CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch Reference R-112SW
Klipsch Reference R-112SW Klipsch Reference R-112SW Klipsch Reference R-112SW

Klipsch Reference R-112SW

Běžná cena: 16 990 Kč

Special Price 14 690 Kč

Dostupnost: Není skladem


Popis

V sérii Reference vlajkové lodi Klipsch najdeme mezi subwoofery R-115SW a R-110SW typ prostřední velikosti, který je dostačujícím ozvučným sub-basovým modulem. Disponuje předním bassreflexem a překvapivým výkonem. Více než dobrá basová odezva odpovídá interiérům zhruba středně velké rozlohy. Je ideální pro doplnění setu domácího kina, evokuje kvalitní a plnohodnotný poslech pro všechny náročnější uživatele.

 

 • Aktivní subwoofer Klipsch R-112SW:
 • Konstrukce: basový reproduktor osazený do přední strany ozvučnice a pod basreflex
 • Zesilovač: plně digitální
 • Reproduktor: 300 mm
 • Výkon: 300/600 W
 • Frekvenční rozsah: 24 – 125 Hz
 • Dělící frekvence: 40 – 120 Hz, nastavitelná
 • Napájení: 230 V/ 50 Hz
 • Příkon: standby ˂ 0,5 W
 • Rozměry: 394 x 414 x 464 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 22,1 kg

 

Digitální zesílení

Síla této sub-basové jednotky spočívá ve vestavěném digitálním All-zesilovači s dynamickým výkonem 600 W. Už podle názvu modulu rozpoznáme, že slouží k zesílení vstupního signálu či jeho úrovně na žádanou hodnotu. Se zesíleným zvukem reprosoustavy dochází i ke zlepšení kvality reprodukovaného projektu. Celková kvalita akustického proudu závisí ale také na ozvučnici a jejich vlastnostech. Proto je velmi důležité, jakým způsobem a hlavně z čeho se vyrábějí reproduktorové skříně, jak je ošetřena rezonance, potažmo i možné šumy, nepřesnosti.

 

Klasická subwooferová konstrukce

Stejně jako ostatní referenční sub-woofery této podařené série, také R-112SW vychází z konstrukčních zkušeností a vědeckých podkladů společnosti Klipsch. Kabinet je klasického tvaru ze pevněných dřevovláknitých MDF desek s dýhováním v černé barvě. Patentovaný geometricky vyřešený interiér skříně eliminuje nízkofrekvenční šumy, kompaktní povrchová polymerová fólie s designem kartáčovaného kovu napomáhá k odolnosti proti vnějším vlivům.

 

Originální výbava

Tím nejdůležitějším pro hutný basový základ na modelu je nízkofrekvenční měnič, který se nachází v čelní části konstrukce, hned nad bassreflexovou štěrbinou. Cerrametallic basový reproduktor s vysokým zdvihem o průměru 300 mm je překvapivě lehké konstrukce, ale je velmi pevný, poskytující minimální zkreslení. Zadní panel je osazen řídícími prvky a prvky nastavení, včetně plynulého nastavování dělící frekvence. Samozřejmostí je automatické zapínání, vypínání (pohotovostní režim znamená nižší spotřebu energie), a LED indikátor na předním panelu. Možnost zapojení je klasicky přes dvojici konektorů RCA cinch, bezdrátově pak při pořízení adaptéru WA-2. Všechny použité systémy a technologie pracují ruku v ruce na dosažení co nejlepších akustických výsledků, což tento model činí spolehlivým a žádaným. Hodí se k doplnění nejrůznějších sestav domácího kina, protože je schopen bez výhrad zajistit plnohodnotný akustický zážitek.

 

Doplněk moderního interiéru

Subwoofer z řady Premiere umí dodržet to, co slibuje ve svém „rodném listě“. Stane se součástí celku, se kterým lze bez potíží dosáhnout audiofilských vrcholů. Mimořádně podařený poslechový dojem lze získat nejenom při produkcích koncertních těles, ale i sólové party a jednoduché linie získají prostorový rozměr při použití kvalitního ozvučovacího setu. Stejně tak si mohou milovníci filmu prožít skoro na vlastní kůži veškeré zvukové efekty, protože budou dokonale vtaženi do děje. Rozlišení jednotlivých hudebních i efektových sekcí, podtržené autentickým přednesem, unikátním výkonem spojeným s lidským vnímáním, které intuitivně pracuje na plné obrátky, přivede každého uživatele až do samotného centra zvukového přednesu. Vezmeme-li v potaz i estetické hledisko zpracování tohoto špičkového wooferu, pak nezbude než právě o něho rozšířit domácí akustický aparát, protože designově je velmi povedený a skvěle zapadne do nejrůznějšího typu interiéru. Černě sladěný kabátek mu dodává potřebné charisma, takže i tady platí, že trendy reproduktorová soustava vypovídá cosi také o charakteru jeho uživatelů. Věnovat výběru správného, prostoru i uživatelům adekvátního ozvučení dostatek času a energie, jakožto do dlouhodobé investice, se skutečně vyplatí.

 

Recenze Klipsch R-SW112Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Reference R-112SW

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 24 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 125 Hz
Barva Černá
Šířka (mm) 394 mm
Výška (mm) 414 mm
Hloubka (mm) 464 mm
Hmotnost (kg) 22,1 kg