DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Klipsch Heritage Theater Bar - Ořech

SKU
heritagetbwalnut
65 000 Kč
Do 5 dnů

Luxusní pasivní soundbar

  • Exclusivní 90x90 Tractrix® hornová technologie
  • Pasivní soundbar (zesilovač/receiver je nutný)
  • Reproduktorové terminály L/C/R
  • Nízkoprofilový mechanismus pro umístění na zeď

Inovace ve vzhledu

Nové moderní designové cesty nehledají jenom výrobci nábytku a spotřebičů, také elektrotechnika se ubírá cestou modifikací a inovací, audio produkty nevyjímaje. Americký výrobce reproduktorů Klipsch přináší alternativu pro zájemce o soundbar k TV. Kromě vintage vzhledu nabízí tento soundbar i možnost zvolit si konkrétní velikost tak, aby plně odpovídala úhlopříčce obrazovky.

Vintage styl

Pro všechny hudbymilovné zájemce se zaměřením na vintage styl může být zajímavou volbou nový soundbar Klipsch Heritage Theater Bar. Zatímco jiní výrobci podobně stavěné audio techniky volí obvykle méně nápadný design, tato moderní zvuková lišta není jen úzkou černou „nudlí“. Klispch se do toho dal „po americku“ a dostal originální nápad – využít oblibu a návrat k současné retro vlně, což je vidět i u dalších produktů z firemní nabídky. Vintage produkty však nejsou jenom retro, nýbrž jsou kvalitou, která s postupem času zraje a získává na hodnotě.

Heritage series

Tato řada reproduktorů je dědictvím, odkazem. Nový soundbar se svým vzhledem i designem navrací do minulého století, kdy domácí audiotechnika měla zcela jiný kabát. Výrobce se snaží vycházet ze vzhledu, originality a přirozenosti přírodního dřeva, přitom však nepouští z uzdy ani zvukovou stránku svých produktů.

Theater Bar

K výrobě Klipsch Heritage Theater Bar je využito dřevo, jeho přední strana je pokryta klasickou průzvučnou tkaninou. Je dokonce možné si vybrat z několika barev a motivů, aby soundbar skutečně zapadal do místnosti a neztratil nic na své opravdovosti. Z nabízených variant dřeva může volba padnout na saténově černý jasan nebo na americký ořech. Pro surovější vzhled lze tkaninu z čelní strany odstranit a odhalit tím jednotlivé měniče. Co je však absolutní jedničkou, tedy jedinečná možnost zvolit si s co nejvyšší přesnost a velikost lišty, a to v krocích po 0,1 palce. Tento rys zakázkové výroby připomíná, že svými rozměry odpovídá uložení přesně pod konkrétní televizor. Kromě snadného uložení soundbaru před nebo pod televizor je možné připevnit ho ke stěně.

Je moderní a přirozený

Výrobce se při návrzích i zpracování rozhodl udržet nízkoprofilový design, jenž přináší skutečný zážitek z poslechu s vysokou věrností v prémiovém, snadno integrovaném a ručně vyrobeném balení. Ruku v ruce s nejnovějším pokrokem je proprietární akustická technologie Klipsch prolínající tímto produktem schopna vydávat zvukový výkon systému se třemi reproduktory, zapracovanými v rámci jediného pouzdra. Klipsch Heritage Theatre Bar s unikátní povrchovou úpravou z pravého dřeva a esteticky volenou látkou mřížky obrovsky překračuje jakýkoliv jiný zvukový bar a to po estetické i akustické stránce.

Funkce, naplňující potenciál

Prvotřídní vzhled ale není vše, důležité jsou technologie a flexibilita, díky které celé zařízení funguje s tím nejlepším akustickým nasazením. Špičkový provoz podporuje firemní exkluzivní technologie 90x90 Tractrix Horn-Loaded, tři lineární odpružené závěsy Travel a šest 102 mm keramických reproduktorů Cerametallic. Pasivní reproduktory připomínají, že bude třeba použít zesilovač. Klipsch Heritage Theater Bar využívá více originálních moderních technologií, které mají zajistit přirozený a čistý zvuk. Vyznačuje se tří-kanálovým zvukem (vpravo, vlevo a uprostřed), přičemž každý kanál vytvářejí dva basové a jeden výškový reproduktor. Nový soundbar je určen převážně náročnější audio klientele, levnou záležitostí tedy není - konkrétní cena zpravidla závisí na vybraném provedení a velikosti. Poprvé spatřil světlo světa začátkem roku na veletrhu CES 2018 v Las Vegas.

Výrobce Klipsch
Typ soundbaru Pasivní
Basový modul součástí
Výkon kontinuální (W) 75
Výkon maximální (W) 300
Měniče Výškový: 3 x 19 mm Ø (titan, 90°x90° Tractrix Horn)
Středo-basový: 6 x 102 mm Ø (Cerametallic™)
Frekvenční odezva od (Hz) 95
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Max. akustický tlak - SPL (dB) 114
Barva Černá
Šířka (mm) 1257
Výška (mm) 159
Hloubka (mm) 102
Hmotnost (kg) 11,8
Vaše hodnocení