DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

JBL Tune600BTNC - Bílá

SKU
6925281932199
Hodnocení:
100%
2 590 Kč
Skladem

Skvělý design, konstrukce, výkon i zvuk mají bezdrátová sluchátka na uši s aktivním potlačením hluku. Mimo jiné nabízejí ploché skládání a kompaktní řešení pro každé použití. Sluchátka jsou osazena 32 mm JBL měniči, které pomáhají přenášet JBL Pure BASS zvuk bez zbytečného hluku bezdrátově více než 12 hodin.

 

  • Aktivní potlačení hluku (Active Noise Cancelling)
  • JBL Pure Bass Sound
  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • 12h výdrž baterie (BT+ANC)
  • Hands-free hovory
  • Odlehčený a skládatelný design

 

Model se všemi benefity

Pořídit si nová sluchátka za solidní peníze s dobrou kvalitou zvukové produkce, bezdrátovým poslechem a s aktivním potlačením okolního zvuku není hudba budoucnosti. Přesně těmito parametry disponují sluchátka JBL Tune 600BT NC, jsou tedy dostupná široké audiofilské klientele.

 

Priority a standardy

Tento model je specifický nejenom provozem bez kabelů, ale také náušní konstrukcí (on-ear design). O zvuk se starají duální 32 mm řidiče s frekvenčním rozsahem 20 – 20 000 Hz, akustickou citlivostí 100 dB a maximální úrovní SPL 95 dB. V zařízení je integrována baterie o kapacitě 610 mAh, díky ní lze sluchátka užívat cca 12 hodin se zapnutým ANC (Active-Noice Cancelling, neboli aktivní potlačení okolního hluku), 22 hodin bez ANC v akci a 30 hodin s ANC, včetně propojení kabelem (sluchátka disponují audio konektorem pro kabelové připojení). Bezdrátový provoz zajišťuje Bluetooth verze 4.0. Sluchátka mají také integrovaný mikrofon pro telefonování. Jejich hmotnost je 173 g, vyráběna jsou v černém a modrém barevném designu.

 

Precizní provedení

Zpracování sluchátek odpovídá prodejní ceně. Základním materiálem je plast, polstrované náušníky jsou z tenké, umělé koženky. Slícování sluchátek a provedení je precedentní, plastový materiál je kupodivu poněkud bytelný. Náhlavní most je vypolstrovaný podobným stejně, jako náušníky. Tvar sluchátek naplňuje očekávaná ergonomická hlediska a nabízí klasickou škálu nastavení velikosti i rotační funkci, aby seděla na uších co nejpohodlněji. Síla přiléhání k uším je dána tak, aby sluchátka nespadla, ale ani netlačila. Použitelná jsou i při dlouhodobé nošení.

 

Jak sluchátka ovládnout

Všechny prvky určené k ovládání jsou instalovány na pravém náušníku. K přepínání písniček slouží klasický 3- tlačítkový switch, k dispozici je funkce play nebo pause, včetně ovládání hlasitosti. Chce to trochu cviku - tlačítko na zapnutí a vypnutí ANC, tlačítko pro celkové vypnutí a zapnutí je plně odpovídající provozu. Všechna tlačítka disponují jasnou zvukovou a hmatovou odezvou, manipulace s nimi snadná a rychlá. Na pravém náušníku je také audio-konektor, nutný pro připojení kabelu, na levém náušníku se nachází micro-USB port k nabíjení.

 

Zvuk na výbornou

To, co je na sluchátkách nejdůležitější, je zvuk a potažmo i poslech. Také tento model z dílny JBL je ověnčen tzv. „JBL Pure Bass Sound“. Co si pod takovým označením představit? Plný prostorový zvuk má basy s akcentem, potlačené středy a zvýrazněné výšky, protože tohle klasické „véčko“ jednoduše neurazí. Ba naopak, zvuk je příjemný, líbivý, včetně jeho novodobého žádoucího pojetí. Není cílem hodnotit či kritizovat práci výrobců, výzkumných týmů, producentů. Nic není čistě neutrální ani prvoplánové, protože hudební přednes má být čistý a bez zkreslení také při vyšších hlasitostech. Takový je při poslechu se zapnutým ANC, s vypnutým ANC je zvuk daleko více středový, méně čistý, hutný, ale také plochý. Je libo provedení v růžové, černé, bílé nebo modré? Ve všech případech je kvalita vždy totožná, odpovídající nárokům současné audiofilské klientely.

Výrobce JBL
Typ sluchátek Na uši
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Impedance (Ω) 32
Citlivost (dB) 100
Hlasový asistent
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Dosah signálu (m) 10
NFC
Výdrž baterie (hod.) 22
Vydrž baterie - ANC + Bluetooth (hod.) 12
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.) 30
Doba nabíjení (hod.) 2
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm)
Barva Bílá
Hmotnost (g) 173
Příslušenství Nabíjecí kabel, odpojitelný audio kabel
Vaše hodnocení