JBL Tour Pro+ TWS - Černá

SKU
6925281981098
4 390 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zapomeňte na kabely a konečně si to pořádně užijte se sluchátky, která mají tu čest stát se skvělým společníkem.


Od přání je pouze krůček k uskutečnění

Jenom musí člověk vědět, co vlastně chce. Je-li v hledáčku audiofilů poslech oblíbené hudby z bezdrátového zařízení, tato bezdrátová sluchátka značky JBL nadchnou, potěší a všechno vyřeší. Jsou nejenom velmi populární, málo nápadná, ale mají kompaktní špuntové provedení. Dispozice uzavřené konstrukce je zárukou bezchybné izolace zvuků prostředí.

Absence kabelů

Příjemným zjištěním je provoz takových sluchátek, která nepotřebují žádné kabely. Tour Pro+ TWS jsou černá, technologií vybavená sluchátka, plně zajišťující pohodlí bez jakýchkoliv podmínek. Frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz zajišťuje bezchybnou produkci jakékoliv muziky. Sluchátka mají také zabudovaný vnitřní mikrofon. Disponují bezdrátovým rozhraním Bluetooth verze 5.0 a umějí aktivně potlačovat okolní hluk. Přijmout hovor je tak snadné!

Funkce a vybavení

Ovladač na sluchátkách je určen pro snadné přepínání skladeb. Žádný kabel rovná se true wireless. Špunty mají tu výhodu, že se dají v případě potřeby vyměnit. V balení je zahrnuto i pouzdro pro bezpečné uložení bezdrátových sluchátek. Při plném nabití vydrží fungovat až 32 hodin, což je zcela dostačující i na dlouhodobé cestování. Konstrukce bezdrátových sluchátek JBL Tour Pro+ TWS je uzavřená a celému setu vévodí lukrativní, bez chybičky provedený černý povrch. Připojit se přes Bluetooth i v rámci PC znamená větší volnost a flexibilitu. Praktické potlačení okolního ruchu není ničím ovlivněno a poslech je tedy velmi komfortní.

Specifika a upřesnění

Hmotnost bezdrátových sluchátek JBL dosahuje pouhých 71,8 g a na jedno nabití vydrží v provozu plných 32 hodin. Tzv. špunty jsou uzavřeného charakteru, nechybí jim mikrofon, funkce ANC (aktivního potlačení hluku), funkce hlasového asistenta, včetně pohodlného přepínání skladeb a přijímání hovorů. Pouzdro v balení znamená příjemný bonus, stejně jako vyměnitelné špunty. Audio citlivost je 100 dB/mW, impedance 16 Ohm. Měniče mají v průměru 6,8 mm, k dobru přispívá též integrovaný mikrofon. Výdrž baterie se sluchátky je 8 hodin, výdrž baterie v pouzdru je dokonce 24 hodin. Mikrofon bezdrátových sluchátek JBL obstará spojení s kamarády či rodinou, je instalován přímo v konstrukci sluchátek.

Přednosti a prémie

JBL Signature zvuk není jenom prázdná fráze. Nabízí proud bohatých, působivých basů, vzrušující horní tóny a komplexní dokonalý zvukový zážitek, plný dynamičnosti, tolik typické pro JBL Pro Sound. Technologie JBL Adaptive Noise Cancelling potřebuje interní a externí mikrofony k minimalizaci rušivých vlivů, ale zvládne také maximalizovat kvalitu zvuku, když si uživatel užívá soundtrack svého života. Díky technologii Smart Ambient sluchátka obracejí pozornost k okolnímu světu jednoduše - stisknutím tlačítka nebo prostřednictvím aplikace JBL. Hlučné prostředí ničemu nevadí, dokonalou čistotu hlasu během hovorů nic neohrožuje. Může za to řada dvou vnějších mikrofonů včetně třetího, určeného k omezení větru a dalších rušivých vlivů. Během několika minut lze urychlit nabíjení, a to na hodinu přehrávání. Cílem je zůstat ve spojení s digitálním světem, bez ohledu na místo. Nic není nemožné a řadu věcí lze hned nastavit či upřednostnit. Je reálné dokonce mluvit s Hey Google a ovládat přitom sluchátka. Hlasové výzvy jsou vícejazyčné. JBL zvuk je jednoznačně unikátní, má grády a je snadno dostupný.
Výrobce JBL
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 6,8
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Impedance (Ω) 16
Maximální výkon - SPL (dB) 100
Hlasový asistent
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) 32
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.) 6
Mikrofon
Konektor USB-C
Barva Černá
Hmotnost (g) 71,8
Příslušenství Nabíjecí kabel, nabíjecí pouzdro, náhradní špunty