CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
KEF Ci100QR
KEF Ci100QR KEF Ci100QR KEF Ci100QR KEF Ci100QR

KEF Ci100QR

3 790 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Britský výrobce vestavných reproduktorů je vášnivý inovátor, zkoumání, bádání a nalézání nových řešení věnuje spoustu času. Proto vznikla i další významná a populární série modulů s názvem Soundlight. Synonymem tzv. lehkého, éterem nesoucího se zvuku jsou malé reproduktorové instalace, které je možné si splést s halogenovým svítidlem. Ovšem jejich akustický výkon a široký dopad vypovídá o opaku. Za vším je nutné hledat nové technologie – KEF Uni-Q je opravdovou třešničkou na dortu.

 

  • 2-pásmový reproduktor vhodný pro velice kvalitní hudbu a řečové pásmo
  • Stropní umístění
  • Obsahuje box pro zadní uzavření
  • Cena za kus

 

Řada Custom Istallation

Tento typizovaný malý reproduktor patří do velké rodiny Custom Installation, která se vyznačuje možností instalace do stropu, stěny, do zdi. Označení může být různé - In-Ceiling nebo In-Wall, společné ale mají to, že se dají snadno a rychle umístit a zabudovat na místa, kam celou reproduktorovou skříňku zavěsit nelze.  A tak lze zajistit kvalitní Hi-Fi zvuk všude tam, kde si lidé přejí poslouchat hudbu. Akustických možností je nespočet a zvukový efekt pak může zaznít zcela s přehledem i v náročnějším prostředí (koupelny, sauny, lodě, jachty).

 

Univerzální technologie

Uni-Q systém samozřejmě není univerzální v pravém slova smyslu, ale faktem je, že ho KEF využívá, kde to jen jde. Měniče, jenž mají Uni-Q řízení, se vyznačují skvělým a důmyslným řešením. To spočívá v umístění reproduktorů v jednom jediném výchozím bodě. Široký rozptyl zvuku zajišťuje „Tangerine“ vlnovod a jeho tvar, s podporou kvalitních materiálů je široké akustické pole naplněné až po strop zvukem. Díky všem precedentům je využití takových modulů velmi široké, protože ozvučit se dají kanceláře, obchody, butiky, divadla, bary, letiště, kongresová centra, auly a salóny, restaurace, prostě veškeré komerční i soukromé prostory. Multi-room systémy a domácí kina nejsou výjimkou.

 

Specifická ujednání

Dvě pásma udává dvojice reproduktorů – 100 mm středo-basový měnič s dokonalou membránou má ve svém středu srdce v podobě 19 mm ventilovaného hliníkového tweeteru s kopulkou, inovovanou technologií „Tangerine“. Obsazené frekvenční pásmo je dáno rozsahem 80 – 27 000 Hz, s dělícím kmitočtem 3,7 kHz. Doporučuje se zesilovací výkon 10 – 50 W. Impedanční hodnota dosahuje 4 Ohm, akustická citlivost pak 88 dB.

 

Všechno je snadné

Také instalace bude hotová za chviličku. Váží pouhých 0,74 kg a ještě k tomu je k příslušenství přidán box, krycí mřížka je dodávána v bílém provedení. Rozměry výrobku jsou dány průměrem 127 mm a hloubkou 148 mm, měřeno s boxem. Rozměry otvoru pro zapuštění by měly být o průměru 118 mm. Potřebná hloubka pro instalaci s boxem by měla mít 145 mm, chceme-li využít konstrukci bez boxu, pak postačí pouhých 100 mm. Šikovné ručičky dokončí dílo, a to se odmění bohatou zvukovou scenérií v libovolném prostředí.

 

KEF to umí skvěle

Všude tam, kde toužíme po úžasné hudbě, čistém a široce otevřeném zvukovém prostoru, po hudebních efektech, nabízí KEF svojí prodlouženou rukou řešení. Ať už je to v podobě malých reproduktorů či celých ozvučných aparatur, vždy si ví rady, vždy má v rukávu nějaké eso, které lidi zatlačí do sedadel. Od roku vzniku společnosti uběhly desítky let, jejich práce však nese skvělé výsledky v podobě pokročilých technologií, kvalitních výrobků a řady spokojených uživatelů. Se značkou KEF zůstává zvuk zvukem a peněženka klienta není zruinovaná. Důvěra v KEF se vyplatí.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: KEF Ci100QR

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce KEF
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 19 mm / Střední a nízké frekvence: 100 mm
Nastavitelnost
Umístění Do stropu
Frekvenční odezva od (Hz) 80
Frekvenční odezva do (Hz) 27000
Dělící frekvence (Hz) 3000
Impedance (Ω) 4
Citlivost (dB) 87
Minimální vstupní výkon (W) 10
Nominální vstupní výkon (W) nespecifikováno
Maximální vstupní výkon (W) 50
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Barva Černá
Šířka (mm) 127
Výška (mm) 127
Hloubka (mm) 148
Instalační šířka (mm) 118
Instalační výška (mm) 118
Instalační hloubka (mm) 145
Hmotnost (kg) 0,74

Dokumentace

Produktový list