CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch Reference R-10SW
Klipsch Reference R-10SW Klipsch Reference R-10SW Klipsch Reference R-10SW Klipsch Reference R-10SW Klipsch Reference R-10SW

Klipsch Reference R-10SW

8 490,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Subwoofer lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

 

K sérii modelů, jež lze sjednotit a zahrnout pod společný název Reference, náleží i ten, bez něhož by hudba nebyla takovou hudbou, jakou ji znají tisíce milovníků hifi světa a náročných uživatelů zvukové techniky. Aktivní subwoofer je sice menším ze dvou v téže kategorii, ale jeho výkon, odezva, parametry, kvalita a cena je více než zajímavá.

 

K čemu potřebujeme subwoofer

V celé šíři hifi sestav zaujímá význačné místo nízkofrekvenční jednotka, která má za úkol zaplnit nižší spektra a postarat se tak o basy, potažmo zajistit, aby zvuk nebyl plochý, ochuzený o hloubky. Jedině se subwooferem dokáže zvuk rozrazit ticho a pořádně zatřást s okenními tabulkami. Basové pásmo ke sloupovým či regálovým setům patří stejně jako podšálek k hrníčku, bez subbasové jednotky není výsledek úplný a dojem úžasný.

 

Rozměrově nenáročný přítel

Svou nevelkou masivní skříní z dřevovláknitého materiálu určitě nezabere místo, ba naopak mnohem větší účinky v akustickém proudu umí přinést. Svojí výškou 368 mm, hloubkou 417 mm a široký právě 318 mm připomíná minimalistický kousek nábytku, avšak stolička na sezení to není. Díky kvalitnímu vyztužení je jeho hmotnost vyšší než 11 kg. Hranatý design, nadčasová malá černá „róba“ a užitečné ovládání nepřijde nazmar. Tento kvalitní model je z produkce americké firmy Klipsch, která začala díky svému zakladateli, se kterým má shodné jméno, s výzkumem a bádáním již v roce 1946. Léta výzkumů, návrhů, zkušeností se zúročila a její výsledky jsou vidět postupně na všech sériích, jejichž kvalita díky inovativním nápadům i modernějším a vyspělejším technologiím stále vzrůstá.

 

Co všechno o něm nevíte

Aktivní subwoofer R-10SW s integrovaným zesilovačem má navrch svým 300 W výkonem. Hodí se k regálovým nebo sloupovým reproduktorovým soustavám sérií Reference, Quintet, Gallery, ideálně pro systémy domácího kina, kde je kvalitní a vytříbený poslech doslova žádoucí. Basový měnič s vysokým zdvihem o průměru 250 mm vévodí čelní stěně kabinetu, zadní stěna je pak osazena bass-reflexovým nátrubkem. Zde je situována i veškerá řídící elektronika. Frekvenční rozmezí se pohybuje mezi 32 až 120 Hz, s dělící nastavitelnou frekvencí 40 – 120 Hz. Kontrolka on – off je automatická, přičemž v pohotovostním režimu šetří energii, zapojení je klasické (viz nízkoúrovňový cinch konektor) a napájení je 230 V/ 50 Hz.

 

Reference na Klipsch Reference

Většinou jsou stručná, ale i obsáhlá a podrobná pojednání o funkčnosti toho kterého výrobku na trhu s elektronikou poměrně dobrou nápovědou, který z modelů si vybrat k ozvučení či k doplnění ozvučení. Je tomu tak i při výběru sub-basové jednotky, jež zaručí posluchači jeho celkový, první i konečný dojem, jeho spokojenost, díky které se může ventilovat právě tímto směrem. Vyspělá zvuková technika, užití kvalitních materiálů, součástek, spojů, kabeláže dává hifi světu avízo, že právě tudy vede cesta za spolehlivým, stabilním, vyváženým a komunikativním akustickým proudem. Vsadíme-li na zvučnou značku, většinou skutečně získáme, vsadíme-li na osobní intuici, dojem, tradici a zkušenosti vyspělé společnosti, na příkladné recenze, které svědčí o bezproblémovém užívání produktu, vyhrajeme. Ve hře je totiž kompaktně vyvážený model, díky němuž je sledování akčních filmů i poslech muzikálů či oblíbené hudby opravdovým, kulturním zážitkem, hodným moderního člověka 21. století.

 

Parametry a specifikace:

 • Aktivní subwoofer Klipsch R-10SW
 • Konstrukce: basový reproduktor osazený do přední strany ozvučnice, basreflexový nátrubek je vyústěný na zadní straně nad řídící elektronikou
 • Reproduktor:  250 mm
 • Výkon:  150/300 W
 • Frekvenční rozsah:  32 – 120 Hz
 • Dělící frekvence:  40 – 120 Hz, nastavitelná
 • Napájení: 230 V/ 50 Hz
 • Příkon: standby ˂ 0,5 W
 • Rozměry: 318 x 368 x 417 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 11,6 kg
 • Cena za kus

 

Rozbalení subwooferu Klipsch R-10SWPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Ivan
30.05.2017

super

spĺňa presne to, čo som očakával v menšej miestnosti

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Reference R-10SW

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 40 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 120 Hz
Barva Černá
Šířka (mm) 318 mm
Výška (mm) 368 mm
Hloubka (mm) 417 mm
Hmotnost (kg) 11,6 kg