Klipsch Reference X12i

SKU
743878028454
6 790 Kč
Skladem

Poslech oblíbené hudby je veskrze soukromou činností každého audiofila. Není záhodno rušit okolí a okolí by, na oplátku, nemělo rušit posluchače. Nic nesplnitelného, jsou-li k dispozici adekvátní zařízení či přístroje. Kvalitní sluchátka mohou být jasnou volbou. Najít však taková, která budou sedět klientovi jako ulitá a zvukovody jimi nebudou nijak trpět, je mnohdy oříškem. Velký výběr nabízí například Klipsch ve své referenční řadě série X. Patentované oválné ušní pecky, vylepšující předchozí model, promlouvají k zájemcům docela přesvědčivě.

 

Výlet do světa hudby

Sluchátka do uší splňují řadu požadavků na klidný, spolehlivý a intimní poslech. Každý zájemce má ale zcela jinou představu a tak jsou vybírána podle nejrůznějších kritérií, nezřídka podle ceny. Mnohem zajímavější je ale znát výrobce, značku, typ sluchátek, přenos signálu, dobu přehrávání, délku přívodního kabelu, typ konektoru nebo jiné požadované a specifické vlastnosti. Především je také dobré seznámit se s rozdíly mezi sluchátky circumaurálními, supraaurálními a intraaurálními. Pohodlné umístění intraaurálních sluchátek přímo do uší je nejenom módní, ale poměrně častou variantou.

 

Se značkou to jde líp

Existují-li rozdíly mezi značkovým a neznačkovým zbožím, je věc názoru a především zkušeností. Například Klipsch, zkušená americká společnost s letitou praxí, je specialistou, který v oboru sluchátek a reproduktorů není vůbec žádným nováčkem. Akustičtí inženýři mají na svém kontě celou řádku vyspělých technologií, tisíce elementů a výrobků, řazených ve smysluplně modifikovaných sériích. Již od roku 1946 je do reproduktorů implantován patentovaný hybridní typ zvukovodu, který je originální a ve své třídě zcela výjimečný. V modelové řadě X ze série Reference je velmi podařeným produktem sluchátkový set X12i.

 

Ohromí vás komfortem

Tento typ in-earových sluchátek se vyrábí z hliníku za pomocí frézování, jeho dokonalý tvar je poté nejmenším a nejlehčím modulem ze stáje Klipsch (hmotnost sluchátek činí pouhých 15 g). Kvalitně je provedena i veškerá kabeláž, která je viditelná i přes plášť kabelů, levý sluchátkový kabel pak disponuje vestavěným mikrofonem, dálkovým ovládáním, a 3,5 mm konektorem na konci kabelu. Three Button ovladač a mikrofon dovolí svému uživateli bezproblémově kontrolovat poslech hudby, filmů, her i přijímání hovorů.

 

Co nelze opomenout

V popisu sluchátkového modelu je možné najít veškerou specifikaci tohoto produktu, což většinou klienty zajímá v první řadě. Řídící jednotka využívá komponentu KG-926 Balanced Armature. Frekvenční rozsah je v pásmu 5 – 19 000 Hz, akustická citlivost činí 110 decibelů a impedanční hodnota je 50 Ohm. V černém provedení se stává set atraktivním a žádaným, neboť i vzhledově je jeho design na velmi vysoké úrovni.

 

Se sluchátky Klipsch je to príma!​

Zkušení audiofilové, ale i mladá generace uvítá skvělý poměr užité kvality výrobku s jeho cenou. Zvláště proto se dostal do hledáčku široké sféry uživatelů, kteří si jej pro příznivé ohodnocení mohou bez problémů dovolit. Právě X série a in-earové monitory otevřeně dávají přednost komfortu před formou, kvalitním a prověřeným elementům, segmentům a materiálům, které jsou ve finále zárukou kvality celého mechanismu. Dokonalejší konstrukce sluchátek pak zdůrazňuje snahu posunout zvuk blíže bubínkům. Posledním kladem je bezesporu užití těch nejvyspělejších metod, technologií a postupů, které Klipsch na své profesionální cestě mohla najít a aplikovat tak do svých, veřejností oblíbených, výrobků.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Uzavřená, do uší
  • Frekvenční odezva: 5 - 19000 Hz
  • Citlivost: 110 dB
  • Impedance: 50 ohmů
  • Izolace zvuku: - 26 dB
  • Hmotnost: 15 g
  • 3-tlačítkové ovládání s mikrofonem pro Apple

 

Recenze sluchátek Klipsch Reference X12i

Výrobce Klipsch
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 19000 Hz
Impedance (Ω) 50 Ω
Citlivost (dB) 110 dB
Mikrofon
Barva Černá
Vaše hodnocení