CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
JBL Studio 220
JBL Studio 220 JBL Studio 220 JBL Studio 220 JBL Studio 220

JBL Studio 220

6 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Kdo by rád slyšel ve zvukovém obraze čistotu výšek, pevné středy a hutné basy, měl by se porozhlédnout kolem sebe – nabídek kvalitních audio video systémů je již naštěstí na současném trhu elektroniky dostatek. Společnosti JBL se podařilo za léta akustických testů vytvořit unikátní měniče se skvělým rozsahem, výkonem i zvukovou přesností, a to především v sériové výrobě produktů značky Studio. Moderní regálový dvoupásmový systém reproduktorů nabízí flexibilní řešení, které ve finále dokonale propojuje řemeslnou zručnost se současnými pokrokovými technologiemi, a proto nelze než doporučit - objevte Studio 220.

 

Dobře nejenom vypadá, ale i zní

Dvojice reproduktorů, která láká na oblé hrany, zajímavé černé lesklé obložení a příjemně vypadající povrchovou úpravu, je poplatná vývoji 21. století. Design těchto skříní na první pohled zaujme, takže zároveň se sluchovými vjemy jdou ruku v ruce vjemy zrakové. Největší podporou kvalitního zvuku je 100 mm PolyPlas měnič, díky kterému jsou středy výkonné a precizní. Odvážnou technologií je potom HDI vlnovod – High Definition Imaging – a 25 mm vysokofrekvenční CMMD Lite reproduktor, jehož přínosem je především vyváženost výšek, širokospektrá detailnost a přesnost vyobrazení. Vzhledově se jemně zaoblené hrany, masivní vzhled s komplexním provedením v černé nebo Espreso Woodgrain nosí i v současné době, celý set je elegantní, nadčasový a dobře padne do rozmanitých menších prostor.

 

Reproduktorový systém na jedničku

Tento set je ideální a dostačující pro domácí použití, ohromující detailní projev a prvotřídní hlasitý zvuk jsou znaky kinematografické třídy. JBL se netají čerpáním zkušeností z legendárního referenčního monitoru M2, který se stal výchozím elementem mnoha dalších produktů. Pro praktické využití je pak doporučen výkon 20 – 125 W. Frekvenční odezva je funkční v pásmu 60 – 22 000 Hz, citlivost činí klasických 86 decibelů a impedanční hodnota vykazuje velikost 8 Ohm. Na první pohled jsou informace o skříních dány rozměry 260 x 168 x 180 mm a hmotností 3,7 kg pro každou reproduktorovou soustavu. Mezi standardně dodávané příslušenství patří 8 ks gumových podložek.

 

Čerpat lze z podnětných referencí

Než se rozhodnete pro soustavu reproduktorů v kvalitním a masivním provedení, z referencí lze usoudit o profesionálnosti jak výrobce, tak produktu, jenž na prvním místě propaguje příjemně průzračný zvuk a na poměrně malý středobasový element rozhodně dostačující basy. V zadní sekci je využíván Slipstream basový port, který pomáhá vyhnout se účinně basovým turbulencím a zkreslení akustického výstupu. Posluchači, jenž jsou zaměření na jazz, klasickou a akustickou hudbu, budou nadmíru spokojeni. Pop rocková muzika a filmová produkce nezní také špatně, což ocení celá řada zájemců, kteří fandí tomuto žánru a také značce s historií a zkušenostmi, JBL.

 

Mistrovské dílo za cenu, která doma projde

Regálové reproduktory mají tu obrovskou výhodu, že padnou do rozmanitého prostoru, a nežádají si tolik pozornosti, jako například celý kompatibilní set. V sestavě modulů z modelové řady Studio 200 jsou pak nedílnou složkou ozvučovacího systému, kde je třeba rozmístění jednotlivých segmentů dobře promyslet, aby výchozí akustický proud byl maximálně autentický, prostorový a vyvážený. Americká společnost má za cíl vyrábět a produkovat pouze kvalifikované, veřejností žádané a dostupné výrobky, což se jí dle recenzí a spokojenosti četné klientské základny daří.

 

Technické parametry

 • Typ: 2-pásmové regálové reproduktory se 100mm měničem
 • Měnič: 100 mm PolyPlas nízkofrekvenční měnič
 • High Definition Imaging (HDI) horn design - 25 mm CMMD® Lite vysokofrekvenční kupole
 • Doporučený výkon zesilovače: 20 – 125 W
 • Frekvenční odezva: 60 Hz – 22 kHz
 • Citlivost: 86 dB
 • Impedance: 8 ohmů
 • Slipstream dozadu směřující basový port
 • Pozlacené připojovací reproduktorové konektory
 • Rozměry (V x Š x H): 260 mm x 168 mm x 180 mm
 • Hmotnost: 3.7 kg
 • Cena za pár

 

Obsah balení:

 • 2x JBL® Studio 220, 2-pásmový regálový reproduktor
 • Návod na obsluhu
 • Gumové podložky x 8


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Studio 220

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 52 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 22000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 88 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 237 mm
Výška (mm) 381 mm
Hloubka (mm) 265 mm
Hmotnost (kg) 7,9 kg