Klipsch ProMedia Heritage 2.1 BT - Černý jasan

SKU
20001659
9 990 Kč
Skladem
Cena za set.
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Ideální stolní reproduktorový systém pro epickou hudbu, filmy, hry i k práci na doma

Umí to. Dodá homogenní, dynamický zvuk se silnými, hlubokými basy, s velkou rezervou SPL a širokým obrazem. Nechybí mu vlastnosti zvuku jako přirozenost, transparentnost, dynamika, prostorové zobrazování.

Dědictví

Tento hudební systém v konfiguraci 2.1 vnáší obrat do řady Heritage amerického Klipsch. Jde o sérii reproduktorů, která se nepřetržitě vyrábí nejdéle na světě. Jeho vlajkovou lodí je legendární Klipschorn, představený v roce 1946, navržený zvukovým inženýrem Paulem W. Klipschem a výrobou na zakázku. Kdo sní o skutečném retro designu a svobodě, může jej mít. Koncept nemusí být ničím svázaný, na trh přicházejí nová vhodná řešení pro stolní a počítačové ozvučení. Varianta Heritage však není jen technickým pokrokem, ale také designovým skvostem.

Pocta vintage stylu

Satelity mohou evokovat zmenšený model legendárního Heresy, zvláště pletivo mřížky může připomínat povrch z 50. let. Kabinet netvoří skutečná dřevěná dýha, propracovaný vinyl však vypadá důvěryhodně a robustně. Výrobce se určitým stylem vrací k minimalismu.

Přednosti a bonusy

Infračervený RC odhaluje některé užitečné funkce kromě výběru zdroje a úrovně. Existuje například možnost nastavení úrovně subwooferu, tedy i basů z místa poslechu. Vícebarevná LED indikuje výběr vstupu a stav Bluetooth. V masivním, ne příliš robustním basovém reproduktoru jsou ukryty tři kanály zesilovače. Jeden z nich je pro basy a dva pro pasivní satelity. V subwooferu sestavy Klipsch ProMedia Heritage 2.1 je vestavěn basový měnič s tuhým vláknovým kuželem. Spodní oblast basů rozšiřuje průduch, což znamená nejhlubší basy. Satelity jsou v uzavřeném provedení, nabízejí 2 cesty s pasivním crossoverem. Nechybí středo-tónový měnič a Tractrix tweeter horn. Mírně zkosená základna reproduktoru dává smysl při umístění, zejména na nízkých deskách nebo stolech. Všechny tři moduly jsou navzájem propojeny kabelem, dlouhým 2,5 m.

Snadné a rychlé nastavení

Velkou výhodu skýtá nastavení, které je dokončeno během několika sekund. Toto Klipsch trio je ideální pro Wi-Fi a streaming, včetně procesů aktualizací a instalace. Asertivní basy udělají z každého akčního filmu nebo počítačové hry fyzický zážitek. Kompaktní satelity vykazují homogenní zvuk, který jako by vycházel z jednoho zdroje. Spousta prostoru představuje také spoustu zvuku. Steaging je vždy široký, aby poskytoval přesvědčivost, ale aby nebyl rušivý. Hlasy se promítají živě. Skutečně kompaktní satelity Klipsch se snáze umisťují a je na ně příjemný pohled. V kombinaci s dynamickým a objemným subwooferem mohou více přitlačit na basy, ať už jde o elektronickou hudbu, hraní her nebo akční filmy.

Parametry

Satelitní reproduktory jsou 140 mm široké, 203 mm vysoké, 109 mm hluboké a váží 0,68 kg. Subwoofer je široký 254 mm, 305 mm vysoký, 381 mm hluboký a jeho hmotnost dosahuje 6,35 kg. Satelity jsou osazeny 100 mm středo-basovým měničem, 25 mm měkkým kopulovitým výškovým reproduktorem s Tractrix horn. Subwoofer disponuje 200 mm Bass-Reflexním měničem s kuželem z polymerových vláken. Samozřejmostí je Bluetooth, USB port, stereo RCA vstup. Výrobce pracoval s MDF materiálem, upotřebil analogový vstup AUX, noční režim, dálkové ovládání úrovně subwooferu, WLAN a Bluetooth boxy s phono vstupem. Jak bude systém uspořádán, záleží výhradně na uživateli. V interiéru sedí jako ulitý a dodá mu ten správný šmrnc.

Video ukázka:

Výrobce Klipsch
Počet reproduktorů 2.1
Výkon (W) 220
Měniče Výškový klakson: Tractrix Horn; Výškový reproduktor: 1" polymerový kompresní; Basový reproduktor: 4" polyfibrový kužel; Subwoofer: 8" dlouhý kužel z polyfibry
Maximální výkon - SPL (dB) 110
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 29
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Vlastní baterie
Hlasový asistent
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup USB-A
Digitální výstup
Analogový vstup RCA
Analogový výstup
Nabíjení jiných zařízení
PCM - vzorkování (kHz)
PCM - kvantování (bit)
DSD
HDMI - funkce
Barva Černá
Šířka (mm) 140
Výška (mm) 203
Hloubka (mm) 109
Hmotnost (kg) 7