CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
KEF R100
KEF R100 KEF R100 KEF R100 KEF R100 KEF R100 KEF R100

KEF R100

Běžná cena: 19 980 Kč

Special Price 15 980 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

Krátký popis

Cena za pár

* Povinné pole

Běžná cena: 19 980 Kč

Special Price 15 980 Kč

Popis

Výprodej posledních kusů KEF REFERENCE!

 

 • 2 páry v bílém lesku
 • 2 páry v černém lesku
 • 1 pár v ořechu

 

Dobré a dostupné ozvučení nemusí být zrovna mistrovským dílem. I v menší podobě mohou reproduktorové skříně odvádět dobrou práci, obzvláště když je podrží nově navržený měnič Uni-Q. Dvojice sofistikovaných reproduktorů podává skvostný výkon, skvěle kooperuje s prostorem, basy i výšky jsou bez vad. Tento dvou-pásmový systém s novodobým měničem zaručuje rychlost, čistotu a agilní přednes v plném rozsahu, jenž běžně dává uživatelům spíše dvakrát tak velký reproduktorový set.

 

 • Uni-Q soustava měničů obsahuje výškový i středo-basový měnič - důvodem je, aby zdroj obou frekvencí byl v jednom místě, čímž se prolnou a vytvoří přirozený zvuk
 • Perfektní kandidát na jakýkoliv regál, stůl a linku doma nebo v kanceláři

 

Zásadní přednosti

Sílou a nově nalezenou energií jsou v nové řadě reproduktorů moderní Uni-Q měniče, které nemají ve své sekci konkurenci. Střední frekvence jsou bezprecedentní, vysoké frekvence jsou průzračně čisté a konečný celek předvádí jemné, precizní tóny, vedle nich i  nepřekonatelnou přehlednost. Konvenční reproduktory se od těchto liší minimálně membránou, která je tuhá, pevná, odolná, vyrobená z hořčíku a hliníku. Středový měnič je dán konstrukčně ucelenou ozvučnicí, která je spojena praktickým pryžovým závěsem Z-Flex. Velikost cívek se podílí též na vyšším zatížení a dynamice, dochází k eliminaci zkreslení.

 

Čistý akustický projev

Co je na této soustavě nejzajímavější? Především nadmíru rychlá a čistá odezva středů, unikátně čisté vysoké frekvence. Kompletní integrovaný celek uchvacuje jemnými, precizními tóny s dokonalým přehledem. Neopomenutelné je, že membrána středobasového měniče je tuhé konstrukce, vyrobená z hořčíku a hliníku. Mohutné cívky zvyšují zatížitelnost i dynamiku, eliminují zkreslení a zajišťují tak vynikající jasnost vokálů. Na tweeter je nasazena rozptylka, určená k mnohem širší disperzi zvuku s unikátním, přirozeným zvukovým polem.

 

Precizní a jednoduché

Nově navržené skříně jsou dány originální geometrií s vyztužením interního prostoru. Tím je optimalizován přenos vibrací a snižuje se i schopnost odrazů ze stěn skříně. Tlumícími panely jsou zmenšeny rezonanční a zkreslující podněty. Vizuálně čelní stěna zaujme hladkostí bez viditelných šroubků. Ochranný kryt je aretován magnetickým způsobem. Inovativní geometrie je úžasně přesná, čímž dochází cíleně k získání čistšího zvuku.

 

Specifika a parametry

Celkem 6,6 kg váží každý kus reproduktorové dvojice, sestrojeny jsou o rozměrech 180 x 280 x 289 mm. Designu ozvučnice napomáhají stylové měniče - 25 mm výškový reproduktor Uni-Q umístěný uprostřed 125 mm středobasového hliníkového měniče. Akustická citlivost dosahuje 86 dB, impedance je 8 Ohm. Frekvenční rozpětí se pohybuje v rozmezí 49 – 45 000 Hz, odezva je 56 – 28 000 Hz, s přechodovou frekvencí 2,5 kHz. Doporučený výkon zesilovače je 25 – 120 W.

 

Vynikající zvukový zážitek

Ze všech aspektů série R jsou nejdůležitější ty nejsrozumitelnější. Poniklované terminály mají zajistit spojení a rozpojení bi-wiringu / bi-ampingu, a to díky jednoduchému otáčení dvou potenciometrů. Bass-reflexové porty jsou modifikovány a omezují turbulence, upravují komprese nízkofrekvenčního pásma. Zvukový dojem si může vychutnat kdokoli, jelikož typ R100 je dostupný všem, high-end technologie z Blade řady jsou korunovány nadčasovým kabátkem, v duchu svěží elegance. Opravdoví audiofiloví nadšenci mají možnost si nyní dopřát neskutečně věrohodnou reprodukci, jenž nic nepřidává ani neubírá z původního arzenálu. Reference je zážitek pro všechny, kdo jsou na něho připraveni. Výjimečně dobrá společnost KEF tedy připravena rozhodně je a to již dlouhou dobu svého působení na trhu. Její vyladěné nadčasové produkty jsou známé široké veřejnosti - značka KEF je prestižní a renomovaná. S ní je snadné si vkusně a za příjemnou cenu vyladit interiér.

 

Technické údaje:

 • Typ: 2-pásmový s bass reflexem
 • Výškový měnič: 25 mm (1"), hliník, Uni-Q
 • Středo-basový měnič: 130 mm (5,25") hliník, Uni-Q
 • Frekvenční rozsah: 49 - 45000 Hz
 • Frekvenční odezva: 56 - 28000 Hz
 • Maximální výstup: 107 dB
 • Doporučený výkon zesilovače: 25 - 100 W
 • Citlivost: 86 dB
 • Nominální impedance: 8 ohm
 • Rozměry (š x v x h): 180 x 280 x 289 mm
 • Hmotnost (každý): 6,6 kg
 • Cena za pár

 

Rozbalení reproduktorů KEF R100 

Ukázka reproduktorů KEF R100 v barvě WalnutPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: KEF R100

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce KEF
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 49
Frekvenční odezva do (Hz) 45000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 86
Výška (mm) 280
Hloubka (mm) 289
Hmotnost (kg) 6,6