Klipsch Reference XR8i Hybrid

SKU
743878028768
5 290 Kč
Do 5 dnů

Sluchátková móda prožívá doslova boom. Mládež a obzvlášť její teenagerovská menšina (či většina?) se bez tohoto druhu společnosti v poslední době už jen stěží obejde. Sluchátka se náhle objevují při sportování, trénincích, oblíbených denních aktivitách, při relaxaci, učení nebo při cestování. Referenční model od Klipsch v sérii X s využitím hybridních technologií má dobře našlápnuto, proto je volba typu i modelu sluchátek zcela jasná.

 

Zapněte si monitory

Za zavřenýma očima, ale se sluchem v pozoru lze nalézt jediné – skvělý, stále dokonalejší zvuk, který je dílem pokročilých vynálezů z akustického světa. Například společnost Klispch může směle stavět na desítkách let zkušeností z oboru, kde se dobrala jistých výsledků, které dokáže zužitkovat ve výrobním procesu. Široká škála audio technických zařízení se pyšní špičkovým zpracováním a technologickými výdobytky. Materiál, modifikované inovace a proměny posunují její produkty stále výš, mezi špičkové zboží zvučných značek.

 

Dunící zvuk s bohatými basy

Konstrukční postupy korunované využitím špičkových segmentů jsou základním stavebním kamenem i u sluchátkových modelů. Do uší pak proudí paralelní akustický proud, srovnatelný s produkcí v kinosále – napojení na domácí kino je toho důkazem. Patentované ušní segmenty přirozeně obepínají stěny zvukovodu, jejich pružný oválný tvar je přizpůsobivý a velmi účelný, funguje i antihluková izolace. Sluchátka XR8I Hybrid využívají samostatný, plně organizovaný modul KG-723 pro čistotu a přirozenost vokálů, dále 6,5 mm duální magnet dynamické řídící jednotky. Integrované sub-basové moduly zajišťují podobnou funkci, jako u reprosoustav subwoofery – basy jsou jedinečné, zvučné, hutné, dynamické a živé, zejména díky technologii AcuPass.

 

Konektivita na jedničku

Kabeláž je silná, pevná, odolná a mnohem účinnější než u předcházejících modelů, vyrobena je z mědi, a jen tak se nezamotá. Tří tlačítkový modul dálkového ovládání s mikrofonem je naprosto bezproblémový a slibuje především přehlednou, zřetelnou konverzaci. Z hudebního přednesu naopak čiší vysoce dynamický tok energie s minimálním zkreslením a šumem.

 

Design stlačený na minimum

Tento hybridní model vyniká minimalistickou konstrukcí, je však pečlivě vyvinut v duchu moderního stylu, kterému nechybí estetické cítění. První dojem z použití sluchátek je na velmi dobré úrovni, upoutají nejenom na první pohled, ale také na první poslech. Dokonce i ochranné pouzdro neboli obal na sluchátka je velmi stylový a splňuje všechny dané požadavky na skladnost a přenositelnost. Zadní skříň sluchátkového modulu je vyrobena z lisovaného eleastomeru, využívajíce dvou vrstev – vnější disponuje příjemnou Soft-Touch technologií, proto je venkovní část velmi pohodlná a příjemná.

 

Reference má dobré reference​

Z uživatelských řad zaznívají převážně kladná hodnocení, recenze a reference na adresu těchto hybridních sluchátkových modelů avizují spokojenost nad šíří využitelnosti. Dokonalý zvuk při všech úrovních hlasitosti, dobrá souhra všech elementů při hraní her, přehrávání hudby nebo při videokonferencích jsou toho dokladem. Není tedy vůbec žádným tajemstvím, že společnost Klipsch zapadá mezi významné produkující firmy světové úrovně, které současný trh s audio i video sortimentem oživily a obohatily o nesmírně cenné technologické modifikace. S nejvyspělejšími postupy a technologiemi se rapidně zvýšila celková kvalita tohoto artiklu, je tedy z čeho vybírat, aniž by byla kvalita zatlačena do pozadí. Důvěřujte spolehlivým modelům, nezradí a slouží na jedničku s hvězdičkou, malá ochutnávka hudby se vřele doporučuje – v dokonalé harmonii zvuku dokáže rozpohybovat i zarputilého nehudebníka.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Uzavřená, do uší
  • Frekvenční rozsah: 10 - 20000 Hz
  • Citlivost: 110 dB
  • Impedance: 50 Ohmů
  • Izolace zvuku: - 26 dB
  • Hmotnost: 25 g
  • 3-tlačítkové ovládání s mikrofonem

 

Recenze sluchátek Klipsch Image XR8i Hybrid

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 10 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 50 Ω
Citlivost (dB) 110 dB
Mikrofon
Barva Černá
Vaše hodnocení