmazaný. Nelze mít velkou jasnost např. při poslechu rocku, folku nebo jazzu. Přesto umějí autenticky předat i umění velkých sborů, jejich plnost a teplo. Nejvyšším uspokojením klientů může být poslech jak hudby klasické, tak i ostatní – veškeré efekty jsou příjemně světlé. Jejich nejvyšší hodnoty nejsou moc výrazné, ale není ani zaznamenán žádný problém, což u levnějších sluchátek lze očekávat. JBL Reflect Contour umí přinášet i při sportování další zážitky, protože vrchol nemusí nutně přicházet jenom při zdolávání skutečných překážek. Stav tohoto nového setu je více než uspokojivý, jeho renomé dále vylepšuje odolnost vůči potu. JBL Reflect Contour 2 jsou nejlepší sluchátka pro bezdrátové sporty, za která není nutno draze platit.

 

Funkce JBL Reflect Contour 2 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Dobry den, zajimalo by mne, jak je pri pouzi sluchatek slyset okolni ruch.
Predem dekuji za odpoved.
15


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Reflect Contour 2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Impedance (Ω) 14
Hlasový asistent ✔ (jiný)
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Dosah signálu (m) 10
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Odolnost vůči postříkání, Odolnost vůči potu, Voděodolnost IPX5
Výdrž baterie (hod.) 10
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Doba nabíjení (hod.) 15 minut nabíjení pro 1 hodinu výdrže baterie
Mikrofon Handsfree
Konektor
Hmotnost (g) 18
Příslušenství 3 páry špuntů různé velikosti, nabíjecí kabel, sportovní pouzdro