DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Klipsch R6 ON EAR
Klipsch R6 ON EAR Klipsch R6 ON EAR Klipsch R6 ON EAR Klipsch R6 ON EAR

Klipsch R6 ON EAR

1 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Jsou lehká a nenápadná, pohodlně sedí na uších, a dokonce i na cestách jsou nositeli kvalitní a přesné hudební produkce. Komfortní dlouhodobé nošení, akustický zážitek a možnost pořídit si je za přijatelnou cenu je férovou nabídkou všem vážným zájemcům o sluchátka. Referenční typ R6 on-ear se opírá o revoluční technologie Klipsch, společnosti s cílem a filozofií.

Standard, který si necháte líbit

S praktickými zkušenostmi z produkce reproduktorů se americká společnost Klipsch jala dobýt svět sluchátek a má v tom docela jasno. Revoluční modely série Reference mají skvěle našlápnuto na cestu mezi uživatele, kteří ocení zcela jistě vynikající přednes a kompaktní provedení. Komfort na jedničku sluchátka přes uši nejenom slibují, ale také plní. Čistě minimalistický design a dostatečná ochrana elementárních částí zvyšuje odolnost a snižuje poruchovost.

Inovativní každým coulem

Sluchátkový set vyniká extrémní lehkostí a poskytuje maximální pohodlí. Okolí ušních pohárů je pak výrazně obohaceno o dostatek paměťové pěny, komfort posiluje také nastavitelný pásek z kůže. Úchvatná jsou v černém provedení, dají se jednoduše složit a ukládat do přiloženého užitečného pouzdra. Náušníky jsou velmi kvalitně provedeny a zkonstruovány tak, aby reprodukce byla co nejpřesnější, nejvyváženější, nejčistější, autentická a živá. Pohodlné náušníky jsou měkké, jemné a dost vysoké na to, aby eliminovaly vnější šum. Působí intenzivně a vyvíjejí adekvátní tlak na ucho, jenž nepůsobí bolest ani nepříjemné pocity ani při dlouhodobějším užívání.

Informace nejenom pro zasvěcené

Mezi zajímavé info náleží, jaké komponenty byly použity při výrobě monitorů – 40 mm reproduktor, Full Range KG-150 nabízejí precizní akustický proud, včetně plnohodnotných basů, čistých vokálů a detailních výšek. Frekvenční rozsah se pohybuje v pásmu 20 – 20 000 Hz, akustická citlivost je na hranici 110 decibelů, impedance dosahuje 32 Ohm. Vstupní konektor je 3,5 mm, užitková hmotnost pak 160, 3 g. Konektivní příslušenství skýtá plochý kabel, který je vylepšen a směřuje k větší odolnosti. Zároveň je konstruován tak, aby nedocházelo k zamotání a jednodušeji se sroloval. Jen tak, a v kvalitním obalu, ho lze přepravovat, přemísťovat, aniž by byl nějak poškozen či porušen.

Užijte si akustický obraz oblíbeného hudebního žánru​

Každý milovník hudby nebo nadšenec pro osobitý hudební žánr má představu o dokonalém zařízení, se kterým si bude užívat hudební produkci té nejvyšší kvality i doma, v soukromí, v zaměstnání, na chalupě, na dovolené, ve fit-centru nebo jinde a při rozmanitých činnostech. Jenomže zařídit souhru kvalitního modelu s dobrou cenou je obvykle úkol nadlidský. Splnitelný je však pro ty, kdož znají Klipsch, kdo vědí co je to Reference a R6, kteří poznají rozdíly mezi in-ear a on-ear sluchátky. Potom je zcela reálná možnost stát se spokojeným uživatelem a majitelem jedinečných sluchátek z dílny, která má 70 leté zkušenosti, opírající se o reálný výzkum. Její výsledky se poté promítají do žádoucích a oblíbených sluchátek s unikátní konstrukcí z velmi kvalitních materiálů a s ideálními vlastnostmi, schopnostmi, designem, výkonem, vzhledem, povrchovou úpravou. Zkrátka měla by být stvořena k bezvadnému užívání bez kompromisů tak, aby je se zájmem uvítala většinová část klientů, čekajících na dokonalý produkt. Využití, konektivita, používání, mobilita a schopnost vyjít vstříc moderní mladé generaci nemusí být jenom planým pojmem, ale skutečností.

Technické parametry:

  • Typ sluchátek: Na uši
  • Konstrukce: Uzavřená
  • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
  • Citlivost: 110 dB
  • Hmotnost: 160,3 g
  • Impedance: 32 Ω

Recenze Klipsch R6 ON EARPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Kamil
04.01.2020

Velmi kvalitní sluchátka za tuto cenu

Trvalo pár hodin, než se rozehrály. Jsou velmi pohodlná, zvukově neutrální s dostatkem basů, plnohodnotné středy a jasné nezkreslené výšky. Objevíte množství detailů v nahrávce i slušný prostor předozad. Jsou lepší než moje stávající Audio Technica ATH TAD 400.

Doporučuji !!!!

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch R6 ON EAR

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 110 dB
Mikrofon
Barva Černá