Klipsch R-34C

SKU
743878036145
-8%
Akční cena 7 465 Kč Běžná cena 8 124 Kč
Skladem

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

20%
Cena při zakoupení samostatně: 29 445 Kč
Takže ušetříme: 5 889 Kč
23 556 Kč

Klipsch R-34C

  • 1" hliníkový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix® Hornem
  • Čtyři 3,5" IMG (Injection Molded Graphite) středobasové měniče
  • Dvojitý přední bass-reflex skrze Tractrix porty
  • Silná a ohebná magneticky nasazovací mřížka

Prvotřídní akustika pro filmy i hudbu

Klipsch produkce umí překvapit za každé situace. Ať je třeba vybrat stojanové, surround reproduktory nebo centr, vždy má v rukávu eso za skvělou cenu. Pocit, že divák sedí v první řadě kina či koncertního sálu, dává aparatura obohacená o středový referenční kanál, se kterým lze slyšet všechny dialogové a zvukové efekty tak jasně a výrazně, jak jen je to možné.

Na slyšenou s centrem

Model Klipsch R-34C dodává díky reproduktoru s Tractrix Horn systémem a čtyřem měděným 88,9 mm basovým reproduktorům nový zvuk prostorovému zvukovému systému. Modifikovaný centr umí povznést dnešní televizory s plochým panelem a nenápadným designem na novou úroveň, s cílem vytvořit dynamickou, křišťálově čistou akustiku pro sledování filmů a poslech hudby. Zařízení by mělo být umístěno přímo proti zábavním systémům bez basového vlivu.

Hlavní aspekty zařízení

Tento středový model je funkční zejména díky 25 mm hliníkovému výškovému LTS reproduktoru,
90x90 čtvercovému modulu Tractrix Horn a 88,9 mm Quad IMG reproduktorům typu Spun-Copper. Důležitou roli plní Bass-Reflex, a to díky dvěma portům Tractrix s dvojitým vyústěním. Design umocňuje silná, pružná odnímatelná magnetická mřížka s ochrannou a krycí funkcí.

Technické údaje a data

Centr pracuje ve frekvenčním rozsahu 82 – 21 000 Hz s tolerancí +/- 3 dB. Citlivost zvuku dosahuje 96 dB při 2,83 V / 1m a nominální impedance je kompatibilní s 8 Ohm. Manipulativní výkon má 100 W, maximální 400 W. Dělící kmitočet je 1 600 Hz. K výrobě kabinetu byl zvolen MDF materiál, ozvučnice je osazena funkční sadou řidičů a vybavena Bass-Reflexem s pomocí vpředu umístěného Tractrix portu. K dispozici jsou jednotlivé pozlacené vázací sloupky a čtyři gumové nožky.

Prvotřídní vizáž podporuje skvělý výkon

Moderně pojatá struktura středového kanálu vychází z černé úpravy v kombinaci dřeva a vinylu. Celé zařízení je vysoce designové, 133 mm vysoké, 660 mm široké a 157 mm hluboké. Jeho hmotnost dosahuje téměř 6 kg.

Exkluzívní užité technologie

Klispch výrobce zde jako u všech dalších referenčních zařízení využívá vlastní patentovanou hybridní technologii 90 ° x 90 ° Tractrix Horn, která spočívá v inovaci tweeteru, respektive nátrubku, a přináší energii, detaily, emoce a „LIVE“ čistý, přirozený zvuk. Další užitá technologie je zaměřena na lineární závěs tweeteru LTS (Linear Travel Suspension) s povrchem Kapton, díky kterému je minimalizováno zkreslení, vylepšeny jsou též detailní výkony. Kapton je extrémně lehký a pevný materiál, jenž zařídí vysokou účinnost, zlepšuje rozlišení a detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch, také se stávají jejich hlavní součástí, a tudíž i součástí některých skutečně podařených reproduktorů Klipsch. Spun-Copper IMG kuželovitý woofer z grafitu vyniká výjimečnou lehkostí a extra tuhostí. Tak poskytuje nezaměnitelnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozdělením a zkreslením kužele. Je-li spárován s LTS tweeterem  a jeho funkcí Tractrix Horn, poskytuje záruku nejvyšší reproduktorové účinnosti ve své třídě.

Nízkoprofilový design

SLIM design známe především z oblasti současných TV s plochým panelem jako nenápadný a ničím nerušící element nových audio výrobků. Elegantní současný vzhled s výraznými expanzními spojovacími prvky a magnetickou mřížkou umocňuje komplexní vzhled tohoto středového komponentu. Stylový estetický povrch vyniká absolutní trvanlivostí, což vede k bezproblémovému začlenění do jakéhokoli stylu. Zesílená konstrukce MDF snižuje vibrace skříně a zajišťuje méně slyšitelné zbarvení i zvukovou přesnost.

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (hliníkový, Tractrix Horn) / Střední a nízké frekvence: 4 x 90 mm (IMG)
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 82
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Dělící frekvence (Hz) 1600
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 96
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální vstupní výkon (W) 400
Barva Černá
Šířka (mm) 660
Výška (mm) 133
Hloubka (mm) 157
Hmotnost (kg) 5,9
Vaše hodnocení