DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
JBL Reflect Response
JBL Reflect Response JBL Reflect Response JBL Reflect Response JBL Reflect Response JBL Reflect Response JBL Reflect Response JBL Reflect Response JBL Reflect Response JBL Reflect Response

JBL Reflect Response

Běžná cena: 4 390 Kč

Special Price 3 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 4 390 Kč

Special Price 3 990 Kč

Popis

Vnímat při sportovních aktivitách oblíbenou hudbu není zakázané ani nežádoucí, ba naopak, mnohé sportovce a sportovní nadšence to stimuluje a motivuje k větší pohodě a k lepším výkonům. Vybaveny senzorem detekce pohybu a mnoha dalšími skvělými funkcemi jsou skutečná a funkční in-ear sportovní sluchátka od JBL opravdu in. Jejich velkou a zřejmě hlavní velkou výhodou je, že potencionálního zájemce nebudou stát celé jeho úspory.

Ovládání mávnutím ruky

Nezastavovat a cvičit, posilovat, běhat či jinak sportovat můžeme bez přestávky a přerušování. Dokonce se dá stiskem ruky přijmout hovor, díky ergonomickému pásu jde všechno pohodlně, aniž by byl sportovní výkon jakkoli omezován. Modrá nebo černá sluchátka, odolná proti pocení, s ovládáním za pomocí gest, s ergonomickými nástavci do uší tří velikostí a reflexními kabely neuniknou zájmu nejenom teenagerů, ale všech těch, kdož milují a vyhledávají komfort, pohodlí, ale také ne příliš drahé přístroje a zařízení. Bingo! JBL hraje do karet široké klientele různého věku, zaměření, profesí.

Bluetooth – zázrak moderní doby

Mezi již zcela běžnou výbavu patří u audio video přístrojů bezesporu technologie bez kabelů, tedy tzv. bezdrátová. Bluetooth Technology umí jako mávnutím proutku propojovat bezdrátově různá kompatibilní zařízení a zajistit jejich homogenní spolupráci, sdílení, kooperaci. Nám lidem umožňuje jednoduše a lehce poslouchat hudbu ze vzdálenějších zdrojů, rozšířit ji do širšího prostoru a povědomí, je bezdrátovou náhradou za bývalé sériové drátové rozhraní. Komunikovat díky této vyspělé moderní technologii umějí i sluchátka JBL, s ní je totiž potom všechno mnohem jednodušší.

Co ještě zajímá uživatele sluchátek?

JBL uvádí v tomto sortimentu na trh skutečně povedené prémiové 8.6 dynamické měniče, s dokonale jednoduchým alternativním ovládáním. Navíc přehrávaný čas se zapnutím technologického zázraku s názvem Bluetooth může dosáhnout až 10 dlouhých hodin. Zajímavou specifickou hodnotou je také frekvenční rozhraní, které funguje v rozmezí 10 – 22 000 Hz. Balení, ve kterém se žádaná super vybavená sluchátka prodávají, lze také najít ochranné praktické uzavřené pouzdro, 3 kusy S – M – L velikosti sportovních, ergonomicky tvarovaných nástavců a stejný počet standardních nástavců. A jak se rychle naučit se sluchátky zacházet a ovládat je? Všem zájemcům o odpověď na tuto všetečnou otázku odpoví Průvodce rychlým startem.

Zcela jiný poslech

Díky speciální robustní konstrukci, využití kvalitních komponentů a za přispění precizního zpracování se sluchátka jeví jako velmi spolehlivá, poskytující nezkreslený zážitek a jedinečný prožitek z hudební produkce. Právě společnost JBL se více než 70 let zabývá bádáním, zkoumáním a různými formami modifikací audio techniky. JBL reproduktory doznávají významných proměn, přičemž všechny použité technologické procesy jsou velkým posunem ve sféře audiovizuální techniky. Nevázaný a prostorový, plný zvukový proud, komfortní v celé šíři pro velkou uživatelskou skupinu zve k využití, nabízí kvalitu za přijatelnou cenu, přesně tak, jak to umí jen značka JBL. Víme o ní, že obohatila současný přebujelý trh o kvalitní elektronickou elitu, protože její zkušenosti vycházejí z tradic, jenž se formují už od dob jejího vzniku, od roku 1946. Na počátku této renomované společnosti stál zvídavý J. B. Lansing, který se svým inženýrským týmem uvedl do chodu řadu nových patentů, technologií a dal tak dobrý základ této známé a zvučné značce.

Důležité vlastnosti

 • Dotykové ovládání
 • 10 hodin přehrávání zvuku
 • Ergonomický pás na krk
 • Odolné vůči potu
 • Ergonomické nástavce do uší
 • Reflexní kabely
 • Bluetooth bezdrátový přenos
 • Prémiové měniče JBL 8.6mm
 • Frekvenční odezva: 10 kHz - 22 kHz
 • Mikrofon pro hands-free

Obsah balení

 • Sluchátka
 • 3 velikosti ergonomických sportovních adaptérů do ucha (S, M, L)
 • 3 velikosti klasických adaptérů do ucha
 • Návod pro použití
 • Pouzdro pro přenášení
 • USB nabíjecí kabel

Představení a rozbalení sluchátekPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Reflect Response

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Výdrž baterie (hod.) 10
Mikrofon

Dokumentace

Produktový list