CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Klipsch Reference R6i II
Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II Klipsch Reference R6i II

Klipsch Reference R6i II

2 590 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

2 590 Kč

Popis

Před velkými věcmi častokrát smekáme, ale pořizujeme si malé, protože mohou klamat svými rozměry, za nimiž je skrytý velký potenciál. Stejně tak tomu je u in-earových sluchátek, která se vyrábějí ve dvou provedeních – v barvě bílé nebo černé. S patentovanými oválnými moduly do uší, Connectivity technologií a třítlačítkovým dálkovým ovládáním se řadí k těm, jež umějí zprostředkovat legendární zvuk a komfortní poslech.

 

  • Dual magnetické dynamické mikro reproduktoy
  • Pokročilé tří-tlačítkové ovládání + mikrofon pro iOS zařízení
  • Patentované oválné špunty
  • Součástí je pouzdro, sponka a 4 páry špuntů

 

Nenápadné špunty

Jejich konstrukční design odpovídá nárokům generace 21. století, příslušenství zahrnuje pohodlné pouzdro - kufřík pro přenos sluchátek, ozdobný klip a 4 páry tipů pro uši. Nechybí ani dálkové ovládání se třemi tlačítky či mikrofon pro zařízení iOS. Díky tomu jsou sluchátka R6i II navržena tak, aby podávala bezkonkurenční výkon, nejlepší zvuky a dokázala zajistit komfort svým uživatelům. Faktem je, že za vším stojí výsledky na poli pokročilého akustického inženýrství, jenž představuje špičkový průmyslový design legendárních referenčních reproduktorů, domácích kino systémů. Poskytují výkon, hlas, design i funkčnost těmto pokročilým sluchátkům.

 

Fungující systém sluchátek

Stále se zlepšující systém sluchátek z Klispch sérií svědčí o modernizaci a inovaci technologií, postupů, materiálů. R6i II In-Ear Headphones je model typický užitím technologie Dual Magnet (dvojitého magnetu) a dynamického mikrofonního reproduktoru. Plně využita je patentovaná technologie tvaru, jenž pracuje s obrysy uší a navrhuje anatomicky konstruované elementy tak, aby přesně sedly do lidského ucha. Jedná se o měkké oválné špičky ze silikonu, které umějí eliminovat únavu uší a které umějí zajistit dokonalou těsnost, vynikající izolaci zvuku a unikátní basovou odezvu. Tím je značka Klipsch pověstná.

 

Zvuk, který nemá obdoby

Již několik desítek let staví tato moderní společnost na své původní strategii – snaží se posunout audio produkci do zcela jiných dimenzí. Odvaha čerpat ze zvukového dědictví firmy se vyplácí a přináší revoluci v odvětví sluchátek. Od roku 2007 Klipsch na trh uvádí nejmodernější sluchátka, která vítězí v testech uživatelské spokojenosti. Doba si žádá modifikaci všeho, co se vylepšit dá. Tedy i lepší sluchátka.

 

Skvělé funkce a styl

Nestačí jenom pokročilé ovládání a špičkový mikrofon. Model R6i II nabízí plnou kontrolu nad zařízeními iPhone, iPod touch a iPod, zároveň ale dovoluje kromě plynulého ovládání hudby i spravování telefonních hovorů. Funkčnost sluchátek korunuje jejich novodobý styl – jak jinak se odlišit od tolika podobných modelů. Vybavení špičkovými ovladači s pohybujícími se dvojitými magnety, které pokrývají široký rozsah frekvencí (10 – 19 000 Hz), včetně dynamických detailů zprostředkovává nápadně realistický zvuk. Konstrukčním materiálem je hliník a elastomer, které produktu poskytují elegantní design, lehkost, odolnost a pohodlnost.

 

Specifická data a informace

Sečteno a podtrženo – zájemce dostane za investované peníze stylové monitory do uší, jejichž vizáž přímo láká k vyzkoušení. Průměr řídících modulů je 6,5 mm, akustická citlivost na 1 mW dosahuje 110 dB a impedance na 1 kHz je 18 Ohm. Vstupní připojení disponuje 3,5 mm konektorem. Precizně vyrobené špunty váží 13,3 g, rozměry boxu jsou 110 x 40 x 190 mm. S těmito sluchátky do uší si pohraje každý, ať přitom pracuje, relaxuje, cvičí nebo sportuje, tančí, uklízí nebo se učí. Akustický přednes je kvalifikovaný a plný energie, nabitý hutnými basy i výškami. A rád ukáže komukoli, co všechno umí.

 

Patentované oválné sluchátkové špuntyPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Klipsch Reference R6i II

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Klipsch
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 19000
Impedance (Ω) 18
Citlivost (dB) 110
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm)
Odnímatelnost kabelu
Hmotnost (g) 13,3
Příslušenství Pouzdro, sponka, 4 páry špuntů

Dokumentace

Produktový list