CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Klipsch R6 ON EAR
Klipsch R6 ON EAR Klipsch R6 ON EAR Klipsch R6 ON EAR Klipsch R6 ON EAR

Klipsch R6 ON EAR

1 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Jsou lehká a nenápadná, pohodlně sedí na uších, a dokonce i na cestách jsou nositeli kvalitní a přesné hudební produkce. Komfortní dlouhodobé nošení, akustický zážitek a možnost pořídit si je za přijatelnou cenu je férovou nabídkou všem vážným zájemcům o sluchátka. Referenční typ R6 on-ear se opírá o revoluční technologie Klipsch, společnosti s cílem a filozofií.

Standard, který si necháte líbit

S praktickými zkušenostmi z produkce reproduktorů se americká společnost Klipsch jala dobýt svět sluchátek a má v tom docela jasno. Revoluční modely série Reference mají skvěle našlápnuto na cestu mezi uživatele, kteří ocení zcela jistě vynikající přednes a kompaktní provedení. Komfort na jedničku sluchátka přes uši nejenom slibují, ale také plní. Čistě minimalistický design a dostatečná ochrana elementárních částí zvyšuje odolnost a snižuje poruchovost.

Inovativní každým coulem

Sluchátkový set vyniká extrémní lehkostí a poskytuje maximální pohodlí. Okolí ušních pohárů je pak výrazně obohaceno o dostatek paměťové pěny, komfort posiluje také nastavitelný pásek z kůže. Úchvatná jsou v černém provedení, dají se jednoduše složit a ukládat do přiloženého užitečného pouzdra. Náušníky jsou velmi kvalitně provedeny a zkonstruovány tak, aby reprodukce byla co nejpřesnější, nejvyváženější, nejčistější, autentická a živá. Pohodlné náušníky jsou měkké, jemné a dost vysoké na to, aby eliminovaly vnější šum. Působí intenzivně a vyvíjejí adekvátní tlak na ucho, jenž nepůsobí bolest ani nepříjemné pocity ani při dlouhodobějším užívání.

Informace nejenom pro zasvěcené

Mezi zajímavé info náleží, jaké komponenty byly použity při výrobě monitorů – 40 mm reproduktor, Full Range KG-150 nabízejí precizní akustický proud, včetně plnohodnotných basů, čistých vokálů a detailních výšek. Frekvenční rozsah se pohybuje v pásmu 20 – 20 000 Hz, akustická citlivost je na hranici 110 decibelů, impedance dosahuje 32 Ohm. Vstupní konektor je 3,5 mm, užitková hmotnost pak 160, 3 g. Konektivní příslušenství skýtá plochý kabel, který je vylepšen a směřuje k větší odolnosti. Zároveň je konstruován tak, aby nedocházelo k zamotání a jednodušeji se sroloval. Jen tak, a v kvalitním obalu, ho lze přepravovat, přemísťovat, aniž by byl nějak poškozen či porušen.

Užijte si akustický obraz oblíbeného hudebního žánru​

Každý milovník hudby nebo nadšenec pro osobitý hudební žánr má představu o dokonalém zařízení, se kterým si bude užívat hudební produkci té nejvyšší kvality i doma, v soukromí, v zaměstnání, na chalupě, na dovolené, ve fit-centru nebo jinde a při rozmanitých činnostech. Jenomže zařídit souhru kvalitního modelu s dobrou cenou je obvykle úkol nadlidský. Splnitelný je však pro ty, kdož znají Klipsch, kdo vědí co je to Reference a R6, kteří poznají rozdíly mezi in-ear a on-ear sluchátky. Potom je zcela reálná možnost stát se spokojeným uživatelem a majitelem jedinečných sluchátek z dílny, která má 70 leté zkušenosti, opírající se o reálný výzkum. Její výsledky se poté promítají do žádoucích a oblíbených sluchátek s unikátní konstrukcí z velmi kvalitních materiálů a s ideálními vlastnostmi, schopnostmi, designem, výkonem, vzhledem, povrchovou úpravou. Zkrátka měla by být stvořena k bezvadnému užívání bez kompromisů tak, aby je se zájmem uvítala většinová část klientů, čekajících na dokonalý produkt. Využití, konektivita, používání, mobilita a schopnost vyjít vstříc moderní mladé generaci nemusí být jenom planým pojmem, ale skutečností.

Technické parametry:

  • Typ sluchátek: Na uši
  • Konstrukce: Uzavřená
  • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
  • Citlivost: 110 dB
  • Hmotnost: 160,3 g
  • Impedance: 32 Ω

Recenze Klipsch R6 ON EARPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch R6 ON EAR

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 110 dB
Mikrofon
Barva Černá