Klipsch R-625FA Dolby Atmos®

SKU
743878036183
-9%
Hodnocení:
100%
Akční cena 29 990 Kč Běžná cena 32 990 Kč
Skladem
Cena za pár

Sloupové Dolby Atmos® reproduktory

  • Vestavěný výškový (Height) kanál pro Dolby Atmos®
  • 1" hliníkový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix® Hornem
  • Hlavní kanál: 6,5" IMG (Injection Molded Graphite) středobasové měniče
  • Vrchní kanál: 5,25" IMG (Injection Molded Graphite)
  • Silná a flexibilní magneticky nasazovací mřížka

Skvělý stereofonní zvuk

Zbývající místo v interiéru může být vyplněno elegantními sloupovými reproduktory Klipsch Reference R-625FA Dolby Atmos. Jejich konstrukci doplňuje elevační kanál, integrovaný do horní části, sloupy tak dodávají nejen stereo zvuk směrem k posluchači, ale také odrážejí zvuk ze stropu. Konečný zážitek je impozantní.

Filmy a hudba v novém kabátě

Toužíte se vznést do nových, úchvatných výšek zvuku? Potom je Klipsch technologie reproduktorů vítána a je ideální k dosažení velmi působivého 360° Dolby Atmos poslechového zážitku. Akustický design Klipsch je motivován řízenou direktivitou a vysokým výkonem.

Technologické inovace

R-625FA jsou sloupy, disponující vysoce výkonným reproduktorem Dolby Atmos, integrovaným v horní části. S tímto vestavěným elevačním reproduktorem sloupy působí jako dokonale přizpůsobená sestava. Integrované reproduktorové terminály jsou umístěny na spodní straně skříně, v horní čelní části je situován 90° x 90° Tractrix Horn. Patentovaná exkluzivní technologie přináší energii, detaily a emoce živého hudebního zážitku s velmi čistým, přirozeným zvukem. LTS (Linear Travel Suspension) hliníkový výškový reproduktor omezuje zkreslení pro lepší, detailní výkon. Užitý materiál Kapton je extrémně lehký a pevný, k zavěšení tweeteru je vhodný.

Konstrukční design

Měděný 165 mm IMG (Injection Molded Graphite) basový reproduktor je komponent kuželovitého tvaru, výjimečně lehký a extrémně tuhý. Poskytuje vynikající nízkofrekvenční odezvu s minimálním rozpadem a zkreslením. Po spárování s LTS výškovým reproduktorem s Tractrix Hornem je zajištěna nejvyšší možná účinnost reproduktoru.Zadní Tractrix port se dokonale přizpůsobuje kabinetu a basovým reproduktorům, čímž vytváří ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením. Exkluzívním doplňkem reproduktorů je magnetická mřížka. Spolu s MDF stylovým užitým materiálem, odolným proti poškrábání, překvapuje elegantním, moderním vzhledem. Zesílená MDF konstrukce snižuje vibrace skříně a zlepšuje zvukovou přesnost.

Zvuk míří přímo k posluchačům

Každý z dvojice reproduktorů R-625FA Dolby Atmos je zárukou špičkového stereofonního zvuku mířícímu k posluchači, důležitou roli však hraje také zvuk odrážející se ze stropu, který je fascinujícím umocněním Dolby Atmos. Exkluzívní akustická technologie je největším pokrokem v domácím a kinematickém zvuku směrem od prostorového zvuku. Přidáním elevačních reproduktorů se zvuk dostane kamkoli v interiéru, takže posluchač získává pocit, že se nachází uprostřed akce. Bass-Reflex pomocí portů Tractrix se zadním odpalováním se stará o nízkofrekvenční pásmo, estetický dojem umocňuje silná, avšak pružná odnímatelná magnetická mřížka. Tractrix Horn Technology 90x90° zajišťuje, že vysokofrekvenční energie je zaměřena na posluchače a snižuje umělý reverb. Použitím všech unikátních technologických vymožeností zvuk získává na zřetelnosti, dynamičnosti a detailnosti jak u filmů, tak v hudbě.

Specifika a parametry

Vysunutí měděných IMG reproduktorů a spojovacích prvků, úhlové nožky, nízký profil mřížek a vinyl s dřevěným dekorem účinně napomáhají komplexnosti zvuku a dodávají reproduktoru R-625FA leštěný, moderní vzhled. Frekvenční rozsah hlavního kanálu je 38 – 21 000 Hz (+/- 3dB), s citlivostí 96 dB při 2,83 V / 1M.  Model disponuje rozměry 1017 x 240 x 439 mm a hmotností plných 22,2 kg. Dokonale přizpůsobená sestava působí absolutně kompaktně díky integrovaným reproduktorovým svorkám, umístěným na spodní straně skříně pro pohodlné a nenápadné připojení. Frekvenční odezva výškového kanálu odpovídá Dolby Atmos specifikaci, výkon je 75 W / 150 W a nominální impedance činí 8 Ohm.

 

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 165 mm / Vrchní kanál: 25 mm + 140 mm
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 38
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Dělící frekvence (Hz) 2000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 86
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální vstupní výkon (W) 400
Barva Černá
Šířka (mm) 240
Výška (mm) 1017
Hloubka (mm) 439
Hmotnost (kg) 22,2
Vaše hodnocení