Klipsch R-620F

SKU
743878036114
Hodnocení:
100%
15 990 Kč
Skladem
Cena za pár

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

20%
Cena při zakoupení samostatně: 29 445 Kč
Takže ušetříme: 5 889 Kč
23 556 Kč
20%
Cena při zakoupení samostatně: 27 970 Kč
Takže ušetříme: 5 594 Kč
22 376 Kč

Sloupové reproduktory s nejlepšími technologiemi ve své třídě

  • 1" hliníkový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix® Hornem
  • Duální 6,5" IMG (Injection Molded Graphite) středobasové měniče
  • Bass-reflex skrze zadní Tractrix® port
  • Silná a flexibilní magneticky nasazovací mřížka
  • Cena za pár

 

Referenční sloupy, které nezestárnou

Postavit se dají jednoduše na podlahu všude tam, kde zůstal úzký prostor. Vzhledem ke skvělé vizáži a špičkové výbavě jsou tyto reproduktorové sloupy výrazným favoritem na ozvučení interiéru. Podlahový model ze série Reference R-620F zaujme především špičkovou zvukovou technologií, která má zajistit neuvěřitelný zážitek z poslechu a to díky více než 70- letým zkušenostem společnosti Klipsch.

 

Funkčnost versus technologie

Co rozhodně podlahovým reproduktorům R-620F chybět nesmí, je nejvýše v ozvučnici situovaný 25 mm hliníkový výškový reproduktor LTS, usazený v 90x90 čtvercovém Tractrix hornu a dva pod sebou řazené reproduktory IMG typu Spun-Copper. Bass-Reflex je vyřešen pomocí portu Tractrix s dokonaleji tvarovaným nátrubkem, vyvedeným do zadního traktu skříně. Důležitou funkci má i silná, pružná a odnímatelná magnetická mřížka. Slouží nejenom jako designové vylepšení, ale plní funkci krycí a ochrannou. Kabinet je vyroben dle rozměrů 1017 x 240 x 386 mm o hmotnosti 18,6 kg.

 

Tractrix Horn Technology

Klipsch exkluzivní hornová technologie 90x90 ° zajišťuje, že vysokofrekvenční energie tohoto modulu je zaměřena na posluchače a snižuje filtrování, způsobené nepřímým odrazem zvuku od stěn. Zadní port Tractrix je dokonale přizpůsoben skříňce a wooferům, přičemž vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením nebo turbulencí i při nejnižších frekvencích. Použití této patentované technologie má za následek hlavně zřetelnost, dynamiku a detaily u filmů i v oblíbené hudbě.

 

Linear Travel Suspenzion

LTS hliníkový tweeter s povrchem Kapton je vlastně exkluzivní lineární jízdní závěs, jenž minimalizuje zkreslení pro vylepšené, detailní výkony. Kapton je extrémně lehký, pevný materiál, který zajišťuje vysokou účinnost a zlepšuje rozlišení i detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristické právě pro reproduktory Klipsch, stávají se tak hlavní součástí nejlepších reproduktorů na světě. Vstupní kužely z vlnitého grafitu jsou výjimečně lehké a extrémně tuhé, mohou tedy poskytovat nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením kužele.

 

Spun Copper IMG woofer

Grafitový kuželovitý woofer vyniká minimální hmotností a stejně tak vytrvalou tuhostí, potažmo pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvou s minimálním rozdělením a zkreslením kužele. Při párování s výškovým reproduktorem LTS a jeho funkcí Tractrix Horn je zárukou nejvyšší účinnosti reproduktorů ve své třídě.

 

Crossover řešení

Křížení zkosených polí zlepšuje rozptyl, což směřuje k vylepšení definice středního rozsahu a je kritické zvláště pro dialogy v centrálních kanálech.

 

Co upoutá nejdříve? Zcela jistě elegantní design.

Vysunuté spojovací prvky, úhlové nožky, magnetické mřížky s nízkým profilem a inovativní kombinování materiálu jsou charakteristickými znaky, jež dodávají reproduktoru R-620F na modernosti. Díky kvalitě materiálů je zajištěna odolnost proti poškrábání. Na vysoké úrovni je též kabinetní design, jelikož zesílená konstrukce MDF snižuje vibrace skříní a vylepšuje přesnost zvuku. Tak je korunován dokonalý zážitek z poslechu, který je navíc trvalý.

 

Technická data

Toto zařízení je dáno frekvenčním rozsahem 38 – 21 000 Hz při +/- 3 dB s citlivostí 96 na 2,83 V / 1m. Nominální impedance je 8 Ohm a platí kompatibilita s dělící frekvencí 2000 Hz. Povrchové zpracování je dáno černou texturou dřeva, kombinovanou s vinylem. V příslušenství jsou zahrnuty vstřikované nohy a šrouby. Firemní exkluzivní technologie Tractrix horn je zásadní - přináší energii, detaily a emoce v živé hudbě s co nejčistším, velmi přirozeným zvukem.

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 (hliníkový, Tractrix Horn) mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 165 mm (IMG)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 38
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Dělící frekvence (Hz) 2000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 96
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální vstupní výkon (W) 400
Barva Černá
Šířka (mm) 240
Výška (mm) 1017
Hloubka (mm) 386
Hmotnost (kg) 18,6
Vaše hodnocení