Klipsch Reference X6i Černé

SKU
743878028775
4 990 Kč
Do 5 dnů

Posuňte hranice sluchového vnímání zase o kus dál. S Klipsch to není nic neobvyklého, vyspělé modifikace, inovace a technologické objevy vévodí všem produktům této zvučné americké značky. Nejinak tomu je i u řady Reference, která chrlí do světa kvalitní a vychytaná sluchátka. Zvuk se tedy dostane k vašim uším zcela bezbolestně, s tím nejvyšším možným komfortem a kvalitou.

Audiofilská gradace

Celé spektrum uživatelské veřejnosti čekalo na podobně konstruovaná sluchátka, model X6I se uměl narodit. A teprve když to rozbalí a do našich ušních boltců pošle celé stádo divokých koní v podobě nadupaného akustického projevu. Vysokofrekvenční výškový měnič je záhodno respektovat pro jeho schopnosti, kterými dokáže dotáhnout výsledný zvukový proud do zdárného konce. Vyvážená konstrukce s hybridním monitorem je u sluchátek vítanou záležitostí s přímým vlivem na cenu v dané třídě.

Vylepšená sluchátka rozšířené řady X

Design a elegance souvisí i v elektronice s krásou, estetičností, v celistvém chápání hraje i vzhled, styl a trendy uchopení významnou roli. Dnešní trh je náročný a všechny nedotažené produkty sežvýká a nahází do stejného pytle. Model X6I k nim ale nepatří. Je vyroben speciálními postupy z tlakově litého zinku, a jediný kotevní reproduktor je nositelem očekávané produkce vysoké úrovně, zejména díky kompletnímu výběru segmentů (KG -723 s plným rozsahem Balanced Armature). Dále přístroj disponuje Three-Button dálkovým ovladačem s mikrofonem, patentovanými oválnými ušními komponenty ve 4 velikostech, v příslušenství pak navíc ještě pouzdrem.

Bližší seznámení na technické úrovni

Frekvenční odezva se pohybuje v rozmezí 10 Hz – 19 kHz, při akustické citlivosti 110 decibelů a impedanci 50 Ohm. Hmotnost sluchátkového modelu disponuje muší hmotností 18g. V černé nebo bílé barvě se nabízí tatáž kvalita, záleží pouze na přání a požadavcích uživatele, který typ si vybere.

Čtyři výhody, které se staly principem Reference

Referenční model nás seznamuje s nejdůležitější předností a faktem, že hned za užitou formou je na prvním místě komfort. Druhým neopomenutelným kladem je preciznost a přísnost Klipsch, jelikož využívá vybraný kvalitní a prověřený materiál, včetně jednotlivých výrobních elementů, a základ sluchátek na úrovni je sestaven. Novinkou číslo tři je snaha o přisunutí zvuku blíže bubínku, tento aspekt splňuje inovovaná konstrukce sluchátek. Aby toho nebylo málo a akustické vlastnosti nepokulhávaly za zdravým průměrem, častokrát nejsou překonány pro využívání nejnovějších technologických poznatků, zkušeností, systémů, operací. A na těchto základech se už dá postavit komplexní ucelená filozofie společnosti, která chce být viditelná, potažmo která touží ovládnout nelítostně vyhlížející a bojovný postoj novodobého trhu s moderní elektronikou.

Klipsch se umí otáčet​

Zvukový zážitek očekává potencionální zákazník pokaždé, když se rozhoduje pro pořízení audio techniky. Mezi širokým sortimentem různých značek je třeba se alespoň částečně orientovat, proto je na místě využít k lepší informovanosti telefonní centra s poradenstvím, dále také nejrůznější reference, recenze, hodnocení a doporučení spokojených uživatelů, kteří jako jediní jsou schopni podat svědectví o funkčnosti výrobků, jejich kladech a záporech. V případě možností se doporučuje taktéž vyzkoušení produktu na vlastní uši, což pro představu není vůbec špatné. Alespoň člověk nekupuje zajíce v pytli. Klipsch je však se svým zbožím zárukou kvality, která je ve srovnání s cenou více než příhodná a abnormálně přizpůsobená veškerému očekávání široké zákaznické veřejnosti.

Technické parametry:

  • Konstrukce: Uzavřená, do uší
  • Frekvenční odezva: 10 - 19.000 Hz
  • Citlivost: 110 dB
  • Impedance: 50 Ohmů
  • Izolace zvuku: - 26 dB
  • Hmotnost: 18 g
  • 3-tlačítkové ovládání s mikrofonem

Představení nové série sluchátek Klipsch

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 10 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 19000 Hz
Impedance (Ω) 50 Ω
Citlivost (dB) 110 dB
Mikrofon
Barva Černá
Vaše hodnocení