DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
KEF T2
KEF T2 KEF T2 KEF T2 KEF T2 KEF T2

KEF T2

17 990 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

17 990 Kč

Popis

Jedno tmavé uzavřené designové okno s dispozicemi asertivní sub-basové jednotky je jasnou předzvěstí toho, že basy budou skutečné a neošizené. Série T je dána štíhlou linií, 3D zvukový obraz je příjemným bonusem na velkém dortu jasných priorit. KEF to ani jinak neumí. Nemusí existovat definice ani být položena otázka, neboť odpověď KEF na žádaný subwooferový model je T2.

Reproduktor určený k perfektní integraci

Všechno je rychlé, nesložité, zřetelné a stálé. Basy jsou rovnoměrně rozložené a abnormálně přesné. Řada T je navržena tak, aby simulovala nejvyšší formu novodobé estetiky, implantované do audiovizuálního sektoru. Obavy, že ploché televizory i ostatní typy středových, předních a satelitních reproduktorů s hloubkou pouhých 35 mm nebudou s tímto subwooferem přátelé, jsou liché. Rozměry modulu 380 x 370 x 177 mm umocňují jeho účel a specifičnost, takže skvěleThe T-2 subwoofer complements these slim designs with a discreet footprint but a large sound. doplňuje tyto štíhlé diskrétní designy s velkým zvukem.

K čemu je subwoofer

Tato atypická a jedinečná sub-basová jednotka je soustavou reproduktorů, která je určená pro reprodukci zvuku nízkých frekvencí. Kdo netuší o čem je řeč, jde o frekvence od spodního okraje akustického pásma (cca od 20 Hz) až po dělící horní frekvenci. T2 produkt je dán frekvenčním pásmem 30 – 250 Hz. Nad dělící frekvencí fungují už jen ostatní reproduktorové soustavy v ozvučném systému. Běžný uživatel však není schopen téměř vůbec lokalizovat směr, odkud přichází zvuk nízkých frekvencí. Subwoofer může být jak pro stereo, tak i vícekanálovou reprodukci použit jen jediný, tak jsou zachovány vyhovující vlastnosti ozvučení.

Reproduktor je základem

Funkční sub-basový modul je jen s integrovaným silným basovým řidičem o průměru 250 mm v uzavřeném kabinetu. Vestavěný je 250 W zesilovač třídy D, který dokáže modulu dát adekvátní výkon a nízkopásmový filtr. Potom je souhra či sladění s ostatními reproduktory T série skutečně perfektní a celý systém naplňuje funkčnost přesně podle očekávání široké klientské společnosti. Stejně tak jako je basový měnič nepostradatelný pro subwoofer, i on se jeví nepostradatelným pro jakoukoli kvalitní ozvučnou soustavu. Systém bez basového modulu je jako hrníček bez podšálku, není dobré ho zcela vyloučit nebo opomenout.

Domácí kino jak se patří

Už žádné kompromisy – komplexní prostorový zvukový sloupec s vysokým rozlišením umí zázraky, se kterými je domácí kino skvělým a bezkonkurenčním oživením domácnosti. Co je na obrazovce, poté vnímáme živě, skutečně a bez výhrad. Sub-basová sekce je typická minimalizovanou výškou magnetů, jenž jsou zavěšeny mimo magnetický systém. V podání kvality je soundtrack mnohem účinnější a do života vnáší ten správný dramatický náboj.

Když se řekne KEF

Kabinet i ostatní přednosti jsou opřeny o výzkum výrobního týmu společnosti. Díky všem aspektům, které vedou ke kvalitě a high-endovým vlastnostem, má KEF našlápnuto do světa špičkové audio video produkce. Zboží, které lze bez okolků okamžitě užívat, milovníci hudby přijímají s nadšením a s povděkem k progresivnímu vzhledu i modernímu designu. KEF náleží k těm světově proslulým zástupcům, co vidí potenciál nejenom v inovovaném materiálu, ale především v pokročilých technologiích. Vybíráme z provedení v klasické černé nebo čistě bílé variantě. Těžko říci, která interiér lépe ozvláštní, obě barevné nuance by měly především ladit s ostatním audio arzenálem v místnosti.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: KEF T2

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce KEF
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 250 mm
Typ reproduktoru Uzavřený
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 250
Maximální výkon - SPL (dB) 110
Šířka (mm) 370
Výška (mm) 380
Hloubka (mm) 177
Hmotnost (kg) 13