CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
JBL Studio 230
JBL Studio 230 JBL Studio 230 JBL Studio 230

JBL Studio 230

9 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Koho by neohromil velkolepý zvuk, když výchozím elementem je dokonalá reproduktorová skříň, vyrobená podle poslední módy a nejnovějších technologií! Ve studiové sérii renomované americké společnosti JBL je duo dvoupásmových regálových reprosoustav tím, co nesmí chybět žádném setu. Uvnitř nich je totiž ukryt velký potenciál a také navenek se po právu stávají produktem elegantním, stylovým, vyrobeným v duchu nadčasových hodnot, což láká audiofily k vyzkoušení.

 

Technologie 21. století

Společnost, která nese jméno podle svého zakladatele, J. B. Lansinga, se již od roku 1946 snaží o produkci progresivních výrobků v oblasti reproduktorové techniky a s ní související elektroniky. Za léta zkušeností, testování a technologických modifikací uvedla na trh řadu sérií a výrobků, které jsou světově proslulé, vynikají kvalitním zpracováním, moderním designem a solidní cenou. Zvukovou čistotu a skvělý výkon zaručují mimo jiné použité inovační PolyPlas měniče, stavba vlnovodu v systému HDI – High Definition Imaging a CMMD (Ceramic Metal Matrix Diaphragms) Lite vysokofrekvenční měnič. Svou roli hraje také bezkonkurenční vyztužená konstrukce ozvučnice se zadním bassreflexovým Slipstream portem, protože díky nim je celý modul dokonale zvládnutý. Produkovaný zvuk je poté zcela přesně vyobrazován se všemi vysokofrekvenčními detaily a přirozeným akustickým vyvážením.

 

Nepotřebují chválit, mluví samy za sebe

Skvělý design propaguje jemné linie, zaoblené hrany, lesklou čerň, příjemný povrch na dotek i pohled, je umírněný a přesto tolik atraktivní. Hlavní roli hraje bezpochyby nadčasový styl, ale i precizní zpracování materiálů a jednotlivých komponentů. Nízkofrekvenční PolyPlas měnič s průměrem 165 mm se stará o nižší pásma, protože o výšky se zajímá CMMD Lite tweeter unikátního hornového provedení. Doporučený výkon zesilovače se pohybuje mezi 20 a 150 W, frekvenční odezva pak v rozmezí 52 a 22 000 Hz, přičemž akustická citlivost činí 88 decibelů. Impedance dosahuje klasických 8 Ohm. Kromě bassreflexových plastových kruhových modulů disponuje každá soustava aktuálně také pozlacenými reproduktorovými konektory k připojení.

 

Každá věc má svůj rub i líc

Vzhled a parametry jsou dány výrobcem, rozměry kabinetů 381 x 237 x 265 mm značí, že jde o nevelký model, který je o to více nabroušený právě uvnitř. Necelých 8 kg hmotnosti hovoří o pevném, robustním a kompaktním těle, jenž je zárukou akustického výstupního proudu příslušných kvalit. Basová složka je četně zastoupena, dynamika graduje v každém projevu a precizní, čisté výšky dominují před vyváženým středovým pásmem. Proto je víc než jasné, že při správném umístění v interiéru je nastartováno širokospektré mistrovské dílo, které milovníkům kvalitní hudby i filmové produkce má co říci. K výbavě každého modulu náleží čtvero gumových nožek, které dokonají instalaci obou reproduktorových setů přímo na místě.

 

Vychutnejte si poslech díky kompatibilnímu setu

Využijte ve zvoleném ozvučovaném prostoru všech devět komponentů ze série Studio 2, které jsou vybrány a sestaveny dle funkcí a parametrů, a spolu mohou vytvořit unikátní set nebo výkonnou kompletní aparaturu, ideální k ozvučení středních i větších místností, s JBL soustavou chybu rozhodně neuděláte. Váš domácí poslech bude velmi intenzivní, neboť zvuk se ponese napříč éterem a vyplní všechny místečka prostoru. Není třeba se obávat ani finančního zatížení, které by domácí rozpočet neunesl. Pak už zbývá jenom popřát šťastnou ruku, správnou instalaci a dobrou zábavu.

 

Technické parametry

 • Typ: 2-pásmové regálové reproduktory se 165mm měničem
 • Měnič: 165 mm PolyPlas nízkofrekvenční měnič
 • High Definition Imaging (HDI) horn dizajn - 25 mm CMMD® Lite vysokofrekvenční kupole
 • Doporučený výkon zesilovače: 20 – 150 W
 • Frekvenční odezva: 52 Hz – 22 kHz
 • Citlivost: 88 dB
 • Impedance: 8 ohmů
 • Slipstream dozadu směřující basový port
 • Pozlacené připojovací reproduktorové konektory
 • Rozměry (V x Š x H): 381 mm x 237 mm x 265 mm
 • Hmotnost: 7.9 kg
 • Cena za pár

 

Obsah balení:

 • JBL® Studio 230, 2-pásmový regálový reproduktor
 • Návod na obsluhu
 • Gumové podložky x 4


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Studio 230

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 52 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 22000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 88 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 237 mm
Výška (mm) 381 mm
Hloubka (mm) 265 mm
Hmotnost (kg) 7,9 kg