CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
JBL Studio 290
JBL Studio 290 JBL Studio 290 JBL Studio 290

JBL Studio 290

27 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Tato reproduktorová soustava je stěžejní ze tří sloupových alternativ modelové řady Studio 200, která není až tak nápadným setem. Klasické linie robustních skříní charakterizují plnohodnotnou třípásmovou sestavu osazenou čtyřmi masivními reproduktory, jenž jsou nekompromisním základem průzračných vokálů a hutných basů. Klasické podání skříní působí uhlazeně, elegantně, stylově, s příslibem perfektního zvukového přednesu. Za zkoušku rozhodně stojí, v nabídce je dobrý výkon, skvělý poslech, moderní design a adekvátní cena.

Vzhledově na skvělé úrovni

Minimalistické pravoúhlé linie modelu vybočují z řady pouze v zaoblení bočních hran čelního panelu. Ten v sobě integruje čtvero měničů – duální 200 mmPolyPlas měniče, zpracovávající nízké frekvence, o střední rozsah se stará PolyPlas měnič s průměrem 100 mm, výškový měnič v revolučním horn designovém vlnovodu (HDI – High Definition Imaging) s 25 mm CMMD Lite vysokofrekvenční kupolí. Tato zkratka znamená Ceramic Metal Matrix Diaphragms, ve finále značí užitou kombinaci keramiky a kovu. Inspirací reproduktorům je JBL model – referenční monitor M2. Povrchová úprava v černé barevnosti dává štíhlým věžím nádech luxusu a unikátní charisma, kterým se v interiéru stávají nepřehlédnutelnými.

S mřížkou i bez ní

Skříně těchto reproduktorů disponují rozměry 1197 x 273 x 330 mm a jejich hmotnost slibuje tréninkový výkon při jejich rozmístění, neboť každá z nich váží plných 25 kg. Ozvučnice je kvalitně vyztužená a zpevněná, v zadní části s bassreflexovým plastovým otvorem (Slip Stream port s dvojím prohnutím) a dvojicí pozlacených připojovacích konektorů, včetně možnosti Bi-wiringového zapojení. Oba modely jsou opatřeny mřížkou, která skrývá měniče, použít je lze jak s mřížkou, tak i bez ní, přičemž není ubráno reproduktorovému setu na kráse.

Technická data je dobré znát

Všechny použité technologie ruku v ruce s doporučeným zesilovacím výkonem 20 – 225 W fungují v pospolitosti s frekvenční odezvou, která zabírá rozsah 38 – 22 000 Hz. Impedance je na hranici 8 Ohm a citlivost zvuku vykazuje krásných 91 decibelů. Výzkum v laboratořích zkušené společnosti s tradicí JBL je příslibem rozsáhlého, jasného, dynamického a autentického zvuku při všech možných druzích produkce. Ať už je na pořadu dne relaxace s podbarvením vážnou či romantickou hudbou, oživlé a energické koncertní provedení oblíbených skladeb nebo kapel, nebo příprava na sledování zvoleného video či filmového snímku, kvalita je zřejmá a široké klientele vyhovuje po všech stránkách.

Nahlédněme za oponu amerického zvuku

Muzikální proměna signálu díky zařízením, která pracují na základě inovativních technologií, převratných novinek a modifikovaných elementů americké společnosti JBL, je dokonalá. Pod rouškou zpevněných stěn se skrývá velký alchymistický zážitek, neboť mix a současně i souhra frekvenčních odlišností do sebe přesně zapadá, aby vytvořila v posluchači jedinečný kulturní prožitek a dojem z dobře odvedené práce. JBL revoluční zvuk má navrch, proto jsou produkty této značky s tradicí, historií a filozofií poptávané, vyhledávané, oceňované a hojně využívané ku spokojenosti svých majitelů. Zabředněte s ochotou a očekáváním do spleti tónů, melodií a dynamických pasáží, vychutnejte si sílu basů třeba v podobě hřmění nebo hukotu železničních vagónů, stejně tak jako si můžete vychutnávat průzračnost čistých výšek a vyvážených, zřetelných středů ve skladbách koncertně vokálních i klasických. Zvuk v tisíci podobách prostoupí celým interiérem a nikoho nenechá pochybovat o kvalitách právě této sloupové reproduktorové soustavy.

Technické parametry

 • Typ: 3-pásmový sloupový reproduktor s 200mm duálními měniči
 • Měniče: Duální 200 mm PolyPlas nízkofrekvenční měniče; Jeden 100 mm PolyPlas středo-rozsahový měnič
 • High Definition Imaging (HDI) horn design - 25 mm CMMD® Lite vysokofrekvenční kupole
 • Doporučený výkon zesilovače: 20 – 225 W
 • Frekvenční odezva: 38 Hz – 22 kHz
 • Citlivost: 91 dB
 • Impedance: 8 ohmů
 • Vyztužená ozvučnice a Slipstream dozadu směřující basový port
 • Duální pozlacené připojovací reproduktorové konektory se schopností „bi-wire“ připojení
 • Rozměry (V x Š x H): 1197 mm x 273 mm x 330 mm
 • Hmotnost: 25.0 kg
 • Cena za pár

Obsah balení:

- JBL® Studio 290, 3-pásmový sloupový reproduktor
- Návod na obsluhu
- Kobercové hroty x 4Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

jarno
14.07.2018

Stojí za každou korunu

Vyrovnané , nikde nic nevyčnívá ani nechybí.
Provoz s Yamaha R-N803D v 21m2.
Za ty peníze zvuk a provedení perfekt.Vyhl bych se měkce hrajícím zesilovačům s malým výkonem.Jsou velké,ve skutečnosti vypadají lépe než na fotkách.

Libor
22.11.2017

sú super bedne

JBL studio 290 má už 2 roky a sú to bedně ktoré si nechám na Vždy.

Jardo
09.08.2017

Vyborne

Rychle dodanie, bezproblemove.
Bedne hraju krasne, odporucam.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Studio 290

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 38 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 22000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 91 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 273 mm
Výška (mm) 1197 mm
Hloubka (mm) 330 mm
Hmotnost (kg) 25 kg