Klipsch R-51PM

SKU
743878036343
Akční cena 12 390 Kč Běžná cena 13 990 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Aktivní reproduktory pro kvalitní stereo poslech

  • Vestevěný digitální zesilovač
  • 1" hliníkový LTS výškový měnič
  • 90 x 90 Square Tractrix Horn
  • 5,25" měděný IMG středo-basový měnič
  • Zadní bass-reflex
  • Pevná flexibilní maska (mřížka) s magnetickým uchycením

 

Užijte si zvuk

Aby zvukové efekty nebyly nudné, ale zvedaly posluchače z křesel, se postará audio soustava. Reproduktory s napájením vynakládají nemalou aktivitu a využívají ke svému výkonu minimalistický design se zajímavým provedením. Hudba a filmy tak mohou nabrat zcela nový směr a divák i posluchač v jednom si je tak může vychutnat plnými doušky.

 

Elegance v černém

Tento set reproduktorů přináší exkluzívní dojem s bohatě vybaveným audio parkem. Díky vestavěnému zesilovači, množství vstupů a připojení Bluetooth model je R-51PM nejrozmanitějším systémem stereo reproduktorů široko daleko. Dekor černého dřeva (materiál MDF) už jenom umocňuje charisma tohoto sofistikovaného zařízení.

 

Nejdůležitější funkce reproduktorové soustavy

 Samozřejmostí je integrovaný digitální zesilovač. Kabinet je osazen 25 mm LTS tweeterem s 90 x 90 Tractrix Horn technologií a reproduktorem IMG typu "Spun-Copper", dále pak Bass-Reflexem s portem pro zadní vyzařování. Konstrukční design reproduktorů uzavírá silná, pružná a odnímatelná magnetická mřížka.

 

Minimum nároků

Klipsch referenční napájené reproduktory umějí zaplnit místnost zvukem, a to s minimálními nároky na prostor. Tak se děje díky vestavěnému zesilovači, který pro tyto vysoce výkonné reproduktory zajišťuje maximální výkon a kvalitní zvuk. S integrovaným předzesilovačem pro phono, s bezdrátovou technologií Bluetooth, digitálními optickými, analogovými vstupy RCA a USB již není potřeba přijímač A/V. Lze se připojit ke gramofonu, televizi, počítači, mobilnímu telefonu - napájené reproduktory spolupracují s čímkoli.

 

Pro bližší seznámení

Tyto reproduktory jsou specifické frekvenční reakcí v rozsahu 68 – 21 000 Hz, maximálním výstupem 107,3 ​​dB a celkovým výkonem 120 W (60 W na kanál s THD <% 1). Disponují bezdrátovou technologií Bluetooth, Analog Phono / Line vstupy, 3,5 mm analogovým mini-konektorem, digitální USB vstupem, optickými digitálními výstupy a RCA výstupem pro připojení k subwooferu. Každý kabinet je dán rozměry 338 x 177,8 x 231,6 mm a hmotností 4,8 kg. Příslušenství tvoří dálkové ovládání (s 2 x AAA bateriemi), 4 m reproduktorový vodič s pájenými hroty, 2 m napájecí kabel specifický pro oblast, 2 m kabel typu A do typu B a gumové nožky.

 

Precedent reproduktorové soustavy

Faktem je, že reproduktory dynamicky odpovídají schopnosti sluchu slyšet nižší frekvence. Díky basovému ekvalizéru se na scéně zabydlují silné basy, ať je hlasitost poslechu nízká, vyšší, nebo někde mezi nimi. Tyto reproduktory využívají nezávislých, velmi nízkých šumových zesilovačů, které jsou navrženy s cílem maximalizovat výkon systému a eliminovat potřebu externího zesilování.

 

V duchu firemních technologií

Tractrix Horn Technology je patentovanou firemní technologií, jež si zakládá na 90x90 ° konstrukci tweeteru, která zajišťuje namíření vysokofrekvenční energie reproduktorů přímo na posluchače. Z toho důvodu dochází v audio sekci k co nejlepší zřetelnosti, ke zlepšení dynamiky a detailnosti při sledování filmů, včetně poslechu hudby. LTS technologie tweeteru je dána Kapton Suspension, k minimalizaci zkreslení a lepšímu výkonu napomáhá extrémně lehký a tuhý materiál, jenž ve výškovém zavěšení poskytuje vysokou účinnost, rozlišení a detaily. Dalším charakteristickým rysem jsou vysunuté kužely měděných IMG reproduktorů z vlnitého grafitu, které jsou také výjimečně lehké a extrémně tuhé. Proto poskytují pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením. Elegantní design dokreslují expanzní spojovací prvky, magnetické mřížky s nízkým profilem a vinylový povrch, odolný proti poškrábání.

Výrobce Klipsch
Počet reproduktorů 2
Výkon (W) 2 x 60 W
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (hliníkový, LTS) / Střední a nízké frekvence: 133 mm (měď, IMG)
Frekvenční odezva od (Hz) 68
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Vlastní baterie
Výdrž baterie (hod.)
Hlasový asistent
Síťové připojení
Multiroom aplikace
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Bluetooth
Nadstandardní BT kodek
Rádio
Mikrofon
NFC
Digitální vstup Optický, USB-B
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Analogový vstup RCA, RCA (Phono), Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Subwoofer)
Nabíjení jiných zařízení
Barva Černá
Šířka (mm) 178
Výška (mm) 338
Hloubka (mm) 232
Hmotnost (kg) 4,8