CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
JBL Studio 270
JBL Studio 270 JBL Studio 270 JBL Studio 270 JBL Studio 270 JBL Studio 270

JBL Studio 270

Běžná cena: 19 690 Kč

Special Price 19 490 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 19 690 Kč

Special Price 19 490 Kč

Popis

Tato kombinace třípásmových sloupových reproduktorů se zadním Slipstream basovým portem bassreflexu, který snižuje basové turbulence a pro lidi slyšitelné zkreslení, je velmi zdařilá. Výkonem, designem, kvalitou i cenou láká k bližšímu seznámení. Nejeden hifista, audiofil nebo třeba jenom obyčejný milovník hudby zajásá. Bez nadsázky je tento model série Studio tradiční renomované společnosti JBL správnou volbou k ozvučení středně velkých, ale i větších interiérů.

Když se to dělá dobře

Také dáte spíše na tradici, preciznost, výsledky, dobré jméno? Společnost vystupující pod názvem JBL (chápejte jako iniciály zakladatele samotného – James Bullough Lansing) staví na 70leté tradici, kdy její vývojoví inženýři skutečně nelenili. Modifikované výrobky jsou vylepšením předchozích modelů, což společnost i značku vede ke stále dokonalejším technologickým postupům a také výsledkům. Evropská úroveň je daná kritérii, za nimiž však americká společnost rozhodně nepokulhává. Znakem JBL produkovaného zboží jsou čisté, stylové linie, moderní design a povrchová úprava, v tomto případě hned dvojího provedení -  Black a Espresso Woodgrain. Zaoblené hrany, materiál a povrch příjemný na pohled i na dotyk, design a zpracování bez viditelných spojovacích či připevňovacích prvků je třešničkou na dortu, který je nejenom pastvou pro oči. Je prostě nad slunce jasnější, že i zde platí známé rčení - kdo umí, tak umí.

Studio 270 na jedničku

Vysoké, štíhlé reproduktory svojí univerzálností a variabilitou konkurují mnoha dokonalejším systémům. Vnitřně vyztužené stěny od okraje směrem k okraji snižují ohnutí stěn ozvučnice, která je vyrobena z kvalitních desek. Rozměry skříně jsou 1010 x 237 x 244 mm, hmotnost činí 16,1 kg.  Osazeny jsou trojicí měničů, disponující vysokou účinností. Nízkofrekvenční 165 mm PolyPlas měnič a 100 mm PolyPlas měnič jsou konstruovány tak, aby zajišťovaly maximální čistotu vokálů a pevnější, ráznější basy. Nejvýše postavený je vysokopásmový měnič o průměru 25 mm, zkonstruovaný v inovovaném hornovém systému HDI – High Definition Imaging, jenž dává vyniknout detailům nejvyšších znějících tónů a efektů. Vyvážený výkon a frekvenční záběr v rozsahu 45 – 22 000 Hz v žádném případě nijak neomezují širokospektrý akustický projev. Impedance činí 8 Ohm, akustická citlivost pak 88 dB.

Domácí kino si žádá kvalitu

Při poslechu a sledování Home Cinema je třeba k ozvučení sáhnout po kvalitě. V případě těchto sloupů je doporučen zesilovač s výkonem 20 – 200 W. Se všemi parametry se tyto reprosoustavy zdají být velmi zajímavým zařízením, které umí obyčejným smrtelníkům dodat i v domácím prostředí pocit koncertního pojetí či pocit přítomnosti v obřím kinosálu. Každá ze skříní dokáže masivní stabilitou a akustickými vlastnostmi zabránit rezonancím, šumu a nechtěným zvukovým nepřesnostem. Bonusem JBL produktů je vynikající konstrukční design, právě ten dodá i luxusním interiérům patřičný glanc.

Elegance 21. století

Stojíte-li o kvalitní audiotechniku, kterou unese váš domácí finanční rozpočet, je třeba se informovat. Nic nepokazíte spoluprací s profesionály z oboru, kteří vám osvětlí klady toho kterého reproduktorového modelu či celého setu, potažmo i správný výběr právě do vámi ozvučovaných prostor. Vítězství kvality nad kvantitou nemusí být pouze pomyslné, může být i reálné, také požadavek estetického cítění a precizního zpracování materiálu rozhodně není zanedbatelný. Spoléhejte na ty, jenž využívají nejmodernějších technologií, zkontrolujte klíčový výkon a komplexní zvukový výsledek.

Technické parametry

 • Typ: 3-pásmový sloupový reproduktor se 165mm měničem
 • 165 mm PolyPlas nízkofrekvenční měnič
 • Jeden 100 mm PolyPlas středo-rozsahový měnič
 • High Definition Imaging (HDI) horn design - 25 mm CMMD® Lite vysokofrekvenční kupole
 • Doporučený výkon zesilovače: 20 – 200 W
 • Frekvenční odezva: 45 Hz – 22 kHz
 • Citlivost: 88 dB
 • Impedance: 8 ohmů
 • Vyztužená ozvučnice a Slipstream dozadu směřující basový port
 • Duální pozlacené připojovací reproduktorové konektory se schopností „bi-wire“ připojení
 • Rozměry (V x Š x H): 1010 mm x 237 mm x 244 mm
 • Hmotnost: 16.1 kg
 • Cena za pár


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Studio 270

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 45 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 22000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 88 dB
Šířka (mm) 237 mm
Výška (mm) 1010 mm
Hloubka (mm) 244 mm
Hmotnost (kg) 16,1 kg