DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch Gate
Klipsch Gate Klipsch Gate Klipsch Gate Klipsch Gate

Klipsch Gate

Běžná cena: 6 490 Kč

Special Price 4 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

K plynulému propojení starších audiofonních produktů a průchodu do světa jiných dimenzí je třeba najít pomyslnou bránu. Prostředníkem může být například Klipsch Stream aplikace, která dopomůže novému modelu Klipsch Gate k aktivitě, poté bezdrátový Multi-room Audio systém ovládne žádoucí prostor. Systémová pomůcka Gate v kompatibilitě s libovolným zvukovým zdrojem (CD přehrávač, gramofon, aj.) slouží k pohodlnému přehrávání jejich obsahu po celém domě. Také lze propojit Gate s receivery, soundbary, stereo zařízeními a přivést hudbu přímo do domácích reproduktorů.

Gate a výhody

Tento modul společnosti Klipsch je nevelkých rozměrů (13,97 x 2,86 x 12,07 cm) a proto jej lze kdekoli snadno umístit. Jeho integrace s domácí Wi-Fi sítí je bezproblémová a plně funkční. S využitím DTS Play-Fi je možné docílit bezztrátové kvality zvuku. Další předností se jeví řízení a ovládání chytrým telefonem nebo tabletem s využitím aplikace Klipsch Stream nebo DTS Play-Fi. Konektivita je zajištěna 3,5 mm analogovým vstupem a výstupem.

Multi-room Audio Systém

Referenční Gate model se může snadno stát elementární součástí systému Klipsch Stream Wireless Multi-room Audio. Toto multifunkční všeobsažné řešení distribuce zvuku po celém domě vítají především milovníci hudby. Dovoluje tak poslechu internetových rozhlasových stanic, využívání streamingových služeb, rozšíří i osobní digitální hudební knihovnu s CD, DVD, prostě dopřeje uživateli všechno, co má rád. S aplikací Klipsch Stream, která je k mání pro iOS, Android, se dá Gate připojit k síti Wi-Fi, a radost z užívání výhod je na spadnutí. Jestliže se k multi-pokojovému systému připojí další Klipsch moduly, dojde k rozšíření a obohacení Klipsch Stream Wireless Multi-room Audio.

Další možnosti

Zajímavou inovací je, že Klipsch Gate dovoluje přidat i jakýkoli starší zvukový zdroj do Klipsch Stream Wireless Multi-room Audio systému, a to přes 3,5 mm analogový audio vstup. Přehrávání lze také využívat v ostatních místnostech, kam tento systém dosáhne.
Díky analogovému audio výstupu je možné připojit externí zesilovač, audio video receiver nebo aktivní reproduktorovou soustavu a vychutnat si v klidu bezdrátové multi-pokojové audio. Jednodušší použití umějí zajistit i podsvícené, integrované ovládací prvky. Potom
je úplně jednoduché vypnout zvuk, zvýšit nebo snížit hlasitost či zařídit pohotovostní režim. Jde to i bez telefonu, tyto Klipsch Gate ovládací prvky jsou i na horní části reproduktoru, s nimi je možná rychlá kontrola zvuku v dané zóně.

Neopomenutelné maličkosti

Model Gate váží pouhých 0,32 kg. K dodávanému příslušenství patří 3,5 mm miniplug (analog) audio kabel a napájecí kabel. Vyrábí se v černé barvě, design je střízlivý, leč moderně navržený. Napětí činí 110/240 VAC.

Brána do světa audio

Kdo nezná společnost a potažmo i značku Klipsch, pak je důležité ještě dodat, že jde o amerického výrobce reproduktorů, jehož vznik a činnost sahá až do roku 1946. Společnost založil pan Paul Wilbur Klipsch, muž s ambicemi, který se nehodlal spokojit se stavem tehdejšího ozvučení. Během několika desítek let se společnost stala jedním z čelních světových výrobců reproduktorů pro stereo a domácí kina. Reproduktorový sortiment značky Klipsch se vyznačuje také význačným patentem z roku 1946 - unikátním zvukovodem Tractrix Horn Technology. Unikátní pokročilý systém konstrukce reproduktorů se stal součástí produktů Klipsch. Volba této značky je vždy správná.

Důležité informace:

 • Připojení k Wi-Fi
 • 3,5 mm analogový vstup a výstup
 • Ovládáno ze smartphonu nebo tabletu pomocí Klipsch Stream App nebo DTS Play-Fi App
 • Podpora streamování oblíbených služeb jako Spotify, TIDAL a další
 • Bezeztrátová audio kvalita skrze DTS Play Fi integraci
 • Malý design pro jednoduché umístění

Technické údaje:

 • Vstupy: 3,5 mm; Wi-Fi
 • Výstupy: 3,5 mm; Wi-Fi
 • Rozměry (š x v x h): 13,97 x 2,86 x 12,07 cm
 • Hmotnost: 0,32 kg
 • Součástí: 3,5 mm kabel, napájecí kabel


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Gate

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Podpora Spotify Ano
Podpora Tidal Ano
Wi-fi Ano