Klipsch R-620F set 5.0

SKU
r620set50
Hodnocení:
100%
22 376 Kč

Cena při zakoupení samostatně: 27 969,00 Kč
Ušetříte: 5 593,00 Kč (19%)
Skladem

Součásti sady

Cenově výhodná sestava sloupových reproduktorů Klipsch R-620F, centrálního reproduktoru Klipsch R-52C a zadních reproduktorů Klipsch R-51M

Klipsch R-620F

 

 • Sloupové reproduktory s nejlepšími technologiemi ve své třídě
 • 1" hliníkový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix® Hornem
 • Duální 6,5" IMG (Injection Molded Graphite) středobasové měniče
 • Bass-reflex skrze zadní Tractrix® port
 • Silná a flexibilní magneticky nasazovací mřížka
 • Cena za pár

 

Referenční sloupy, které nezestárnou

Postavit se dají jednoduše na podlahu všude tam, kde zůstal úzký prostor. Vzhledem ke skvělé vizáži a špičkové výbavě jsou tyto reproduktorové sloupy výrazným favoritem na ozvučení interiéru. Podlahový model ze série Reference R-620F zaujme především špičkovou zvukovou technologií, která má zajistit neuvěřitelný zážitek z poslechu a to díky více než 70- letým zkušenostem společnosti Klipsch.

 

Funkčnost versus technologie

Co rozhodně podlahovým reproduktorům R-620F chybět nesmí, je nejvýše v ozvučnici situovaný 25 mm hliníkový výškový reproduktor LTS, usazený v 90x90 čtvercovém Tractrix hornu a dva pod sebou řazené reproduktory IMG typu Spun-Copper. Bass-Reflex je vyřešen pomocí portu Tractrix s dokonaleji tvarovaným nátrubkem, vyvedeným do zadního traktu skříně. Důležitou funkci má i silná, pružná a odnímatelná magnetická mřížka. Slouží nejenom jako designové vylepšení, ale plní funkci krycí a ochrannou. Kabinet je vyroben dle rozměrů 1017 x 240 x 386 mm o hmotnosti 18,6 kg.

 

Tractrix Horn Technology

Klipsch exkluzivní hornová technologie 90x90 ° zajišťuje, že vysokofrekvenční energie tohoto modulu je zaměřena na posluchače a snižuje filtrování, způsobené nepřímým odrazem zvuku od stěn. Zadní port Tractrix je dokonale přizpůsoben skříňce a wooferům, přičemž vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením nebo turbulencí i při nejnižších frekvencích. Použití této patentované technologie má za následek hlavně zřetelnost, dynamiku a detaily u filmů i v oblíbené hudbě.

 

Linear Travel Suspenzion

LTS hliníkový tweeter s povrchem Kapton je vlastně exkluzivní lineární jízdní závěs, jenž minimalizuje zkreslení pro vylepšené, detailní výkony. Kapton je extrémně lehký, pevný materiál, který zajišťuje vysokou účinnost a zlepšuje rozlišení i detaily. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristické právě pro reproduktory Klipsch, stávají se tak hlavní součástí nejlepších reproduktorů na světě. Vstupní kužely z vlnitého grafitu jsou výjimečně lehké a extrémně tuhé, mohou tedy poskytovat nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením kužele.

 

Spun Copper IMG woofer

Grafitový kuželovitý woofer vyniká minimální hmotností a stejně tak vytrvalou tuhostí, potažmo pozoruhodnou nízkofrekvenční odezvou s minimálním rozdělením a zkreslením kužele. Při párování s výškovým reproduktorem LTS a jeho funkcí Tractrix Horn je zárukou nejvyšší účinnosti reproduktorů ve své třídě.

 

Crossover řešení

Křížení zkosených polí zlepšuje rozptyl, což směřuje k vylepšení definice středního rozsahu a je kritické zvláště pro dialogy v centrálních kanálech.

 

Co upoutá nejdříve? Zcela jistě elegantní design.

Vysunuté spojovací prvky, úhlové nožky, magnetické mřížky s nízkým profilem a inovativní kombinování materiálu jsou charakteristickými znaky, jež dodávají reproduktoru R-620F na modernosti. Díky kvalitě materiálů je zajištěna odolnost proti poškrábání. Na vysoké úrovni je též kabinetní design, jelikož zesílená konstrukce MDF snižuje vibrace skříní a vylepšuje přesnost zvuku. Tak je korunován dokonalý zážitek z poslechu, který je navíc trvalý.

 

Technická data

Toto zařízení je dáno frekvenčním rozsahem 38 – 21 000 Hz při +/- 3 dB s citlivostí 96 na 2,83 V / 1m. Nominální impedance je 8 Ohm a platí kompatibilita s dělící frekvencí 2000 Hz. Povrchové zpracování je dáno černou texturou dřeva, kombinovanou s vinylem. V příslušenství jsou zahrnuty vstřikované nohy a šrouby. Firemní exkluzivní technologie Tractrix horn je zásadní - přináší energii, detaily a emoce v živé hudbě s co nejčistším, velmi přirozeným zvukem.

