Klipsch R-820F

SKU
743878036107
-4%
Hodnocení:
100%
Akční cena 24 990 Kč Běžná cena 25 990 Kč
Skladem

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

5%
Cena při zakoupení samostatně: 43 980 Kč
Takže ušetříme: 2 203 Kč
41 777 Kč

Klipsch R-820F

  • 1" hliníkový LTS ventilovaný tweeter s Hybrid Tractrix® Hornem
  • Duální 8" IMG (Injection Molded Graphite) středobasové měniče
  • Bass-reflex skrze zadní Tractrix® port
  • Silná a flexibilní magneticky nasazovací mřížka
  • cena za pár

 

Poslech na jedničku

Sloupy střední velikosti se snaží hudbu a akustické efekty povznést do nebeských výšin. Výškový kanál je situován v horní části kabinetů, přičemž reproduktor například reproduktor Dolby Atmos poskytuje nejen stereofonní zvuk směrem do poslechové místnosti, ale také odráží zvuk od stropu. Klipschem řízená direktivita a vysoký výkon nechybějí ve výčtu důležitých zásad společnosti pro akustický design po celá léta. To je důvod, proč je Klipsch ideálním reproduktorem špičkové zvukové scény, model R-820F nevyjímaje.

 

Všechno má svůj technologický základ

Firemní originální technologie jsou exkluzívní a dávají produktům Klipsch pevný základ, na kterém lze dále stavět a modifikovat. Nový systém tweeteru Tractrix Horn a využití hliníku coby materiálu výškového měniče přináší působivou špičkovou odezvu, větší rozšíření, dokonalejší zobrazování a silnější dynamiku. Tak se rodí nejčistší a nejpřirozenější zvuk.

 

LTS – Linear Travel Suspension

Tato inovativní technologie spočívá v lineárním cestovním závěsu, jenž minimalizuje zkreslení za účelem získat vylepšený, podrobnější výkon. Výškové měniče obohacené technologickou pomůckou LTS se stávají základní součástí vynikajících reproduktorů, přičemž na cestě k úspěchu jim pomáhá také nový ventilovaný Tweeter design, aby účinně eliminoval výskyt stojatých vln a nežádoucích frekvencí. Vše společně přispívá k lepším detailům a zřetelnosti při reprodukci vysokých frekvencí.

 

Konstrukční uzpůsobení a Tractrix Horn technologie

Perfektní přizpůsobení skříňce a basovým reproduktorům zajišťuje konstrukce a umístění základních komponentů, podporujících ideální proudění vzduchu s minimálním zkreslením. Designéři sází na měď a černou barevnost, zástupcem jsou grafitové (IMG) woofery - výjimečně lehké a extrémně tuhé poskytují minimální nízkofrekvenční odezvu s ideálním rozdělením a zkreslením. Při párování s reproduktorem LST Tractrix Horn-Loaded poskytují špičkovou kvalitu ve své třídě. Výzkumný oddíl výrobce sází divokou kartu na podobu zadního portu Tractrix, čímž vytváří ideální proudění vzduchu s eliminovaným zkreslením a turbulencí i při nejnižších frekvencích.

 

Moderní design s notnou dávkou exkluzivity

Referenční reproduktory svou elegancí zaujmou hned na první pohled. Jejich extenzivní spojovací prvky, úhlové nožky, magnetické mříže s nízkým profilem a dřevěné obložení odolné proti poškrábání poskytují zejména R-820F podlahovým reproduktorům leštěný, vysoce módní vzhled. Vizuální stránka kabinetů je dána konstrukčním designem, tedy zesílenou konstrukcí z materiálu MDF, což snižuje vibrace skříně pro méně slyšitelné zbarvení a vylepšuje přesnost zvuku. K dispozici je tedy dokonalý zážitek z poslechu, který je podpořen kvalitním zpracováním všech komponentů.

 

 

V čem spočívá unikátnost podlahových reproduktorů

Sloupy v elegantním balení poskytují jedno, co jim nelze upřít - intenzivní zvukový zážitek zejména díky své jedinečné, vzrůstající výšce. Ozvláštní tak stávající domácí interiér a audiofilům zprůhlední jistotu, sílu a věrnost zvuku, kterou poskytují právě Klipsch reproduktory s plným rozsahem. Stavba věží R-820F nutí své obecenstvo poslouchat více hudby, pro niž je nejdůležitější kvalita reproduktoru. Všechny vlastnosti nově vznikajícího zvuku jdou ruku v ruce s přesným zobrazováním, širokým dynamickým rozsahem, přičemž tónovou kvalitu lze přirovnat k jasnosti křišťálu a transparentní neutralitě. Výrobní společnost s vynikajícím renomé má ve svém portfoliu četné série špičkových audio forem, které získávají ocenění a obdiv veřejnosti po celém světě. Nevytvářejí nežádoucí kontrast kvality vůči ceně, reproduktorové soustavy této značky jsou v oblibě i v dosahu širokých vrstev audiofilské veřejnosti.

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 (hliníkový, Tractrix Horn) mm / Střední a nízké frekvence: 2 x 200 mm (IMG)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 35
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Dělící frekvence (Hz) 1700
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 97
Nominální vstupní výkon (W) 150
Maximální vstupní výkon (W) 600
Barva Černá
Šířka (mm) 277
Výška (mm) 1093
Hloubka (mm) 443
Hmotnost (kg) 24,5
Vaše hodnocení