DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

JBL Reflect Flow - Teal

SKU
6925281955990
Hodnocení:
100%
3 498 Kč
Produkt bude k dispozici od: 01.12.2021

Bezdrátová sportovní sluchátka do uší

  • JBL Signature Sound
  • Ambient Aware tlačítko, které okamžitě zvýší hlasitost vašeho okolí
  • TalkThru technologie sníží hlasitost hudby a dovolí vám se bavit s přáteli bez sundání sluchátek
  • 30 hodin  kombinované výdrže baterie (10 hodin samotné sluchátka)
  • 10 minut nabíjení stačí na hodinu přehrávání
  • Hands-free hovory
  • Ergonomické padnutí
  • Mikrofon a ovládání
  • Hlasový asistent
  • Vodotěsné

Navrženo pro pohyb

Je možné sportovat bez zátěže s neviditelným hudebním aparátem a mít dostatečně velký náskok? Lehká bezdrátová špuntová sluchátka váží jenom 85 g a mají skvělý zvuk. Definují svého majitele a dokonale se s ním ztotožňují.

Vychutnejte si svobodu pohybu

Se sluchátky Reflect Flow jste svobodní jako ptáci na obloze. Vychutnejte si naprostou volnost pohybu se sluchátky JBL Reflect Flow, bez ohledu na to, zda se nacházíte v posilovně, venku na cestách, nebo kdekoli jinde. Jsou zcela bez kabelů, aby vyhovovala zejména aktivnímu životnímu stylu.

S perfektním zvukem v uších

JBL Reflect Flow umí kromě přepínání mezi skladbami spravovat hands-free hovory a pracovat s hlasovým asistentem. Dále jsou sluchátka vybavena ochranou proti vodě a potu IPX7, poskytují 10 hodin nepřetržitého přehrávání s 20 dalšími hodinami v nabíjecím pouzdře. Je možné si taktéž vychutnat funkci Ambient Aware, která umožňuje slyšet vše, co se děje kolem a přitom stále nepouští z otěží vybranou hudbu. Funkce TalkThru dovoluje konverzovat beztoho, aniž by bylo třeba sluchátka sundat. Sluchátka Reflect Flow jsou navíc velmi pohodlná a bezpečná, což zařídí přizpůsobitelné nástavce do uší a doplňky Freebit. Sluchátka poskytují výkonný charakteristický zvuk, skvěle vykreslený, bez jakýchkoliv kompromisů, určený pro pohyb.

Bluetooth a Hands-free

Díky spolehlivému bezdrátovému spojení na rozhraní Bluetooth (verze 5.0: A2DP 1.3; AVRCP 1.5; HFP 1.6) s vybraným kompatibilním zařízením (například mobilním telefonem) je poslech naprosto bez omezení. Umožněny jsou Hands-free stereo hovory. Sluchátka obsahují hlasového asistenta. Také díky němu lze snadno a přesně spravovat hovory nebo hudební skladby a jejich přehrávání.

Dlouhá výdrž

Tato kompaktní sluchátka zvládnou na vestavěnou baterii přehrávat hudbu dostatečně dlouho. Inženýři z JBL se postarali o to, aby přehrávaly uživatelovy oblíbené skladby cca 10 hodin v kuse se zapnutým rozhraním Bluetooth. Doba nabíjení je krátká.

Špičkové nasazení

Ke klíčovým vlastnostem špuntů se řadí kromě jejich nízké hmotnosti a odolnosti proti vodě také jejich technická specifika. Disponují 5,8 mm dynamickými měniči pro charakteristický zvuk JBL. Z dalších parametrů nabízejí frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz a impedanci 14 Ohm. Citlivost zvuku dosahuje hodnoty 102 dB, maximální SPL je 96 dB. Citlivost mikrofonu je -40 dBV. Výkon Bluetooth vysílače je menší, než 9,5 dBm. Modulace Bluetooth vysílače činí GFSK, 0/4-DQPSK, 8DPSK a Bluetooth frekvence sahá od 2.402 GHz ke 2.480 GHz. Sluchátka využívají k napájení Li-ion baterii (110 mAh/3,7 V), včetně nabíjecího pouzdra pro Li-ion baterie (850 mAh/3,7 V). Napájení využívá elektrickou energii 5 V, 1 A, nabito je zpravidla do 2 hodin. Každého, kdo si je nasadí, ohromí jejich úžasný ergonomický tvar pro komfortní dlouhodobé nošení.

Bohaté příslušenství

Každé balení kromě sluchátek samotných obsahuje tři velikosti nástavců do uší, tři velikosti doplňků, nabíjecí pouzdro a nabíjecí kabel. Nechybí ani záruční list a průvodce rychlým startem. Sluchátka jsou 100% spolehlivá a vyrábějí se rovnou ve čtyřech krásných barvách. Vedle klasické černé úpravy mohou v uších zazářit také v modré, příjemně žluté a skvěle se vyjímají i v tyrkysovém provedení. Nechybí ani všudypřítomné logo JBL, jako podpis výrobce pod dobře odvedenou prací. Vedle užitečné zájmové aktivity jsou nositelem příjemné relaxace a komfortu.

Výrobce JBL
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 5,8
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Dosah signálu (m) 10
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Vodotěsnost IPX7
Výdrž baterie (hod.) 30
Mikrofon Handsfree
Konektor
Barva Teal
Hmotnost (g) 85
Příslušenství Nabíjecí kabel
Pouzdro s vlastní baterií
3 páry špuntů různé velikosti
Datum dostupnosti produktu 1. 12. 2021
Vaše hodnocení