CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2 JBL Xtreme 2

JBL Xtreme 2

6 490 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

Krátký popis

Nakupte JBL Xtreme 2 levněji! ▶ ODKAZ TU

* Povinné pole

6 490 Kč

Popis

Ušetřete a nakupte levněji JBL Xtreme 2 ▶ ODKAZ TU

 

Žijeme v době, kdy podoba, funkčnost i komfort reproduktorů předčí i ty nejodvážnější sny o reproduktorech bez drátů, které jsou navíc ještě mobilní, designové, výkonné a ke kterým lze připojit ještě i dva chytré telefony nebo tablety. A potom už může přijít ta chvíle, kdy je na čase si vychutnat příjemný stereofonní zvuk po dobu až 15 hodin přehrávání.

 

  • Bezdrátové Bluetooth streamování - připojení až 2 zařízení zároveň
  • IPX7 vodotěsnost
  • Až 15 hodin výdrže baterie
  • JBL Connect+ zvládne připojení až 100 JBL reproduktorů
  • Odolná tkanina a tvrdé materiály
  • Duální JBL Bass zářiče zaujmou svou hloubkou, čistotou a hlasitostí

 

S úchvatnou výbavou a nečekanými přednostmi

Opravdové překvapení přináší například vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie, podporuje dlouhodobé přehrávání a zcela lehce nabíjí zařízení prostřednictvím portu USB. IPX7 zajišťuje vodotěsnost produktu, takže na pláži ani u bazénu se nestane nic, co by reproduktor Xtreme 2 zaskočilo nebo vyřadilo z akce. Tento typ je totiž dokonale zpracovaným přenosným Bluetooth reproduktorem, který je schopen dodat dynamický stereofonní zvuk, do něhož se posluchač zcela ponoří. Model je vybaven čtyřmi ovladači, dvěma basovými radiátory JBL, dobíjecí lithium-iontovou baterií 10 000 mAh, USB nabíjecím kabelem. S užitím robustní tkaniny je jeho vzhled více než progresivní.

 

JBL Connect+

Díky funkci JBL Connect + je bezdrátové propojení více než 100 reproduktorů s podporou JBL Connect + snadné a bezproblémové. Přináší něco navíc, třeba lepší párty nebo nečekaně komfortní domácí poslech. Reproduktor má také špičkově zapracovány háčky, odolnou kovovou podložku, doplněk na lahve, popruh k přenášení - cílem je, aby se uživatel cítil dobře i na cestách, ale i doma pocítil výhody a přednosti svého audio vybavení.

 

Upřesňující informace a fakta

Tento pokročilý a modifikovaný model z dílny JBL využívá verze Bluetooth 4.2, zpracovává a akceptuje
A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.6, HSP V1.2. Duální woofer spolupracuje s duálním tweeterem o průměru 20 mm. Nominální výkon přináší 2 x 20 W RMS Bi-amp (režim AC). Frekvenční odezva se rozprostírá mezi 55 -20 000 Hz a odstup signálu od šumu je větší, než 80 dB. Zdroj napájení činí 19 V 3A a Lithium-iontová baterie je polymer 36 Wh (ekvivalentní k 3.7V10000 mAh). Nabíjení baterie trvá pouhé 3,5 hodiny a čas přehrávání hudby se liší se podle úrovně hlasitosti a obsahu zvuku. Reproduktor měří 136 x 288 x 132 mm a váží 2393 g.

 

Spokojený zákazník je nejvíc

Ten, kdo si pořídí tento extra povedený model, v něm získá skvělou zvukovou kvalitu, hřmotné basy, mobilitu, vodotěsnost i odolnost. Extrémně velký potenciál a upgrade není tak docela běžným prvkem. Technologie JBL Connect + dokonale zesílí poslechové zážitky na novou charakteristiku zvuku a vyšší úroveň. Všechno je dostatečně hlasité, a díky dotykovému tlačítku i snadno ovladatelné. Užité materiály jsou pečlivě vybírány, aby komunikovaly s okolními komponenty, byly odolné, robustní a nenarušovaly funkčnost. Trvanlivost textilního materiálu a velké gumové pouzdro reproduktoru dodávají potenciál překonat všechna nečekaná dobrodružství. Přidanou hodnotou jsou dvojité pasivní radiátory, jež poskytují výkonný zvuk, který jasně a hlasitě rezonuje.

 

Nic nechybí

Příslušenství je poslední záchrannou vestou na cestě poznávání se s tímto reproduktorem. Samozřejmě že nechybí napájecí adaptér, praktický řemínek, průvodce rychlým spuštěním, bezpečnostní a záruční list. Celý komplet komponentů a informací je nasměrován k tomu nejdůležitějšímu – uspokojit posluchačskou klientelu co možná nejvíce a nejlépe, protože JBL má mimo jiné vynikající renomé. Extrémem tedy je, ale jen a jen v kladném slova smyslu.

 

Rozdíly mezi JBL Xtreme a Xtreme 2

Test rozdílů v reprodukci Xtreme a Xtreme 2Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Kdy bude v obchodech v Čr?
-2


Recenze

Zákaznické recenze

Mateo
02.05.2019

Spokojenost

Velmi kvalitní reproduktor, ten zvuk za tu vyšší cenu stojí.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: JBL Xtreme 2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce JBL
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Mikrofon
NFC
Odolnost vůči vnějším vlivům Vodotěsnost IPX7
Hlasový asistent
Digitální vstup
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Výdrž baterie (hod.) 15
Doba nabíjení (hod.) 3,5
Nabíjení jiných zařízení
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Výkon kontinuální (W) 2 x 20
Frekvenční odezva od (Hz) 55
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 80
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
Šířka (mm) 288
Výška (mm) 136
Hloubka (mm) 132
Hmotnost (kg) 2,4

Dokumentace

Produktový list