Klipsch R-52C

 • 1" hliníkový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix® Hornem
 • Dva 5,25" IMG (Injection Molded Graphite) středobasové měniče
 • Uzavřený design pro flexibilní umístění
 • Silná a ohebná magneticky nasazovací mřížka

Co potřebuje prostorový zvuk

Pro systém prostorového zvuku není nic důležitějšího, než centrální kanál. Středový reproduktor je ten, kdo drží zbytek systému pohromadě. Každičký dialog pochází z tohoto reproduktoru a to znamená, že mít kvalitnější centr znamená získat co nejprůzračnější zkušenost. Není-li rozumět slovům, pak vše ostatní je zbytečné a nedůležité.

Centrální kanál Klipsch

Reproduktorová soustava se středovým modulem Klipsch je navržena tak, aby uměla posluchačům podat co nejjasnější filmový dialog i hudební texty hudby s cílem zažívat a užívat si neustále dokonalý zvuk domácího kina. Žádná jiná značka na trhu nemůže deklarovat realističtější detaily a opravdovější emoce, jako Klipsch. Slyšet je všechno, kromě ticha.

Akustický fenomén R-52C

V současné době pokroku již nic není nemožné. Získat křišťálově čistý zvuk pro filmové dialogy a hudební texty s neuvěřitelnou akustikou z centrálního reproduktoru R-52C se nabízí s neuvěřitelnou lehkostí. Využita je patentovaná hornová technologie Tractrix, která mimo jiné nabízí skutečný akustický koncert.

S napěchovanou výbavou to ani jinak nejde

O plně funkční napojení na posluchače se stará 25 mm hliníkový LTS výškový reproduktor s konstrukcí
90x90 čtverce dle technologie Tractrix Horn. Nápomocny jsou 2- kanálové reproduktory IMG typu Spun-Copper. O designu vypovídá silná, přesto pružná odnímatelná magnetická mřížka, která má úkol estetický, krycí a ochranný. Uzavřená konstrukce zařízení o rozměrech 185 x 476 x 194 mm a hmotnosti 3,2 kg dovoluje jeho flexibilní umístění.

Bližší seznámení s parametry produktu

Užitkové frekvenční pásmo centru je funkční od 89 do 21 000 Hz (+/- 3 dB). Citlivost zvuku udává 95 dB při 2,83 V / 1m. Výkon při aktivitě je 100 W, maximálně až 400 W. Nominální impedance je kompatibilní s 8 Ohm, dělící kmitočet dosahuje 1 630 Hz. O funkčnost se starají vysokofrekvenční hliníkový ovladač LTS s hybridní technologií a dva větší nízkofrekvenční IMG řidiče. Základním stavebním materiálem je MDF, ten je povrchově upravován v charismatickém Black Textured designu dřeva s vinylem. Do příslušenství byly zahrnuty i 4 gumové nožky.

Technologická úroveň je vysoká

Výrobce Klipsch při výrobě svých originálních produktů používá vlastní pokročilé patentované technologie. Jednou z nejvýznamnějších je hornová technologie Tractrix Horn 90x90 °, která zajišťuje, že vysokofrekvenční energie R-52C se zaměřuje výhradně na posluchače, taktéž účinně a cíleně snižuje umělý reverb nebo filtrování způsobené nepřímým odrazem zvuku od stěn. Díky této autentické technologii je výrobku dána nejlepší zvuková zřetelnost, dynamičnost a detailnost ve filmech i hudbě. Lineární závěs tweeteru je znám jako LTS tweeter, s Linear Travel Suspension  je omezeno zkreslení a nastartovány detailní výkony. S použitím materiálu Kapton, který je velice lehký a tuhý, dochází k odpružení a poskytnutí vysoké účinnosti, včetně lepšího rozlišení a detailů. Další inovací jsou vysunuté měděné IMG woofery z grafitu. Díky IMG jsou výjimečně lehké a extra tuhé, tedy dovolují úžasnou nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením kužele. Existuje -li možnost spárování s reproduktorem LTS Tractrix Horn-Loaded, pak je zajištěna nejvyšší účinnost reproduktorů ve své třídě.

Co je dobré vědět

Kvalitní centr činí vysoce kvalitní kabinet a uzavřený design. Zesílená konstrukce MDF eliminuje vibrace skříně a vylepšuje akustickou přesnost, což uživatelům dává dokonalý zážitek z poslechu. Model R- 52C disponuje flexibilním umístěním s optimální basovou odezvou, bez ohledu na využívaný audio systém.

Klipsch R-51M

 • Mimořádné regálové reproduktory
 • 1" hliníkový LTS tweeter s Tractrix® Hornem
 • Jeden 6,5" IMG (Injection Molded Graphite) středobasový měnič
 • Bass-reflex skrze zadní port
 • Silná a flexibilní magneticky nasazovací mřížka
Výrobce Klipsch
Barva Černá
Vaše hodnocení