CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch Reference R-25C
Klipsch Reference R-25C Klipsch Reference R-25C Klipsch Reference R-25C Klipsch Reference R-25C

Klipsch Reference R-25C

5 490 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 43 460 Kč
Ušetříte: 2 200 Kč
41 260 Kč

Popis

Můžete být například šťastnými majiteli reproduktorové sestavy Reference 28F, Reference 26F nebo Reference 15M od renomované americké společnosti se specializací na výrobu reproduktorů, Klipsch. A dosud jste neměli pojetí o existenci centrálního reproduktoru, který můžete využít k rozšíření i jiného, stávajícího kino systému. Proč tedy nevyužít nabízející se možnosti a pořídit si unikátní středovou reprosoustavu R-25C?

Sledování filmů v pohodlí domova

V době všemožných vynálezů a výdobytků technického světa si rádi hovíme v pohodlí domova, obklopeni kvalitní aparaturou, která umí vytvořit v libovolném interiéru atmosféru kinosálu. Ovšem pokud dosavadnímu ozvučení chybí centr, možná bude akustický výsledek trpět menšími vadami na kráse. Pro zájemce o poslech rozmanitých hudebních žánrů, ale také pro převážnou většinu obdivovatelů filmového umění je centrální reproduktorová soustava nepostradatelným modelem, bez kterého zvuk je zvukem pouze z poloviny.

Co nám říkají specifikace

V jazyce veskrze technickém je zajímavou informací o centrálním modelu série Reference 25C, že jeho konstrukce je uzavřená a dvoupásmová. Ozvučná skříň disponuje 25 mm výškovým reproduktorem Linear Travel Suspension (LTS) s titanovou kalotou, který je vyroben v rámci technologie Tractrix Horn. Dále se v přední stěně skříně nacházejí dva 135 mm basové měniče s měděnou membránou. Reprosoustava pracuje ve frekvenčním pásmu od 82 do 23 000 Hz, přičemž dělící frekvenční hranou je úroveň 1 800 Hz. Údaje o akustické citlivosti zmiňují až 98 decibelů, impedanční hodnota činí 8 Ohm. Při pořízení zesilovače je doporučen typ s výkonem 30 – 150 W.

Není skříňka jako skříňka

Tahle skříň je skutečně hrací, ale nikoli na klíček. Její stěny tvoří pevný, dřevovláknitý bezešvý materiál s kvalitní povrchovou úpravou v černém odstínu z kartáčovaného polymeru. Elegantní a univerzálně pojatý vzhled ji předurčuje k širokospektrému využití. Se svými rozměry 503 x 192 x 164 mm a hmotností něco přes 7 kg se řadí ke skupině modulů, které lze jednoduše umístit na dané a předem určené místo přímo do centra dění. Pevná a stabilní, vysoce efektivní konstrukce eliminuje rezonanční nedostatky a nežádoucí šumy, včetně případných vibrací, a dává průchod lepšímu výkonu za užití menšího přísunu, respektive spotřeby energie.

Blíže o patentované technologii

Použitá technologie Tractrix Horn 90 x 90 je patentem společnosti Klipsch. Je založena na přepracování hornové technologie – výškový reproduktor je usazený v nově zpracovaném systému, kdy kruhové výchozí hrdlo je převedeno a spárováno ke čtyřem čtvercovým stranám vyústění hornu. Ruku v ruce s novodobou technologií jde lepší dynamičnost, rozšíření oblasti poslechu a celkově kvalitnější kompaktní akustický obraz, který lidské vnímání přijímá jako prostorově plnější a barvitější.

Působivá hudba i úchvatně ozvučené filmy

Velké procento uživatelů u centrální reprosoustavy ocení obzvláště precizní zpracování a výběr kvalitních materiálů. S technologiemi nové doby a pokrokovým designem, včetně estetického uchopení a s řadou dalších kladných vlastností, které vyplynuly z letitého vylepšování na základě inženýrských výzkumů, se ke spotřebitelům dostává produkt vynikající kvality, zejména v poměru s nízkou cenou, který šlape na paty centrům zvučných značek. Reference, recenze a kladná hodnocení nemají však takovou váhu jako skutečný a na vlastní kůži prožitý přednes akustického proudu, plného vyvážených basů, středů a výšek tak, aby poslech byl nejenom úchvatný, ale také příjemný a neunavující.

Parametry a specifikace:

 • Centrální reproduktor R-25C:
 • Konstrukce: 2pásmová uzavřená
 • Výškový měnič: kalota 25 mm (Tractrix® Horn)
 • Basový měnič: 2x 135mm
 • Maximální příkon: 100 W RMS / 400 W ve špičce
 • Doporučený výkon zesilovače: 30 – 150 W
 • Citlivost: 98 dB
 • Impedance: 8 ohm
 • Frekvenční rozsah: 82 – 23 000 Hz (± 3dB)
 • Dělící frekvence: 1800 Hz
 • Rozměry: 503 x 192 x 164 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 7,3kg
 • Reproterminály: šroubovací
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Reference R-25C

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 82 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 23000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 98 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 503 mm
Výška (mm) 192 mm
Hloubka (mm) 164 mm
Hmotnost (kg) 7,3 kg

Doporučujeme