DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Klipsch Reference R-26F
Klipsch Reference R-26F Klipsch Reference R-26F Klipsch Reference R-26F Klipsch Reference R-26F Klipsch Reference R-26F

Klipsch Reference R-26F

Prodej produktu byl ukončen
Litujeme, ale tento produkt byl vyprodán
Jako alternativu bychom Vám rádi nabídli:

Popis

Řadíte-li se k těm, kteří si také zamilovali rock, hard rock, metal, jazz nebo jiný oblíbený hudební žánr, rozplývat se budete právě nad dokonale štíhlým a elegantním sloupovým reproduktorovým setem, který dodá vašim milovaným skladbám, ale i celým koncertům velký, plnohodnotný, energetický zvuk. S vyspělými technologiemi americké produkce je nyní na řadě dvoupásmová reproduktorová soustava s čelně zabudovaným bassreflexem.

 

Kde se vzala, tu se vzala…

Na světě je už hezkou řádku let. Již v roce 1946 ji založil v americkém Brooklynu jeden hloubavý průkopník lepšího zvuku a modernějších akustických výrobků – Paul Wilbur Klispch se svým týmem inženýrů. Společnost Klipsch stojí za prvními reproduktory, sluchátky a později i za úžasnými, progresivními technologiemi, jenž její modely vyšvihly rázem do první linie trhu, mezi špičkové zboží. Starší série byly postupně vylepšovány a modifikovány, úpravami a přepracováním hornů vznikla například vynikající inovativní Tractrix Horn Technology 90 x 90, která si pohrála s kulatým okrajem reproduktoru, rozvedeným posléze do čtyřhranného vyústění. Výsledný efekt je více než prokazatelný – zvuk efektivnější, dynamika hutnější, jasná a zřetelná produkce vysokých frekvencí, mířených přímo k posluchači.

 

Dopřejte si autentický akustický zážitek

V kvalitně zpracovaném, pevném těle repro skříní, k jejichž výrobě byly využity dřevovláknité desky MDF, jsou zabudovány měniče – dvojice basových 165 mm měničů měděných a výškový 25 mm Linear Travel Suspension měnič s kalotou z titanu. Tento tweeter navíc sídlí v novém hornovém objektu Tractrix Horn, kde je kruhové hrdlo rozvedeno a spárováno se čtyřmi hranami reproduktoru hranatého tvaru. Bassreflexový nátrubek je vyveden do čelní strany ozvučnice, takže nic nebrání možnostem sloupy zasunout do nejzazších míst v interiéru, až ke zdi. Šroubovací reprokonektory jsou osazeny na zadní stěně, s nabídkou zapojení ve formátu Bi-wiringu a Bi-ampingu.

 

Specifika, která jsou důležitá

Reproduktorové kabinety jsou 991 mm vysoké, 198 mm široké, sahají do hloubky 345 mm a váží plných 19 kg. Desky z dřevovláken jsou základem konstrukce, vnitřní vyztužení navíc je znát – výsledným efektem je stabilita i čistý zvukový projev bez zkreslení a rezonancí. RMS výkon o 100 W předčí mnohanásobně maximální – špičkový výkon, který se pyšní hodnotou, až 400 W. Frekvenční rozsah se pohybuje v rázu 38 – 24 000 Hz, s dělícím kmitočtem 1 800 Hz. Doporučuje se zesilovač o výkonu 30 – 250 W. Citlivý zvuk dosahuje úrovně 97 decibelů, 8 Ohm je maximální impedanční hodnota. Menší a středně velký prostor nijak neutrpí, má-li absorbovat veškeré specifikace modelu Reference s označením 26F.

 

Černě měděný dojem

V interiéru se sloupové reproduktory vyjímají vcelku extravagantně, jelikož jejich design je netradiční. Umístěním ve správné vzdálenosti i úhlu od posluchače lze získat první předpoklady výchozího akustického proudu se všemi předpokládanými atributy. Hudba je rozložená a vytváří prostorový zvuk, filmové efekty jsou dokonalé – konečně je možné si vychutnat jemné i drsné nuance vodopádu zvuků v celé jejich šíři i kráse. Netřeba se trmácet za kulturou a uměním kdovíkam, v pohodlném ušáku ve vlastním obývacím pokoji můžeme nalézt dlouho očekávaný, zajímavý prožitek dokonalého audio formátu. Se značkou Klipsch se méně znalý i náročný uživatel postupně dopracuje k syrové síle profesionality, a přitom zůstane věrný všem vlastním ideálům a fantaziím. Není tohle skvělé zjištění?

 

Parametry a specifikace:

 • Sloupové reprosoustavy R-26F:
 • Konstrukce: 2pásmová s basreflexem
 • Výškový měnič: kalota 25 mm (Tractrix® Horn)
 • Basový měnič: 2 x 165mm
 • Maximální příkon: 100 W RMS / 400 W ve špičce
 • Doporučený výkon zesilovače: 30 – 250 W
 • Citlivost: 97 dB
 • Impedance: 8 ohm
 • Frekvenční rozsah: 38 – 24 000 Hz (± 3dB)
 • Dělící frekvence: 1800 Hz
 • Rozměry: 198 x 991 x 345 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 19 kg
 • Reproterminály: šroubovací umožňující bi-wiringové/bi-ampingové zapojení

 

Ukázka reproduktorů Klipsch R-26FPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Martin Přeček
02.10.2018

Velká spokojenost

Zakoupeno společně s centrálním reproduktorem Klipsch R-25C. Ve stereu hrají skvěle společně v kombinaci s AV receiverem Yamaha RX-V481. Hrají zkrátka skvěle.

Jaroslav 2
06.01.2017

výborné

JO JOO JOOO radost poslouchat.

Jaroslav
28.11.2016

Naprostá spokojenost

Naprosto excelentní dynamický projev, pro můj oblíbený žánr, rock a hard rock, naprosto dokonalé repro, mají velký a energický zvuk.
.
Mám je necelý měsíc a den ode dne hrají líp a líp.......

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Reference R-26F

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 38 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 24000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 97 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 198 mm
Výška (mm) 991 mm
Hloubka (mm) 345 mm
Hmotnost (kg) 19 kg