CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch Reference R-115SW
Klipsch Reference R-115SW Klipsch Reference R-115SW

Klipsch Reference R-115SW

21 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 187 980 Kč
Ušetříte: 5 990 Kč
181 990 Kč

Popis

Hledáte model sub-basové jednotky se samými superlativy? Společnost Klipsch přichází v modelové řadě Reference hned s několika. Ale takový, jaký se může pyšnit největší velikostí, výkonem a aktivitou, je jenom jeden – R-115SW. Jeho místo je ve velkých a větších prostorech, basová odezva nemá obdoby a proto je potřeba ho brát vážně.

 

 • Aktivní subwoofer Klipsch R-115SW:
 • Konstrukce: basový reproduktor osazený do přední strany ozvučnice a pod basreflex
 • Zesilovač: plně digitální
 • Reproduktor: 380 mm
 • Výkon: 400/800 W
 • Frekvenční rozsah: 18 – 125 Hz
 • Dělící frekvence: 40 – 120 Hz, nastavitelná
 • Napájení: 230 V/ 50 Hz
 • Příkon: standby ˂ 0,5 W
 • Rozměry: 496 x 546 x 566 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 34,2 kg

 

Sofistikovaný a nepostradatelný

Obří model o rozměrech 496 x 546 x 566 mm a jeho hmotnost, vyšší než 34 kg, nenechá na pokoji otázku Kam s ním. Mohutná, pevná a stabilní skříň, zkonstruovaná z dřevovláknitých desek, které svými vlastnostmi znamenají kvalitní základnu pro dostatečně velký reproduktor, zesilovač i bassreflex. S modifikovaným vzhledným saténovým podstavcem pak působí seriózním až charismatickým dojmem, jenž je podpořen velkým zájmem o tento kvalitní aktivní subwoofer.

 

Co vše skrývá ozvučnice

Typizovaný, klasický tvar kabinetu s vnitřním vyztužením je z leštěného černého polymeru s designem a úpravou kartáčovaného kovu. V přední straně ozvučnice se nachází basový reproduktor o průměru 380 mm s vysokým zdvihem, který se stará o vynikající odezvu, a bassreflexový rezonátor. Zadní strana je osazena elektronikou a veškerými nastavitelnými prvky, včetně plynule stavitelné dělící frekvence (40 – 120 Hz). All - digitální vestavěný zesilovač je synonymem dostatečně velkého výkonu (800 W), jenž je předpokladem neošizeného a pravdivého prožitku ať už z hudební či filmové produkce. S jeho pomocí má zvuk grády a prostor je naplněn až po strop vyváženým akustickým proudem s basovým základem, náruživými reálnými a živými středy až po křišťálově čisté, jasné a zřetelné výšky. Způsobem, kterým umí subwoofer probudit lidské smysly, se zapíše na stránky bezkonkurenčních výrobků, které doma prostě nelze ničím nahradit.

 

Klady, které zkušeného potěší

Tento sub-basový modul disponuje automatizovaným on – off ovladačem, který v pohotovostním režimu nespotřebuje téměř žádnou energii. Klasické zapojení je možné přes nízkoúrovňový cinch konektor. Frekvenční odezva dosahující úrovně od 18 do 125 Hz je typická pro přenos nízkých frekvencí, dokonale zpracované basy potěší zkušeného hifistu i audiofila amatéra. Zaposlouchat se do tajů hudby, vyznat se v labyrintu akustického proudu, trefit ze spletitých začarovaných efektů filmového plátna a rozlišit všechny, byť sebemenší a titěrné nuance zvukových přechodů je nyní možné. Rezonanci odzvonilo, falešný nádech s novými technologiemi vymizel, světlo světa spatřuje série Reference, vyvinutá společností, která pracuje na svých patentech, výzkumech a inovacích již od roku 1946. Díky zakladateli, Paulu W. Klipschovi, získala americká společnost Klipsch se svými řadami produktů jasné místo na viditelných postech žebříčku hodnocení současné novodobé elektroniky.

 

Dáme si do bytu…

Velký moderní byt nebo prostorný dům, komerční a propagační interiéry i veřejné prostory mají jednu výhodu – s Klipschem bude vždy všechno řečené, hrané, produkované velmi dobře slyšet. Ba co víc, tuto samozřejmost hravě předčí fakt prožitého jedinečného vjemu, který jen můžeme autenticky uchopit formou celosmyslového lidského vnímání tělem i duší. Jemné a sotva slyšitelné nuance najdou cestičky a projdou všemi vlásečnicemi našeho těla, přičemž umějí, chtějí a dokáží v nás zanechat nesmazatelnou emotivní stopu. Při zaváhání, zda si pořídit či nepořizovat subwoofer, není možná od věci poradit se s odborníky nebo vybrané aplikované varianty jednoduše vyzkoušet v praxi. To, co nás osloví a nesmazatelně ovlivní, je to pravé „ořechové“.

 

Ukázka subwoofer Klipsch R-115SwPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Reference R-115SW

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 18 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 125 Hz
Barva Černá
Šířka (mm) 496 mm
Výška (mm) 546 mm
Hloubka (mm) 566 mm
Hmotnost (kg) 34,2 kg

Doporučujeme