CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Klipsch R-120SW
Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW Klipsch R-120SW

Klipsch R-120SW

10 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Subwoofer s mohutným basem

  • 305 mm velký měnič vyzařující dopředu
  • Digitální zesilovač poskytuje dostatek výkonu s vysokou účinností, díky tomu naplní zvukem celý váš domov
  • Ovládání hlasitosti, přepínání fáze i nastavení dělící frekvence na zadní straně
  • Vstupy Line Level / LFE RCA pro maximální kompatibilitu s vašimi příjmači
  • Luxusní zpracování texturovaný dřevěný vinyl
  • Zesílená konstrukce MDF snižuje vibrace skříně pro méně slyšitelné zbarvení a vylepšenou přesnost zvuku
  • Extenzivní spojovací prvky, magnetické mřížky s nízkým profilem a vinyl z dřevěného dřeva odolné proti poškrábání

Zvuk, který vyruší sousedy

Ve vzhledném zevnějšku subwooferu je ukryto dunivé srdce, které mnoha lidem nedá spát. Domácí kino po něm touží tak, že bez něj je zvuk jen nudný proud, protože s ním je svět dynamický a barevný. Slyšet je všechno, co slyšet chceme a proto není špatné pořídit si jeden ze široké škály značkových basových komponentů.

Klipsch subwoofery

Bez použití subwooferu jsou tradiční reproduktorové soustavy tak trochu ošizené. Klipsch proto nabízí velký výběr velikostí a stylů, takže je potřeba jen trochu zapátrat. Kabelové nebo bezdrátové moduly jsou ihned k dispozici s různě velkými basovými reproduktory, ať už mají podpořit domácí kino nebo dvoukanálový systém.

Sub-basové novinky

Kromě subwooferů řady SPL lze vybírat referenční subwoofery. Ty v sobě variují měděné a černé komponenty, které jsou vyrobeny dle exkluzivních technologií, dodávají epický výkon a mají akusticky dokonalý design. To vše je ku pomoci vysoce výkonné konfigurace domácího audia. Nové referenční subwoofery značky Klipsch jsou navrženy tak, aby poskytovaly prvotřídní basy hudební i filmové. Plně digitální 400 W zesilovač s předním Spun-Copper IMG wooferem napájí zvuk a vytváří tak čistou, hlubokou basovou odezvu pro domácí audio systém.

R-120SW je pánem interiéru

Moderní design dostal tento subwoofer o rozměrech 419 x 356 x 488 mm do vínku od svých návrhářů, s 304,8 mm wooferem a digitálním zesilovačem je ideální také po stránce funkční. K dispozici je ovládání hlasitosti, nízké průchodnosti a řízení fází. Vstupy Line Level / LFE RCA slouží pro maximální kompatibilitu přijímače.

Z technického zázemí produktu

Povrch 14,1 kg vážícího kabinetu tvoří černá textura dřeva kombinovaná s vinylem, čelní část zabírá Spun-Copper MIG woofer. IMG grafitový materiál vyniká extrémní lehkostí, přičemž je ale dostatečně tuhý, takže je schopen poskytnout nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozdělením a deformací kužele, s nabídkou co nejhustších a nejčistších basů. Integrován je digitální zesilovač, jenž poskytuje výkon, zabezpečující vysokou účinnost a přesnou reprodukci, tedy i maximální výkon a detailnost. Frekvenční odezva je v rozsahu 29 - 120 Hz s tolerancí +/- 3 dB. K dispozici je Bass-Reflex s portem zadního výstupu.

Tento subwoofer se maximálně přizpůsobí

Zesílení subwooferu R-120SW, včetně nízko-průchodového přechodového a fázového ovládání zajišťuje provázání tónů s nízkými frekvencemi jiných reproduktorů a vytváří tak ideální úroveň basů pro daný interiér. Vstupy Line / LFE RCA zajišťují přísnou kompatibilitu se standardními přijímači domácích kin.

Pokročilý design

Vysokou laťku v estetice provedení nastavil inovativní kabinetní design, jenž podporuje funkčnost produktu. Zesílená konstrukce MDF skříně lobuje pro eliminaci vibrací, pro méně slyšitelné zbarvení a dokonalejší projev i přesnost zvuku. Výsledným efektem je dokonalý poslechový zážitek, který by měl být stabilní. Designovou eleganci podtrhuje linie extenzivních spojovacích prvků, magnetické mřížky s nízkým profilem a vinyl s dezénem dřeva s maximální odolností proti poškrábání. Módní vzhled subwooferu je dokonale vyvážený a zdůrazňuje přednosti reproduktorů řady Reference.

S dobrou aparaturou od Klipsch je to zábava

Reproduktory Klipsch mají své vlastní charisma – vyznačují se jedinečným zvukovodem a speciální ozvučnicí s využitím vlastních firemních technologií. Léty prověřený konstrukční systém je součástí těchto reproduktorů, o něž zájem neklesá. Klipsch zvuk má obrovský potenciál a dopřát si ho může každý.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch R-120SW

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 305 mm z jemné mědi
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Výkon kontinuální (W) 200
Výkon maximální (W) 400
Frekvenční odezva od (Hz) 29
Frekvenční odezva do (Hz) 120
Maximální výkon - SPL (dB) 116
Barva Černá
Šířka (mm) 356
Výška (mm) 419
Hloubka (mm) 488
Hmotnost (kg) 14,1