CZ: +420 721 123 123

SK: +421 919 200 300

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

Klipsch Reference R-25C

Další obrázky

Klipsch Reference R-25C

5 990,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 47 460,00 Kč
Ušetříte: 2 400,00 Kč
45 060,00 Kč

Popis

Můžete být například šťastnými majiteli reproduktorové sestavy Reference 28F, Reference 26F nebo Reference 15M od renomované americké společnosti se specializací na výrobu reproduktorů, Klipsch. A dosud jste neměli pojetí o existenci centrálního reproduktoru, který můžete využít k rozšíření i jiného, stávajícího kino systému. Proč tedy nevyužít nabízející se možnosti a pořídit si unikátní středovou reprosoustavu R-25C?

Sledování filmů v pohodlí domova

V době všemožných vynálezů a výdobytků technického světa si rádi hovíme v pohodlí domova, obklopeni kvalitní aparaturou, která umí vytvořit v libovolném interiéru atmosféru kinosálu. Ovšem pokud dosavadnímu ozvučení chybí centr, možná bude akustický výsledek trpět menšími vadami na kráse. Pro zájemce o poslech rozmanitých hudebních žánrů, ale také pro převážnou většinu obdivovatelů filmového umění je centrální reproduktorová soustava nepostradatelným modelem, bez kterého zvuk je zvukem pouze z poloviny.

Co nám říkají specifikace

V jazyce veskrze technickém je zajímavou informací o centrálním modelu série Reference 25C, že jeho konstrukce je uzavřená a dvoupásmová. Ozvučná skříň disponuje 25 mm výškovým reproduktorem Linear Travel Suspension (LTS) s titanovou kalotou, který je vyroben v rámci technologie Tractrix Horn. Dále se v přední stěně skříně nacházejí dva 135 mm basové měniče s měděnou membránou. Reprosoustava pracuje ve frekvenčním pásmu od 82 do 23 000 Hz, přičemž dělící frekvenční hranou je úroveň 1 800 Hz. Údaje o akustické citlivosti zmiňují až 98 decibelů, impedanční hodnota činí 8 Ohm. Při pořízení zesilovače je doporučen typ s výkonem 30 – 150 W.

Není skříňka jako skříňka

Tahle skříň je skutečně hrací, ale nikoli na klíček. Její stěny tvoří pevný, dřevovláknitý bezešvý materiál s kvalitní povrchovou úpravou v černém odstínu z kartáčovaného polymeru. Elegantní a univerzálně pojatý vzhled ji předurčuje k širokospektrému využití. Se svými rozměry 503 x 192 x 164 mm a hmotností něco přes 7 kg se řadí ke skupině modulů, které lze jednoduše umístit na dané a předem určené místo přímo do centra dění. Pevná a stabilní, vysoce efektivní konstrukce eliminuje rezonanční nedostatky a nežádoucí šumy, včetně případných vibrací, a dává průchod lepšímu výkonu za užití menšího přísunu, respektive spotřeby energie.

Blíže o patentované technologii

Použitá technologie Tractrix Horn 90 x 90 je patentem společnosti Klipsch. Je založena na přepracování hornové technologie – výškový reproduktor je usazený v nově zpracovaném systému, kdy kruhové výchozí hrdlo je převedeno a spárováno ke čtyřem čtvercovým stranám vyústění hornu. Ruku v ruce s novodobou technologií jde lepší dynamičnost, rozšíření oblasti poslechu a celkově kvalitnější kompaktní akustický obraz, který lidské vnímání přijímá jako prostorově plnější a barvitější.

Působivá hudba i úchvatně ozvučené filmy

Velké procento uživatelů u centrální reprosoustavy ocení obzvláště precizní zpracování a výběr kvalitních materiálů. S technologiemi nové doby a pokrokovým designem, včetně estetického uchopení a s řadou dalších kladných vlastností, které vyplynuly z letitého vylepšování na základě inženýrských výzkumů, se ke spotřebitelům dostává produkt vynikající kvality, zejména v poměru s nízkou cenou, který šlape na paty centrům zvučných značek. Reference, recenze a kladná hodnocení nemají však takovou váhu jako skutečný a na vlastní kůži prožitý přednes akustického proudu, plného vyvážených basů, středů a výšek tak, aby poslech byl nejenom úchvatný, ale také příjemný a neunavující.

Parametry a specifikace:

 • Centrální reproduktor R-25C:
 • Konstrukce: 2pásmová uzavřená
 • Výškový měnič: kalota 25 mm (Tractrix® Horn)
 • Basový měnič: 2x 135mm
 • Maximální příkon: 100 W RMS / 400 W ve špičce
 • Doporučený výkon zesilovače: 30 – 150 W
 • Citlivost: 98 dB
 • Impedance: 8 ohm
 • Frekvenční rozsah: 82 – 23 000 Hz (± 3dB)
 • Dělící frekvence: 1800 Hz
 • Rozměry: 503 x 192 x 164 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 7,3kg
 • Reproterminály: šroubovací
 • Cena za kus


Poradna (1)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

 • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.


Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je vhodná tato kombinace nebo použít něco jiného v této ceně,místnost 18m2?: Klipsch Reference R-15M, Klipsch Reference R-25C, Klipsch Reference R-12SW, Klipsch Reference R-12SW, Onkyo TX-SR373
12. března 2017
O:
Dobrý den, do 18m2 Vám bude pohodlně stačit jen 1x subwoofer Klipsch Reference R-12SW. 2x je zbytečnost. Mmj. ten set je dobrý, jak jste ho vybral, jen Onkyo má výstup jen na 1x subwoofer, tedy ten druhý je nejen zbytečný, ale ani nepůjde připojit. Zdraví Jan Čala
Luxusní elektronika odpověděl 13. března 2017


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Reference R-25C

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Citlivost 98 dB
Frekvenční odezva od (Hz) 82 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 23000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Maximální výkon (W) 400 Watt
Počet pásem 2
RMS výkon (W) 100 Watt
Barva Černá
Šířka (mm) 503 mm
Výška (mm) 192 mm
Hloubka (mm) 164 mm
Hmotnost (kg) 7,3 kg

Doporučujeme