+420 721 123 123

Klipsch Reference R-26F

Další obrázky

Klipsch Reference R-26F

Napište první recenzi tohoto produktu

Běžná cena: 16 990,00 Kč

Special Price 15 990,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Řadíte-li se k těm, kteří si také zamilovali rock, hard rock, metal, jazz nebo jiný oblíbený hudební žánr, rozplývat se budete právě nad dokonale štíhlým a elegantním sloupovým reproduktorovým setem, který dodá vašim milovaným skladbám, ale i celým koncertům velký, plnohodnotný, energetický zvuk. S vyspělými technologiemi americké produkce je nyní na řadě dvoupásmová reproduktorová soustava s čelně zabudovaným bassreflexem.

Kde se vzala, tu se vzala…

Na světě je už hezkou řádku let. Již v roce 1946 ji založil v americkém Brooklynu jeden hloubavý průkopník lepšího zvuku a modernějších akustických výrobků – Paul Wilbur Klispch se svým týmem inženýrů. Společnost Klipsch stojí za prvními reproduktory, sluchátky a později i za úžasnými, progresivními technologiemi, jenž její modely vyšvihly rázem do první linie trhu, mezi špičkové zboží. Starší série byly postupně vylepšovány a modifikovány, úpravami a přepracováním hornů vznikla například vynikající inovativní Tractrix Horn Technology 90 x 90, která si pohrála s kulatým okrajem reproduktoru, rozvedeným posléze do čtyřhranného vyústění. Výsledný efekt je více než prokazatelný – zvuk efektivnější, dynamika hutnější, jasná a zřetelná produkce vysokých frekvencí, mířených přímo k posluchači.

Dopřejte si autentický akustický zážitek

V kvalitně zpracovaném, pevném těle repro skříní, k jejichž výrobě byly využity dřevovláknité desky MDF, jsou zabudovány měniče – dvojice basových 165 mm měničů měděných a výškový 25 mm Linear Travel Suspension měnič s kalotou z titanu. Tento tweeter navíc sídlí v novém hornovém objektu Tractrix Horn, kde je kruhové hrdlo rozvedeno a spárováno se čtyřmi hranami reproduktoru hranatého tvaru. Bassreflexový nátrubek je vyveden do čelní strany ozvučnice, takže nic nebrání možnostem sloupy zasunout do nejzazších míst v interiéru, až ke zdi. Šroubovací reprokonektory jsou osazeny na zadní stěně, s nabídkou zapojení ve formátu Bi-wiringu a Bi-ampingu.

Specifika, která jsou důležitá

Reproduktorové kabinety jsou 991 mm vysoké, 198 mm široké, sahají do hloubky 345 mm a váží plných 19 kg. Desky z dřevovláken jsou základem konstrukce, vnitřní vyztužení navíc je znát – výsledným efektem je stabilita i čistý zvukový projev bez zkreslení a rezonancí. RMS výkon o 100 W předčí mnohanásobně maximální – špičkový výkon, který se pyšní hodnotou, až 400 W. Frekvenční rozsah se pohybuje v rázu 38 – 24 000 Hz, s dělícím kmitočtem 1 800 Hz. Doporučuje se zesilovač o výkonu 30 – 250 W. Citlivý zvuk dosahuje úrovně 97 decibelů, 8 Ohm je maximální impedanční hodnota. Menší a středně velký prostor nijak neutrpí, má-li absorbovat veškeré specifikace modelu Reference s označením 26F.

Černě měděný dojem

V interiéru se sloupové reproduktory vyjímají vcelku extravagantně, jelikož jejich design je netradiční. Umístěním ve správné vzdálenosti i úhlu od posluchače lze získat první předpoklady výchozího akustického proudu se všemi předpokládanými atributy. Hudba je rozložená a vytváří prostorový zvuk, filmové efekty jsou dokonalé – konečně je možné si vychutnat jemné i drsné nuance vodopádu zvuků v celé jejich šíři i kráse. Netřeba se trmácet za kulturou a uměním kdovíkam, v pohodlném ušáku ve vlastním obývacím pokoji můžeme nalézt dlouho očekávaný, zajímavý prožitek dokonalého audio formátu. Se značkou Klipsch se méně znalý i náročný uživatel postupně dopracuje k syrové síle profesionality, a přitom zůstane věrný všem vlastním ideálům a fantaziím. Není tohle skvělé zjištění?

Parametry a specifikace:

 • Sloupové reprosoustavy R-26F:
 • Konstrukce: 2pásmová s basreflexem
 • Výškový měnič: kalota 25 mm (Tractrix® Horn)
 • Basový měnič: 2x 165mm
 • Maximální příkon: 100 W RMS / 400 W ve špičce
 • Doporučený výkon zesilovače: 30 – 250 W
 • Citlivost: 97 dB
 • Impedance: 8 ohm
 • Frekvenční rozsah: 38 – 24 000 Hz (± 3dB)
 • Dělící frekvence: 1800 Hz
 • Rozměry: 198 x 991 x 345 mm (Š x V x H)
 • Hmotnost: 19 kg
 • Reproterminály: šroubovací umožňující bi-wiringové/bi-ampingové zapojení
 • ​Cena za pár

Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Barva Černá
Citlivost 97 dB
Frekvenční rozsah od 38 Hz
Frekvenční rozsah do 24000 Hz
Hloubka 345 mm
Hmotnost 19 kg
Impedance 8 Ω
Maximální výkon (Nominální) 400 Watt
Počet pásem 2
RMS výkon 100 Watt
Šířka 198 mm
Výška 991 mm

Recenze

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: Klipsch Reference R-26F

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Kvalita produktu
Cena
Technická podpora

Poradna

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.


Související Produkty