Klipsch R-41SA

SKU
743878036176
8 990 Kč
Skladem
Cena za pár

Dolby Atmos reproduktory

  • Dolby Atmos® vertikální zvuk
  • Umístění na přední reproduktory pro odraz od stropu
  • Umístění na zeď nad přední reproduktory pro přímou reprodukci
  • Otvor ("klíčová dírka") na zavěšení na stěnu
  • Odnímatelná pevná a flexibilní mřížka
  • 1" hliníkový tweeter
  • 4" měděný IMG woofer
  • Cena za pár

Skvěle vylepšený systém

Jak zdokonalit domácí kino ke spokojenosti všech? Je to možné s pomocí neuvěřitelných zvukových efektů reproduktoru Klipsch R-41SA Dolby Atmos. Využitím technologie Klipsch s inovativním patentovaným hornem s řízenou směrovostí je zvuk odrážen od stropu tak, aby dokázal vytvořit neuvěřitelně úchvatný zážitek z poslechu.

Flexibilní využití

Model R-41SA je možné také využít jako elevátor na stěně nebo jako prostorový reproduktor, který pomocí snadno použitelného montážního systému poskytne dokonalý úhel pro vylepšení zvukových efektů.

Funkčnost zajištěna

Dolby Atmos je nositelem zvukových efektů. Nabízí se konstrukční úprava pro použití na zdi pro lepší prostorovost zvuku. Zařízení funguje díky 25 mm hliníkovým výškovým reproduktorům s lineárním pojezdem a 102 mm IMG-wooferu typu Spun-Copper z měděného materiálu. Nechybí ani estetická designová a silná, flexibilní odnímatelná mřížka. Vizuální stránka je dána černě texturovaným materiálem, kterým je vinyl s dekorem dřeva.

Poslech na nové úrovni

Obdivovatelé filmové a hudební tvorby rádi posunují hranice svých zážitků k lepšímu. Díky těmto reproduktorům s podporou Dolby Atmos lze získat živý zvuk ze všech směrů. Přidají-li je uživatelé k jakémukoli monitoru nebo sloupovému reproduktoru, použijí-li je jako prostorové reproduktorové soustavy, zlepší se tak hemisféra bohatého a detailního zvuku. Velký potenciál skýtá úprava 90° x 90° Tractrix Hornu - exkluzivní patentovaná Klipsch technologie přináší energii, detaily a emotivně nabitou živou hudbu s velmi čistým, přirozeným zvukem.

LTS Tweeter a IMG Woofer

Důležité pro funkčnost zařízení je LTS Linear Travel Suspension hliníkový výškový měnič s povrchem z materiálu Kapton. Exkluzivní lineární jízdní závěs (LTS) minimalizuje zkreslení pro lepší, detailní výkon. Kapton je extrémně lehký a pevný, ideální pro použití u tweeteru, který zajišťuje vysokou účinnost, navíc zlepšuje rozlišení a detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem reproduktorů Klipsch a to z nich dělá hlavní součást některých nejlepších reproduktorů světového formátu. Spun Copper IMG Woofer je z grafitu (IMG), vyniká výjimečnou lehkostí a extrémní tuhostí. Poskytuje pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozdělením i zkreslením. Při spárování s tweeterem LTS s funkcí Tractrix Horn je zajištěna nejvyšší účinnost reproduktorů v dané třídě.

Současný, moderní vzhled

Expanzní spojovací prvky, včetně magnetické mřížky s nízkým profilem činí z reproduktorů unikátní komponenty vysoce moderního vzhledu. MDF kabinet poskytuje stylový, estetický vzhled s absolutní trvanlivostí, což vede k nekompromisnímu začlenění do libovolné interiérové dekorace. Projekt kabinetů je dán vysokou kvalitou zpracování a zesílenou konstrukcí. Vše napomáhá snížení vibrací skříně pro lepší zvukovou přesnost.

Co upřesňují technická specifika

Z dokumentace k produktu je patrné, že všechny kmitočty odpovídají specifikacím technologie Dolby Atmos, stejně jako údaje o citlivosti zvuku. Nominální výkon má 50 W, maximální pak 100 W. Nominální impedance činí 8 Ohm, kompatibilní dělící kmitočet dosahuje 4,237 Hz. MDF materiál, uzavřený typ zařízení, single vstupy, pozlacené vázací sloupky a korektní parametry (180 x 146 x 331 mm), včetně hmotnosti 2,7 kg dokončují komplexní charakteristiku nových audio komponentů, které vznikly z návrhu konstruktérů společnosti Klipsch. Klipsch je americký výrobce reproduktorů, který byl založen roku 1946 legendárním zvukovým inženýrem Paulem Wilburem Klipschem. Stejnojmenná značka se tak řadí k renomovaným producentům reproduktorů v USA.

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (hliníkový, Tractrix® Horn) / Střední a nízké frekvence: 100 mm (IMG)
Typ reproduktoru Uzavřený
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) Dle Dolby Atmos specifikací
Frekvenční odezva do (Hz) Dle Dolby Atmos specifikací
Dělící frekvence (Hz) 4237
Impedance (Ω) 8
Nominální vstupní výkon (W) 50
Maximální vstupní výkon (W) 100
Barva Černá
Šířka (mm) 146
Výška (mm) 180
Hloubka (mm) 331
Hmotnost (kg) 2,7
Vaše hodnocení